Robottolmuimejad

Meie tootevalikust leiad Proscenic robottolmuimejad. Tegemist on suurepäraste koduabilistega, mis teevad Sinu kodu laitmatul puhtaks ning seda turu parima hinna juures. Selleks, et õige robottolmuimeja välja valida, on siin Sulle pisikene spikker:

Proscenic 850T – Sobib vähenõudlikule kasutajale, kes soovib tublit abimeest hea hinnaga, kuid ei vaja kõiki võimalikke lisasid. Ta saab hakkama kuni 120 m2 suuruste pindadega, kuid meie soovitaks kodudesse, mis jäävad umbes 80 m2 juurde. Oskab põrandaid imeda ja pesta samaaegselt.
Proscenic M7 Pro – Nutikas robottolmuimeja, millel on olemas kõik moodsad funktsioonid ning omadused. Sobib nõudlikumale kasutajale, kes soovib, et tema robottolmuimeja oleks tõeliselt tark. Suudab sooritada nii märgpesu kui põrandaimu järjekorras. Ühildub ka puhastusjaamaga, mis muudab robottolmuimeja töö olulisemalt autonoomsemaks.
Proscenic U6 – U6 on alternatiiv M7 Pro-le. See suudab üheaegselt sooritada nii märgpesu kui põrandaimu. Erinevalt M7-st on tema pealispind stiilselt hall, kuid arendatud märgpesu funktsiooni tõttu ei ühildu puhastusjaamaga. Sobib inimesele, kes eelistab efektiivsemakt põrandapesu puhastusjaama võimalusele.

Kui soovid lisainfot, mida robottolmuimeja valimisel arvestada, siis kiika siia.

jalka em robottolmuimeja kampaania

Näitan kõiki 4 tulemust

Scroll to Top