parim robottolmuimeja 2022

Parim robottolmuimeja aastal 2023. Võitja on selgunud

Robottolmuimejad on paremad kui kunagi varem ning iga uus mudel üllatab aina kasulikumate funktsioonidega. Milline turul saadaolevatest mudelitest aga vääriks tiitlit parim robottolmuimeja 2023? Selle saad teada järgneva artikli käigus.

Robottolmuimejad hoiavad teie põrandad puhtana, vähendavad tolmu ja muid allergeene viisil, mida tavaline tolmuimeja kunagi ei suudaks. Lisaks aitab robottolmuimeja koristamisele kuluvat aega oluliselt vähendada – mis saaks olla parem, kui koristamise asemel hoopis puhata ja elu nautida?

See mugavus ja märkimisväärne ajavõit on robottolmuimejast teinud paljudes kodudes asendamatu abilise. Mis veelgi parem – nende seadmete arenguhüpe on viimaste aastatega olnud tohutu!

Kas Sa pole kindel, millist robottolmuimejat soetada? Sa pole ainus. Kuna valik on väga suur, siis kõige paremat leida võib tõesti olla veidi keeruline.

Robottolmuimejate areng on viimastel aastatel jõudnud nii kaugele, et nad on ruumi jälgimisel ja põrandate puhastamisel peaaegu iseseisvad. Nad on aina võimsamad, efektiivsemad, kiiremad ja kestvamad. Möödas on päevad, mil robottolmuimejad koperdasid ruumis ringi ja põrkasid vastu lauajalgu. Nüüd tühjendavad parimad neist oma tolmukonteinerit pärast iga puhastust, pesevad edukalt põrandaid ja hoiavad sind kodustega ühenduses.

Mida tähele panna, kui su soov on endale soetada parim robottolmuimeja 2023. aastal?

Oskus puhastada erinevat tüüpi pindasid

Vaibad, kivipõrandad, puitpõrandad – tänapäevane hea robot saab muretult hakkama kõikide pindadega. Kui esimese põlvkonna robotitel võis olla probleeme näiteks vaipade hoolika puhastamisega, siis uuemate mudelite jaoks ei ole see mingi küsimus.

Robottolmuimeja mõte on säästa sinu aega koristamise arvelt ning seega on oluline, et erinevad pinnad saaksid ühtemoodi säravalt puhtaks. Robot kaotab osa oma mõttest, kui pead vaibad eraldi tavalise tolmuimejaga üle käima või põrandapesu ise tegema.

Tänapäevastel robottolmuimejatel on enamasti kaks ühes puhastamine – nii põrandate imemine kui moppimine. Sa võid üllatuda, kui palju aega see säästab ning kui palju parema tulemuse annab!

Veel üks asi, mida puitpõranda ja vaibaga kodudes arvestada – tasub eelistada robotit, mis suudab põrandapesu ajal vaipu tuvastada ja neid vältida, et neid mitte veega rikkuda.

Ruumitaju

Kui sul on keerukas põrandaplaan – mitu tuba, korrust ja palju mööblit –, tasub otsida targemat robotit.

Tark tolmuimeja saab aru, mis ta ümber toimub ja oskab ruumis ilma probleemideta navigeerida. Roboti hea ruumitaju ja navigeerimisoskus säästab sind ruumi ettevalmistamise vaevast. Pole hullu, kui roboti tööajaks jäävad lillepotid maha, kingad esikusse, sülearvuti laadija põrandale või lapse mänguasjad laokile.

Ümbritseva keskkonna jäädvustamine silmapaistva täpsusega muudab roboti koristamise tõhusamaks ja annab sellele oskuse takistusi intelligentselt vältida. Nii suudab parim robottolmuimeja ka keerukas ümbritsevas keskkonnas eeskujuliku tulemuse saavutada.

Võimsus ja jõudlus

Mis seal salata, numbrites peitub puhtus. Robottolmuimejate võrdlemiseks tasub jälgida võimsust ja jõudlust, mida suuremad numbrid, seda puhtam kodu. Turu parimatel mudelitel on imemisvõimsus, mis garanteerib igal koristusel puhtad põrandad, sealhulgas vaipkatetel.

Robottolmuimeja on kasulik vaid siis, kui see annab parema koristustulemuse võrreldes tavalise tolmuimejaga. Robot käib ühtlases tempos läbi iga sentimeetri sinu põrandapinnast – ei mingit kiirustamist, ei mingit lohakust!

Aku kestvus ja vastupidavus

Aga mida võimsam robottolmuimeja, seda vähem aku kestab? Mitte tingimata.

Kui roboti ostmiseks läheb, siis tasub võimsuse kõrval jälgida ka aku kestvust. Korterite ja väiksemate eramajade puhul see ilmselt probleemiks ei muutu, aga suuremate eramute omanikel on mõistlik valida kauakestvama akuga toode.

Kui esimese generatsiooni robotid pidid suurema eramu koristamisel end vahepeal laadima, siis nüüd ei ole ka ligi 300 m2 kodu koristamine robottolmuimejale probleem.

Funktsionaalsus

Põranda efektiivne puhastamine on tänapäeva robottolmuimejate jaoks elementaarne funktsioon. Nad suudavad palju enamat. Roboti juhtimine mobiilirakenduse kaudu? Muidugi. Koristamise ajastamine ja automaatkoristus? Alati. Põrandapesu funktsioon? Olemas ja efektiivne.

Robottolmuimeja andis küll vabaduse põrandate puhastamisest, kuid samas tekitas ühe teise ülesande – tolmukonteineri puhastamise. Ja kuna robotid on oma mõõtmetelt väikesed, siis tavalise seadme puhul tuleb seda teha üsna tihti. Parim robottolmuimeja 2023 õnneks lahendab ka selle probleemi!

Tolmujaamad on loodud selleks, et vähendada robottolmuimeja hooldusele kuluvat aega, nii et sa ei peaks iga kord prügikonteinerit tühjendama, pesulappe nii sageli pesema ega veepaaki nii tihti täitma.

Milline on parim robottolmuimeja 2023. aastal?

Robottolmuimeja eesmärk number üks on teha sinu elu lihtsamaks ja vähendada koristamisele kuluvat aega. Kui vaadata eelnevaid kriteeriume, siis võib öelda, et kõige innovatiivsem robottolmuimeja, mida hetkel on võimalik soetada, on kahtlemata Deebot X1 OMNI.

Ecovacs Deebot X1 on meil täna ka laos. Kui teed tellimuse tööpäeval enne kella 15:00, saad masina järgmisel päeval kätte. Või kui ise järgi tuled, võime sulle selle koheselt välastada.

Miks see on meie hinnangul parim tolmuimeja 2023. aastal? Vaatame lähemalt.

Omanike tagasiside

Kui lugeda antud tootele jäetud omanike tagasidet, võib julguseda järeldada, et mitte keegi selles masinas veel pettunud ei ole. Siinkohal tasub kindlasti välja tuua, et tagasisidet saavad meile jätta vaid need inimesed, kes toote meie käest soetanud on. Ehk siis reaalsed kasutajad Eestis mitte väljamõeldud hinnangud.

Esmaklassiline tolmuimemine ja põrandapesu

Kaks-ühes tolmuimemine ja põrandapesu on juba levinud funktsioon robottolmuimejatel, kuid tavapäraselt ei ole robotid mõlemas funktsioonis võrdväärselt head olnud. Deebot X1 OMNI imeb nii tolmu kui peseb põrandat ja teeb seda äraütlemata hästi!

Koristamisefektiivsus on elementaarne, samas ka väga oluline aspekt, et sa oleksid oma valitud robottolmuimejaga pikka aega rahul. Siinkohal tuleks jälgida, kui võimas on robottolmuimeja mootor, millist tüüpi harjased sel on ning millist navigeerimistüüpi see kasutab.

Kahe külgharja, põhiharja, 5000 Pa imemisvõimsuse ja OZMO™ Turbo 2.0 pöörleva mopisüsteemiga varustatud DEEBOT X1 OMNI pakub integreeritud lahendust sügavaks ja tõhusaks puhastamiseks, tagades, et maha ei jää ka tõrksamaid plekke ega nurkadesse tolmukübemeid.

Imemisvõimsus on Deebot X1 OMNI-l parim võrreldes teiste turul olevate robottolmuimejatega. See annab puhta ja tolmuvaba tulemuse nii kõvadel põrandatel kui ka vaipadel.

Kuid kõige suurem edasiminek on toimunud põrandapesu osas ja võib öelda, et DEEBOT X1 OMNI kvaliteet paistab siinkohal eriti silma. Sel robotil on all vibreerivad ja pöörlevad mopid, mis saavad jagu isegi kuivanud plekkidest. Selle kaks lappi saavad hakkama raskesti kuivanud toiduplekkide, kevadel ja sügisel esikusse kippuvate mudaste jälgedega ning muude tõrksamate plekkidega, mis varasemalt on robottolmuimeja omanikke sundinud siiski moppi kätte võtma.

Väga mugav ja praktiline funktsioon põrandapesu osas on, et Deebot X1 OMNI naaseb põrandat pestes aeg-ajalt dokki, et oma pesulapid puhastada ning seejärel koristamist jätkata. See tagab ka suure kodu puhul igas ruumis kvaliteetse põrandapesu. Pesulappide vahepuhastamise sagedust saad määrata mobiilirakenduses.

Navigatsioon

Deebot X1 OMNI kasutab täiustatud AIVI™ 3D- ja TrueMapping-tehnoloogiat. Optimaalne TrueMapping 2.0 tehnoloogia aitab hõlpsasti luua ja salvestada sinu kodu põrandaplaani ning võimaldab seadmel selle põhjal kiiresti ja tõhusalt navigeerida, samas kui tehisintellekt ja astrofotograafia kvaliteediga RGB-kaamera suurendavad üheskoos takistuste vältimist ja inimeste tuvastamist ruumis.

Tänu robottolmuimeja heale navigatsioonile saad suunata seda koristama vaid teatud ruume ning kogu elamise koristamisel seadistada, millises järjekorras robot tubades peaks liikuma. Muidugi saad ka rakenduses põrandaplaanile märkida keelutsoone ja märkida mööbli paigutust, et edaspidi suunata teda koristama näiteks voodialust või söögilaua ümbrust. Alati on võimalik ka manuaalselt märkida selle koristuskorra ala või vastupidi – keelutsoon.

Kauakestev aku

Suures elamises on robottolmuimeja aku kestvus oluline kriteerium. Kui seade peab koristamise vahepeal end laadima, teeb see kogu protsessi ebavajalikult pikaks. Õnneks on uuemad robotid niivõrd head, et suudavad ka suuremad pinnad ühe hooga puhtaks teha.

Lisaks muljetavaldavale võimsusele on Deebot X1 OMNI-l kauakestev aku, tänu millele töötab robottolmuimeja peale laadimist lausa 260 minutit ehk üle nelja tunni järjest. Selle aja jooksul koristab see ära kuni 275 m² suuruse kodu, mis on eramaja omanikele väärt uudis.

Otstarbekas laadimisjaam

Deebot X1 OMNI muudab teistest erilisemaks mitmeotstarbeline laadimisjaam. Laadimisjaamas on tolmukott, kuhu peale koristamist imetakse automaatselt roboti konteineris olev tolm – ei mingit manuaalset puhastamist peale iga koristuskorda!

Lisaks on dokki paigutatud kaks veekonteinerit – üks puhta veega, mida kasutatakse pesulappide niisutamiseks ning teine konteiner musta vee jaoks. Deebot X1 OMNI on esimene ning hetkel ainus robottolmuimeja, mis pärast märgpesu loputab mustad mopid puhtaks ja tõmbab räpase vee eraldi konteinerisse.

Pärast puhastamist kuivatab laadimisjaama sisseehitatud kuivati mopid kiiresti, et vältida bakterite ja ebameeldiva lõhna teket. Enne uue märgpesu alustamist teeb nutikas jaam mopid taaskord puhta veega niiskeks, täidab veekonteineri puhta veega ning järjekordne pesukord võibki alata.

See teeb Deebot X1 OMNI-st ühe täisautomaatse robottolmuimeja, mille hooldamisega pärast ei pea palju vaeva nägema. Kui see ei anna sellele masinale tiitlit kui parim robottolmuimeja 2023. aastal, siis ma ei tea, mis seda teeks.

Lisafunktsioonid

Nagu eelnevalt mainitud, siis robottolmuimejad on muutumas aina mitmekülgsemaks, automaatsemaks ja targemaks. Deebot X1 OMNI-l on lisaks ka kaamera ning kõlarid, mis ühest küljest aitavad sel ruumis targemini orienteeruda ning roboti teateid kuulata, kuid lisaks saab selle kaudu ka kodus toimuvat jälgida ja kodustega suhelda.

Kuna robot on ühendatud kodusesse WiFi võrku, saad roboti kaudu kodustega rääkida ja neid näha – vaadata, mida koduloomad teevad või ajada juttu kodus igavleva pereliikmega.

Häälkäsklused

Tehnikafännidele on võib-olla ehk kõige põnevam detail DEEBOT X1 OMNI juures see, et nüüd on puhastusseadmel loomuliku keele töötlemise (NLP) tehnoloogia. Robottolmuimeja kuulab kõne otse, ilma kolmanda osapoole nutiseadmeta.

Häälkäsklused aitavad sul seadet mugavamalt kasutada. Uus tehisintellektil põhinev hääljuhtimise tehnoloogia aitab sul suunata oma robottolmuimeja koristamist – kasuta häälkäsklusi, et robot alustaks terve maja koristamist või suuna robot koristama vaid teatud tsoone ruumis.

See ainulaadne funktsioon võimaldab võrrandist eemaldada kolmandate osapoolte seadmed, nagu Alexa ja Google Home, avades uued nutikodu võimalused ja mugavuse. Võid sellele robottolmuimejale lihtsalt öelda: “OK YIKO, mine elutoa diivani ümbert koristama” ja ta lähebki.

Disain

DEEBOT X1 OMNI on nutikas ja automaatiseeritud, see puhastab ja peseb, tühjendab oma tolmukonteineri ja vahetab pesuvee ning täpiks i peal on selle kaunis väljanägemine.

Robottolmuimeja paikneb tavaliselt eluruumides või köögis ja kuna see on pidevalt silma all, siis on oluline, et see näeks esinduslik välja. Auhinnatud disainikonsultatsioonifirma JACOB JENSEN DESIGN kureeritud DEEBOT X1 OMNI on esmaklassiline ja moodne robottolmuimeja, mis integreerub kaunilt igasse koju.

Miks Deebot X1 OMNI on parim robottolmuimeja 2023?

Robottolmuimejad on viimastel aastatel teinud läbi suure arenguhüppe. Need on muutunud aina võimsamaks ja võimekamaks – nende akude kestvus on muutunud pikemaks ja töö tulemus efektiivsemaks. Tänu sellele on nendest saanud paljudes majapidamistes asendamatud seadmed.

Robottolmuimeja mugavus seisneb selles, et see puhastab teie eest. Mida vähem sekkumist see vajab, seda parem.

Deebot X1 OMNI robottolmuimejat ostes pole vaja karta, et juba järgmisel kuul on uuem ja parem mudel turul – selle roboti tehnoloogia on uus veel pikka aega.

Sellest võib mõelda rohkem täisautomaatsest kodukoristussüsteemist kui tavalisest robottolmuimejast. Deebot X1 OMNI võtab tolmu ja peseb põrandad ning tänu oma mitmeotstarbelisele laadimisjaamale puhastab end ise. Võrreldes teiste robottolmuimejatega on see märkimisväärne mugavus, mida tasub endale lubada.

Ecovacs Deebot X1 OMNI on meil täna laos. Kui teed tellimuse tööpäeval enne kella 15:00, saad masina järgmisel päeval kätte. Või kui ise järgi tuled, võime sulle selle koheselt väljastada.

Taskukohasem alternatiiv

Kui arvad, et ligi 1500 Eurot ühe robottolmuimeja peale kulutada on liiast, siis julgeme soovitada meie enimmüüduima ning vaieldamatult populaarseima robottolmuimeja M8 Pro täiustatud versiooni Proscenic M9 näol.

Erinevalt eelkäijast M8 Pro-st on uuel mudelil Proscenic M9-l lisaks muudele täiendustele ka kahe pöörleva mopiga pesufunktsioon. Meie klientide, kes reaalselt ka toodet omavad, tagasisidet M8 Pro kohta saad lugeda siit. M9-t aga vaata ja soeta siit.

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Mybot.ee on kolinud!

Kõik meie tuntud tooted ning teenused on leitavad uuelt veebilehelt.


Alates 2024. aastast tegutseme uuel veebilehel: https://robotec.pro/et/

This will close in 20 seconds

Scroll to Top