fbpx
pesev robottolmuimeja

Pesev robottolmuimeja, mille sarnast pole varem nähtud

Üle maailma koguvad aina enam populaarsust märgpesu sooritada suutvad robottolmuimejad. Seda ka põhjusega. Üks korralik pesev robottolmuimeja annab koristuskvaliteedile märkmisväärselt lisa ning aitab hoida Sinu kodu puhtamana kui seda võib-olla tavalised robottolmuimejad suudaksid.

Esimene pesev robottolmuimeja

Hetkel pole päris täpselt võimalik öelda, milline oli esimene märgpesu sooritada suutev robottolmuimeja, kuid teada on sellised masinad tulid esmalt turule 4-5 aastat tagasi. Tõsi – sellest ajast peale on mopifunktsiooniga masinad teinud oma arengus pika teekonna ning eelnevalt põrandaid üleujutanud seadetest on arendatud tõsiselt väärtust tekitavad koduabilised, mis oma majapidamise korrashoiu tunduvalt lihtsamaks teevad.

Robottolmuimejate arengust annab aimu järgnev video, kus on näha, milliseid robottolmuimejaid 30 aastat tagasi aset leidnud teaduslaadal eksponeeriti.

Päris jõledad masinad, kas pole?

Tänapäevased pesevad robottolmuimejad

Nagu tehnikaga ikka, on ka robottolmuimejad pidevalt arengus. Märgpesu sooritavate seadete vallas on tüütutest põrandaid märgavatest masinatest vormitud tublid koristusrobotid. Üks hea pesev robottolmuimeja suudab näiteks:

  • Koristada ära kogu ruumi ühe veekonteineri täiega
  • Muuta mopi niiskusastet ehk kontrollida vee pealelaske kiirust
  • Lõpetada mopi niisutamine kui robottolmuimeja on oma töö lõpule viinud
  • Sooritada korraga nii märgpesu kui tolmuimemine

Muidugi ei suuda antud ülesandeid sooritada just kõik turul olevad pesevad robottolmuimejad. Järgnevalt viskamegi pilgu peale, millised on parimad pesevad robottolmuimejad ning mida valikul tähele panna.

pesev robottolmuimeja ja lapsed
Robottolmuimeja pakub alati palju rõõmu ka lastele ning tihtipeale endale ka hellitusnime

Parim pesev robottolmuimeja

Hetkel võin uhkusega öelda, et tõenäoliselt on parimaks pesevaks robottolmuimejaks just meie poolt maale toodud U6 robottolmuimeja. See masin suudab sooritada kõike ülevalpool mainitud tegevusi ning seda väga tubli tulemusega.

Lisaks sellele kasutab U6 märgpesu tehes unikaalset Y-kujulist mopifunktsiooni. See imiteerib inimese liigutusi moppi kasutades ning selle asemel, et mingi koht ühe korra üle käia, teeb U6 pesev robottolmuimeja antud punkti mitu korda üle. Seda just tänu oma Y-kujulisele märgpesu teekonnale. Meie tootevalikus olevad U6 ning M7 Pro robottolmuimejad on ainsad masinad turul, mis seda suudavad. Neist kahest on märgpesul muidugi tunduvalt parem just esimene. Seda tänu oma suuremale veekonteinerile ning elektriliselt kontrollitavale niiskusastmele. M7 Pro eeliseks on puhastusjaam ning tema märgpesu kategoorias ei hiilga.

U6 suudab samaaegselt nii tolmu imeda kui põrandat moppida. Mille kõigega U6 hakkama saab, võib vaadata siit:

Samuti hea pesev robottolmuimeja

Lisaks U6-le ning M7 Pro mudelitele, leiab meie tootevalikust ka 830P robottolmuimeja. 830P asub küll madalamas hinnaklassis, kuid saab märgpesuga samuti väga hästi hakkama. Tema eeliseks on just soodsam hind ning kuna ta navigeerimiseks lasertehnoloogiat ei kasuta, on ta tunduvalt madalam ning mahub niiviisi ka madalama mööbli alla puhastama.

830P- on suur veepaak. Ta oskab samaaegselt nii tolmu pühkida kui märgpesu sooritada ning tal on kontrollitav vee pealelase. Sarnaselt U6-le on võimalik määrata 3 erinevat niiskusastet ning laadima minnes lõpetab robot mopi niisutamise ära.

Mainin ära, et 830P on meie kõige populaarseim toode ning siia ajani pole see masin meie klientidelt mitte ühtegi negatiivset hinnangut saanud.

Kas märgpesu sooritav robottolmuimeja sobib minu koju?

Pesev robottolmuimeja on kahtlemata lisaväärtus, kuid enne selle soetamist tuleks endale selgeks teha paar asja.

Kõigepealt tuleks mõelda, et kas mopifunktsiooniga robottolmuimeja üldse sinu koju sobib. Kui sinu põrandapind koosneb peamiselt vaipadest, siis pole sul tõesti mõtet pesufunktsiooni esile seada ning võid robottolmuimeja valikul selle ära unustada.

Teiseks peaksid kindlasti arvestama sellega, et kui tolmuimemisel on robottolmuimeja üsnagi autonoomne ning tähelepanu ei vaja, siis mopifunktsiooniga oled tahest-tahtmata sunnitud vahetama seadme konteineris asuvat vett, loputama moppi jne. Niisiis – pesev robottolmuimeja nõuab natukene rohkem tegelemist kui seda tavaline masin ette näeb. Muidugi ei keela mitte keegi sul soetada seade, mis mõlemad funktsiooni teha oskab, kuid märgpesu mitte kasutada.

Tegelikult oskavadki juba tänapäeva parimad robottolmuimejad mõlemat funktsiooni edukalt sooritada. Märgpesu on tore lisa, kuid kui ei taha, siis seda ei ole vaja kasutada või on võimalik seda vaid mõne aja jooksul robotil sooritada lasta.

Kokkuvõte

Loodetavasti andis see põgus ülevaade sulle natukene rohkem aimu, millist pesevat robottolmuimejat soetada. Just praegu oleks tõenäoliselt kõige targem seda teha, sest meie e-poes on käimas septembri lõpuni kampaania, kus roboti tellijad võivad 2-nädalase perioodi jooksul robottolmuimeja mittesobivuse korral tagastada. Seda isegi, siis kui oled robottolmuimejat ka juba oma kodus kasutanud. Endale sobiva masina valimist alusta siit.

Artikkel meeldis? Siis ole hea ja palun jaga seda ka sõpradele: