pesev robottolmuimeja

Pesev robottolmuimeja – TOP 3

Üle maailma koguvad aina enam populaarsust märgpesu sooritada suutvad robottolmuimejad. Seda ka põhjusega. Üks korralik pesev robottolmuimeja annab koristuskvaliteedile märkmisväärselt lisa ning aitab hoida Sinu kodu puhtamana, kui seda tavalised robottolmuimejad suudaksid.

Parimad pesevad robottolmuimejad

Hetkel on meie veebipoes saadaval mitmeid erinevaid märgpesu sooritavaid robottolmuimejaid. Kõikidel neist on oma head ning vead. Järgnevas postituses räägime neist lähemalt.

Ecovacs Deebot X1 OMNI

Ecovacs Deebot X1 OMNI on maailma esimene veejaamaga robottolmuimeja. See tähendab seda, et lisaks tolmujaamale, kuhu robot oma konteinerisse kogutud tolmu automaatselt ära puhastab, on sel masinal ka veejaam. Veejaam asendab tühja konteineri uue veega ning loputab mustad mopid ning kuivatab need. Lisaks sellele kasutab masin ka kahest pöörlevast mopist koosnevat pesufunktsiooni, mis kahtlemata teeb põranda paremini puhtaks kui seda teeb tavaline järeleveetava mopiga pesev robottolmuimeja.

Ühtlasi oleme hinnanud selle ka hetkel parimaks robottolmuimejaks, mida osta on võimalik. Muidugi ei tule see kõik odavalt. X1 OMNI miinuseks on kahtlemata selle kõrge hind.

Proscenic M9

Proscenic M9 on samuti kahe pöörleva mopiga pesev robottolmuimeja. Nimekirjas eelnevast on see, aga tunduvalt soodsam. Selle hinnaks on 599€, mis on 900€ odavam kui X1 OMNI. Siiski tuleks arvestada, et madalama hinna tagab väiksem nutikus teistel rinnetel.

Näiteks ei ole Proscenic M9 mudelil pesujaama. Ehk mopid tuleb siiski vanaviisi ise ära puhasta. Küll omab aga M9 ka tolmujaama. Nii, et tolmukonteinerit ise puhastama ei pea.

Kui sinu jaoks on olulised nii hind, kvaliteet, robottolmuimeja standartsed omadused kui lisaks ka täiendatud pesufunktsioon siis on Proscenic M9 suurepärane valik. Klientide tagasisidest, mida antud toote eelkäijale antud arvustustest lugeda saab, saab see seade edukalt hakkama ka näiteks poriste koertejälgede puhastamisega.

Siinkohal mainime ära, et arvustusi on saanud kirjutada inimesed, kes meie käest ka reaalselt selle toote ostnud on ning seda omast käest kasutanud on.

yeedi vac 2

yeedi vac 2 on samuti üks üpriski võimekas pesev robottolmuimeja. Sel puudub küll pöörlevatest moppidest pesusüsteem, kuid selle asemel on tal liikuv mopitald, mis omakorda tõstab pesemise intensiivust ning kvaliteeti võrreldes tavaliste moppimismasinatega.

Yeedi vac 2 on oma omadustel märksa nutikam kui seda on yeedi vac k850+, kuid on soetatav ilma tolmu- ning pesujaamadega. Ehk moppe vahetada ning tolmukonteinerit tühjendada tuleb antud mudeli juures ise. Küll on see pesev robottolmuimeja aga ka soodsam. Hetkel on see võimalik meie poest endale soetada 449€ eest.

Samuti hea pesev robottolmuimeja

Lisaks eelnevatele mudelitele leiab meie tootevalikust ka näiteks Proscenic M8 robottolmuimeja. Proscenic M8 asub küll madalamas hinnaklassis, kuid saab märgpesuga samuti väga hästi hakkama.

Proscenic M8-l on kaks ühes veepaak. See oskab samaaegselt nii tolmu pühkida kui märgpesu sooritada ning tal on kontrollitav vee pealelase. Proscenic M8 on võimalik määrata kolm erinevat niiskusastet ning laadima minnes lõpetab robot mopi niisutamise ära.

Kõikidel väljatoodud neljal masinal on veel märkimisväärseid lisasid, mida me antud artiklis välja tooma ei hakka. Nende kohta saab teada täpsemalt toodete lehtedel.

Esimene pesev robottolmuimeja

Hetkel pole päris täpselt võimalik öelda, milline oli esimene märgpesu sooritada suutev robottolmuimeja, kuid teada on, et sellised masinad tulid turule 4-5 aastat tagasi. Tõsi – sellest ajast peale on mopifunktsiooniga masinad teinud oma arengus pika teekonna ning eelnevalt põrandaid üle ujutanud seadetest on arendatud tõsiselt väärtust tekitavad koduabilised, mis majapidamise korrashoiu tunduvalt lihtsamaks teevad.

Robottolmuimejate arengust annab aimu järgnev video, kus on näha, milliseid robottolmuimejaid 30 aastat tagasi aset leidnud teaduslaadal eksponeeriti.

Päris jõledad masinad, kas pole?

Kas pesev robottolmuimeja sobib minu koju?

Pesev robottolmuimeja on kahtlemata lisaväärtus, kuid enne selle soetamist tuleks endale selgeks teha paar asja.

Kõigepealt tuleks mõelda, et kas mopifunktsiooniga robottolmuimeja üldse Sinu koju sobib. Kui Sinu põrandapind koosneb peamiselt vaipadest, siis pole Sul tõesti mõtet pesufunktsiooni esile seada ning võid robottolmuimeja valikul selle ära unustada.

Teiseks peaksid kindlasti arvestama sellega, et kui tolmuimemisel on robottolmuimeja üsnagi autonoomne ning tähelepanu ei vaja, siis mopifunktsiooniga oled tahest-tahtmata sunnitud vahetama seadme konteineris asuvat vett, loputama moppi jne. Niisiis – pesev robottolmuimeja nõuab natukene rohkem tegelemist, kui seda tavaline masin ette näeb. Muidugi ei keela mitte keegi Sul soetada seade, mis mõlemad funktsiooni teha oskab, kuid märgpesu mitte kasutada.

Tegelikult oskavadki juba tänapäeva parimad robottolmuimejad mõlemat funktsiooni edukalt sooritada. Märgpesu on tore lisa, kuid kui ei taha, siis seda ei ole vaja kasutada või on võimalik seda vaid mõne aja jooksul robotil sooritada lasta.

Kokkuvõte

Loodetavasti andis see põgus ülevaade Sulle natukene rohkem aimu, millist pesevat robottolmuimejat soetada. Endale sobiva masina valimist alusta siit.

Kogu tootevalik on laos olemas. Tellides tööpäeval enne kella 15:00, jõuab toode järgmisel päeval Sinuni. Küsimuste korral helista (+372 53848289) või kirjuta meile (info@mybot.ee) julgelt.

Scroll to Top