Miks meilt osta?

Robottolmuimejate pealetung meie igapäevaellu on olnud kiire ning otsustav. Nutikaid robottolmuimejaid toodavad juba väga paljud suuremad ning väiksemad tehnoloogiafirmad üle maailma. Miks peaks sellise valiku juures eelistama just meie robottolmuimejaid ning miks mitte ka muid kodumasinaid? Teeme kohe selgeks.

Testitud tooted

Oleme ise enamikke oma valikus olevaid seadmeid kasutanud ning nende omadusi järele proovinud. Tegemist on ka päriselt hästi töötavate masinatega ning seda saad meie sotsiaalmeedia postitustest ise järele vaadata. Videoid ning pilte robotite võimetest võid leida meie instagrami, youtube`i või facebooki lehel. Lisaks sellele võid lugeda meie toodete lehtedel asuvaid arvustusi, mis on tagasiside teel küsitud vaid antud toote reaalselt endale koju ostnud inimeste käest.

Adekvaatne klienditugi ning müügijärgne teenindus

Kui enamikes veebipoodides tehakse müük ära ning sellega kliendi ning kaupleja suhe lõpeb, siis meil see nii ei ole. Pakume oma klientidele täielikku ostujärgset tuge nii seadistamisel, aplikatsiooni laadimisel kui ka kõikide muude võimalike probleemide korral. Ette on tulnud ka kordi, kus oleme kliendi koju kohale läinud, et aidata tal oma uus masin korralikult seadistada.

Tasuta ning ÜLIMALT kiire tarne

Meie poes müüdavate toodete tarne on 100% tasuta. Lisaks sellele on see ka väga kiire, sest meil on kõik tooted laos olemas ning kui teed tellimuse tööpäeval enne kella kolme pealelõunal, paneme paki teele samal päeval.

Enamjaolt jõuab kaup Sinuni järgmisel päeval (välja arvatud nädalavahetustel tehtud tellimuste korral).

Vajadusel saab meiega ka ühendust võtta, kohapeale tulla ning kaup samal päeval kätte saada. Meie ladu asub Luigel, Harjumaal.

Mugav tagastamine

Mõtlesid ostu suhtes ümber? Pole probleemi! Vii kaup 14 päeva jooksul tagasi Smartposti pakiautomaati ning sisesta see sinna sama koodiga, millega kätte said. Toode peab olema kasutamata ning originaalpakendis. Tagastamist lihtsamaks pole võimalik teha!

Kindel garantii

Kõikidele meie toodetele kehtib vähemalt üheaastane tehasegarantii ning Euroopa Liidu seadusest tulenev kaheaastane pretensioonide esitamise õigus. Garantiitööd teostatakse kiirelt ning usaldusväärselt Eestis oma ala professionaalide poolt (välja arvatud Ecovacs`i tooted, mille garantiiremont toimub tootja nõuete kohaselt Leedus, Servisa garantiitöökojas).

Varuosad ning hooldustarvikud kiirelt kätte

Kõik kuluosad (mopid, HEPA filtrid, harjased jne) on meil kohapeal olemas. Kõike, mida Sinu seade hoolduseks ka ei vajaks, saab meilt kiirelt tellida. Ei leidnud sobivat tarvikut? Kirjuta meile info@mybot.ee ning me hangime selle Sulle.

Enamik varuosi on meil laos olemas. Saadavus võib sõltuda tootjast.

Usaldusväärne

Meie näol on tegemist reaalse Eestis tegutseva ettevõttega. Võid kindel olla, et saad probleemide korral oma murele lahenduse.

Mybot.ee on kolinud!

Kõik meie tuntud tooted ning teenused on leitavad uuelt veebilehelt.


Alates 2024. aastast tegutseme uuel veebilehel: https://robotec.pro/et/

This will close in 20 seconds

Scroll to Top