Miks meilt osta?

Robottolmuimejate pealetung meie igapäevaellu on olnud kiire ning otsustav. Nutikaid robottolmuimejaid toodavad juba väga paljud suuremad ning väiksemad tehnoloogiafirmad üle maailma. Miks peaks sellise valiku juures eelistama just meie robottolmuimejaid ning miks mitte ka muid seadmeid? Teeme kohe selgeks.

Testitud robottolmuimejad

Oleme ise kõiki oma valikus olevaid seadmeid kasutanud ning nende omadusi järele proovinud. Tegemist on ka päriselt hästi koristavate masinatega ning seda saad meie sotsiaalmeedia postitustest ise järele vaadata. Videoid ning pilte robotite võimetest võid leida meie instagrami, youtube`i või facebooki lehel. Lisaks sellele võid lugeda meie toodete lehtedel asuvaid arvustusi, mis on tagasiside teel küsitud, vaid antud toote reaalselt endale koju ostnud inimeste käest.

Adekvaatne klienditugi ning müügijärgne teenindus

Kui enamikes veebipoodides tehakse müük ära ning sellega kliendi ning kaupleja suhe lõpeb, siis meil see nii ei ole. Pakume oma klientidele täieliku ostujärgset tuge nii roboti seadistamisel, aplikatsiooni laadimisel ning kõikide muude võimalike probleemide korral. Ette on tulnud ka kordi, kus oleme ise kliendi koju kohale läinud, et aidata tal oma uus robottolmuimeja korralikult ära seadistada.

Ilmselgelt kehtib eeltoodu ka kõikide muude meie veebipoes pakutavate toodete kohta.

Tasuta ning ÜLIMALT kiire tarne

Meie poes müüdavate toodete tarne on 100% tasuta. Lisaks sellele on see ka väga kiire, sest meil on kõik tooted laos olemas ning kui teed tellimuse tööpäeval enne kella 15:00, paneme roboti teele samal päeval. Enamjaolt jõuab robot Sinuni järgmisel päeval (välja arvatud nädalavahetustel tehtud tellimuste korral).

Vajadusel saab meiega ka ühendust võtta, kohapeale tulla ning kaup samal päeval kätte saada. Meie ladu asub Sakus, Harjumaal.

Parimad hinnad

Meie seadmete hinnad on turu kõige konkurentsivõimelisemad ning me ei ütle seda niisama. See on ka päriselt nii.

Robottolmuimeja M8 Pro on võrreldav maailma tuntuimate tootjate lipulaevadega, kuid hinna poolest on see märkimisväärselt soodsam. Lisaks kõikidele tarkadele omadustele saab robotile soetada ka puhastusjaama. Antud masina hind on kokkuvõttes kaks korda odavam kui samuti puhastusjaama omava Roomba s9+ oma.

Proscenic U6 on alternatiiv neile, kes soovivad ülinutikat masinat, kuid pole huvitatud puhastusjaamast ning sooviksid pigem üheaegselt sooritada nii märgpesu kui põrandaimu. Erinevalt M7-st on U6 pealispind stiilselt hall, kuid arendatud märgpesu funktsiooni tõttu ei ühildu ta puhastusjaamaga.

850T on soodsa hinnaga masin, mille omadused on võrreldavad pigem keskmises hinnaklassis olevate robotitega. See imeb ning omab ka mopifunktsiooni. See on suurepärane seade kõigest 349€ eest. Samas “võistlusklassis” robottolmuimejad maksavad konkurentidel enamjaolt pigem 500-600€ ringis.

Mugav tagastamine

Mõtlesid roboti ostu suhtes ümber? Pole probleemi! Vii masin 14 päeva jooksul tagasi Smartposti pakiautomaati ning sisesta see sinna sama koodiga, millega kätte said. Tagastamist lihtsamaks pole võimalik teha ning see on Sinu jaoks tasuta!

Kindel garantii

Kõikidele meie toodetele kehtib üheaastane tehasegarantii ning Euroopa Liidu seadusest tulenev kaheaastane pretensioonide esitamise õigus. Garantiitööd teostatakse kiirelt ning usaldusväärselt Eestis oma ala professionaalide poolt.

Varuosad ning tarbevahendid kiirelt kätte

Kõik tarbevahendid (mopid, HEPA filtrid, harjased jne) on meil kohapeal olemas. Kõike, mida Sinu robottolmuimeja hoolduseks ka ei vajaks, saab meilt kiirelt tellida. Ei leidnud sobivat lisavahendit? Kirjuta meile info@mybot.ee ning me hangime selle Sulle.

Usaldusväärne

Meie näol on tegemist reaalse Eestis tegutseva ettevõttega. Võid kindel olla, et saad probleemide korral oma murele lahenduse.

Scroll to Top