Tagastamine

Vastavalt mybot.ee müügitingimustele ning Eesti Vabariigis kehtestatud seadusele on tarbijal õigus kasutamata kaup originaalpakendis 14-päeva jooksul tagastada.

Originaalpakendi avamine tuleb teha ettevaatlikult, seda kahjustamata. Kui ostja on rikkunud pakendi hooletuse tõttu ehk tootepakendit oli võimalik avada seda kahjustamata, on müüjal õigus nõuda tekitatud kahju hüvitamist.

Kui tootel on kasutusjäljed või see vajab puhastamist, on müüjal õigus küsida kulunud aja või kauba väärtuse vähenemisest tulenevat tasu.

Toote tagastamisel tuleb toimida järgnevalt:

  1. Saata e-kiri aadressile info@mybot.ee
  2. Viia pakend Smartposti automaati ning kasutada sama uksekoodi, millega paki kätte said. Tagastamine on sama lihtne kui kauba vastuvõtmine – vali kapi juures tagastamine, sisesta  kood ja pane pakk automaati. Kui oled saanud toote kulleriga või Smartposti valgetesse kappidesse, siis tuleb tagastus eelnevalt vormistada my.smartpost lehel.
  3. Kui toode on tagasi meieni jõudnud, veendume, et seda pole kasutatud või mingil muul moel kahjustatud ning kui kõik on korras, kanname kahe tööpäeva jooksul tellimuse eest tasutud summa tagasi. Tagastatavast summast läheb Eesti Vabariigi seaduse alusel maha tagastamisele kulunud transporditasu.

Mybot.ee on kolinud!

Kõik meie tuntud tooted ning teenused on leitavad uuelt veebilehelt.


Alates 2024. aastast tegutseme uuel veebilehel: https://robotec.pro/et/

This will close in 20 seconds

Scroll to Top