VAJUTA SIIA JA LIIGU EDASI MEIE UUDE VEEBIPOODI Oleme kolinud uuele veebilehele. Kõik meie tooted ning teenused on kättesaadaval sealt, kust neid kohe ka osta saate.

Robottolmuimeja hooldus

65,00 

Robottolmuimejaid on soovitatav kord aastas põhjalikult hooldada. Teostame oma töökojas Proscenic robottolmuimejate hooldust. Hooldus näeb ette:

  • Seadme põhjalik puhastus nii seest kui väljast
  • Liikuvate osade puhastus ning määrimine
  • Filtrite puhastus
  • Tähtsate komponentide kontroll ning vajadusel reguleerimine
Kategooria:

Kuidas hooldust tellida?

Selleks, et hooldust tellida, tuleks kõigepealt vormistada teenuse ost meie veebipoest siitsamast lehelt. Lihtsalt lisa antud teenus ostukorvi ning vormista see oma andmetega. Tarneviisiks valige Smartpost ning pakiautomaat, kuhu soovite robotit tagasi saada.

Seejärel tuleks robot hoolega pakendada. Eelistatult originaalpakendisse. Kui see pole võimalik, tuleb see kindlustada piisava mullikile või muu pehmendava materjaliga, et robot transpordi käigus karbis viga ei saaks. Oluline on, et robot karbis ei liiguks.

Robot tuleks postitada mistahes Luige Keskuse pakiautomaati. Kättesaajaks palume märkida Mybot ja telefoninumbriks on +372 53848289. Oluline on pakile kaasa panna ka omaniku nimi ning telefoninumber ja e-maili aadress.

Roboti võib ka meie esindusse tuua. Asume Luige alevikus aadressil Luige 1, H hoone, Harjumaa, 75404. Kui tulete robotile ka ise järgi, siis valige ostu vormistamisel Tulen ise järgi. Sel juhul palume järgitulemise aja kokku leppida.

Küsimuste korral helistage meile +372 53848289 või kirjutage info@mybot.ee.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Mybot.ee on kolinud!

Kõik meie tuntud tooted ning teenused on leitavad uuelt veebilehelt.


Alates 2024. aastast tegutseme uuel veebilehel: https://robotec.pro/et/

This will close in 20 seconds

Scroll to Top