Varstolmuimejad

Akuga varstolmuimeja on juhtmevaba, alati töövalmis ning kindlas kohas.

Varstolmuimeja on kaks ühes tolmuimeja – väga kergesti saab selle muuta käsitolmuimejaks, millega on eriti mugav koristada pehmelt mööblilt, trepilt, kardinatelt ja autoistmetelt.

Näitan kõiki 2 tulemust

Varstolmuimeja eelised

  • Varstolmuimeja on palju kergem kui traditsiooniline tolmuimeja
  • Sul ei ole koristades vaja arvestada pistikupesadega
  • Varstolmuimejat saab kasutada peale varre eemaldamist käsitolmuimejana
  • Hea hoiustada, sest on väiksem, kui tavaline tolmuimeja

 Varstolmuimeja puudused

  • Kui aku saab tühjaks, on vaja oodata selle laadimist
  • Väike tolmukonteiner
  • Vajab tihedamat hooldust
  • Kohas, kus teda hoida, peab olema pistik

Kaal

Varstolmuimejad on palju kergema kaaluga, kui tavalised juhtmega tolmuimejad. Nad on disainitud nii, et kui nendega koristad, toetub kogu tolmuimeja põrandale ja tema kaalu pole praktiliselt tunda. Kui aga kasutada seda käsitolmuimejana on kogu selle raskus käes.

Mugavus

Varstolmuimeja on alati tööks valmis, kui teda laadimisalusel hoida. Aku on täis laetud ning töö alustamiseks pole vaja teha muud, kui varstolmuimeja seinalt võtta ja käima lülitada.

Varstolmuimejad on mõeldud kodutolmu koristamiseks, kuid tänu lisatarvikutele saab varstolmuimejaga ka põrandat niiske lapiga üle tõmmata või lemmiklooma kasukat harjata. Meie valikus on selliseks mudeliks Proscenic P12.

Aku kestvus

Varstolmuimeja üheks peamiseks näitajaks on aku kestvus. Mida suurem ja vastupidavam on aku, seda kallim on ka seade. Kui soovid oma kodu ilma vahepeal akut laadimata puhtaks saada, tuleks osta võimsama akuga varstolmuimeja. Lahenduseks võib olla ka varuaku. Näiteks Proscenic P12 varstolmuimejal on vahetatavad akud. Varuaku ei kuulu komplekti, kuid selle saab alati e-poest lisaks osta.

Aku tööaeg sõltub väga palju ka imemisrežiimist – mida võimsamat režiimi kasutad, seda kiiremini aku tühjeneb. Õnneks piisab siledatel põrandatel kõige nõrgemast imemisrežiimist. Kõige tugevamat režiimi on vaja vaipade ja pehme mööbli puhastamisel.

Tolmukonteiner

Varstolmuimeja tõmbab tolmu tolmukonteinerisse, mis on umbes 1,2 liitri suurune. See on suhteliselt väike ja tolmu on vaja sellest üsna sageli välja raputada. Tolmukonteineris on tolmufiltrid, neid peab korrapäraselt puhastama või vajadusel vahetama. HEPA filter püüab kinni ka kõige väiksemad tolmuosakesed. Kui filtrid on tolmu täis, ei ole koristamine efektiivne.

Varstolmuimejad Proscenic P11 ja P12

Mybot.ee e-poes on kaks erinevat tüüpi Proscenic varstolmuimejat – P11 ja P12.

Need on tugeva imemisvõimsusega ja HEPA filtriga tolmuimejad. Tolmumahuti tühjendamine on lihtne, samuti saab tolmumahuti osadeks lahti võtta, pesta ja puhastada.

Nii P11 kui P12 on varustatud LED tuledega. Puutetundlikul ekraanil on näha aku täituvus. Samalt ekraanilt saab ka imemisvõimsust reguleerida.

Nagu ikka tolmuimejate puhul, on ka P11 ja P12 standardvarustuses mitu otsakut – peaharja otsak, piluotsak ja ümar otsak.

Varstolmuimeja tasub seinale kinnitada. Selleks on komplektis kaasas väike laadimisalus. Leia on abilisele hea koht, kus ta on kergesti ligipääsetav ning alati tööks valmis.

Varstolmuimejale on võimalik juurde osta lisaaku. Seda vajavad need, kellel on suurem kodu ja soovivad koristustööd sujuvalt lõpuni teha. Kui üks aku saab tühjaks, siis vahetad selle teise vastu ning ei pea ootama aku laadimist.

Varstolmuimeja tootja on mõelnud ka lemmikloomadele. Kui soovid, saad osta lisaotsaku lemmiklooma kasuka kammimiseks.

Mybot.ee on kolinud!

Kõik meie tuntud tooted ning teenused on leitavad uuelt veebilehelt.


Alates 2024. aastast tegutseme uuel veebilehel: https://robotec.pro/et/

This will close in 20 seconds

Scroll to Top