-15%

Proscenic P11

(11 arvustused)

329.00 279.65

Proscenic P11 on oma hinnaklassi võimsaim ning efektiivseim akuga varstolmuimeja. See teeb kodukoristuse lihtsaks ning muretuks. Kaks ühes koristusrežiim võimaldab vajadusel üheaegselt nii põranda puhtaks imeda kui see ka märgpesuga üle käia.

Enam pole vaja iga väiksemagi prahi pärast oma kohmakat juhtmega tolmuimejat välja võtta. Akuga varstolmuimeja on suurepäraseks lahenduseks koristamaks järsku tekkinud segaduse või miks mitte, tänu oma pikale tööajale, ka kogu kodu.

NB! Ostu vormistades palume tarneviisiks valida “Kuller”, sest toode pakiautomaati ei mahu.

Kategooria:
Sünnipäevahind kehtib:

Kaks ühes koristamine – tolmu imemine ja moppimine

Kui lisada varre otsakule ka veekonteiner, saate imeda ja moppida samal ajal. Veekonteineri puhastusotsaku külge kinnitamine on lihtne ja mugav tänu magnetile. Kaks ühes koristamine hoiab kokku väärtuslikku aega.

Kolm erinevat võimsust

Juhtmeta varstolmuimejal Proscenic P11 on kolm erinevat töörežiimi, neid saab ekraanilt valida. Vaikimisi töötab varstolmuimeja automaatsel režiimil.

Energiat säästevat režiimi soovitame kasutada kõva põranda, tolmu ning kerge sodi puhastamiseks.

Võimas režiim on mõeldud pehmemate pindade nagu vaibad ja mööbel ning raskema sodi koristamiseks.

Automaatne režiim muudab võimsust ise vastavalt puhastatavale pinnale. Kui otsak läheb näiteks vaibale, tõstab varstolmuimeja automaatselt võimsust

Väga võimas mootor

450W võimas mootor teeb kuni 130 000 pööret minutis ning selle imemisvõimsus on kuni 25 000 Pa ulatuses. See on võimsam kui mistahes teise tootja sarnase varstolmuimeja võimsusest. 25 000 Pa suuruse imemisvõimsusega varstolmuimeja jaoks pole probleemiks jagu saada tolmust, karvadest, graanulitest või väiksetest kivikestest.

Filtrite süsteem

Mitmekihiline filtratsioonisüsteem tagab sinu kodus puhta õhu ning minimeerib allergeenide levikut. P11 juhtmeta varstolmuimejal on nelja kihiline filtersüsteem. Tootja andmetel suudab see kinni pidada 99,99% üliväikestest tolmuosakestest. HEPA filter on selles süsteemis viimaseks tolmu kinni hoidjaks. Neljakihiline filtrite süsteem ei lase tolmu tagasi tuppa ja seetõttu on õhk puhtam.

LED ekraan

Puutetundliku LED ekraani abil saad varstolmuimejaga suhelda, sellelt näed veateateid, aku täituvust ning saad töörežiime muuta.

Kiirlaadimine

Uskumatult kiire laadimise tehnoloogia võimaldab selle varstolmuimeja aku täis laadida vaid 2,5 tunniga. See on palju kiirem, kui teiste tootjate varstolmuimejatel.

Multifunktsionaalne varstolmuimeja

P11 varstolmuimeja on väga mitmete erinevate funktsioonidega. Kaasas olevad otsakud võimaldavad varstolmuimejat kasutada pea igal pinnal põrandast laeni.

Väike eraldi mootoriga otsak

Proscenic P11 komplektist leiad ka eraldi väikese otsaku, mis on mõeldud pehme mööbli, voodite ja patjade puhastamiseks. Nii saad puhtana hoida mitte üksnes põrandad vaid ka mööbli.

Piluotsak

Komplektis on piluotsak. See on suurepärane abivahendnurkade ja pragude puhastamiseks. Sellega saad tolmu eemaldada nii arvuti klaviatuurist kui auto istmete vahelt.

Ümmargune otsak

Ümmargune otsak on kangaste ja kardinate puhastamiseks asendamatu abiline. Sellega saab nii ruloodelt, raamaturiiulitelt kui diivanitelt tolmu eemaldada.

Varstolmuimejast käsitolmuimejaks

Ühe liigutusega saad varstolmuimeja varre eemaldada ja nii saad sellest käsitolmuimeja. See on niivõrd mugav tööriist, aga samas väga võimas, saada sellega erinevaid otsakuid kasutades oma auto sisemuse kenasti puhtaks teha. Tänu komplektis kaasas olevale pikale ning peenikesele otsakule ei jää ükski pilu ega pragu tolmuseks.

Pikk aku tööaeg

2500 mA võimas Samsungi Lithium-ion aku võimaldab selle varstolmuimejaga koristada kuni 60 minutit järjest, ilma, et võimsus kaoks. Pidev koristamise katkemine varstolmuimeja laadimiseks jääb nüüdsest möödanikku.

Õhkjahutus

Varstolmuimeja uudne disain ning moodne aku tagavad ilma ülekuumenemiseta töö.

Aku eemaldamine

P11 akut on saab kergesti eemaldada. Saad laadima ühendada vaid aku. Kui sul on soetatud teinegi aku, siis saad topelt koristusaega, mis on eriti mugav suures elamises. Aku vahetamine ei tekita mingeid raskusi, sellega saab igaüks hakkama.

Seinakinnitus

Varstolmuimeja saad kinnitada seinale. Nii on ta alati kindlas kohas laadimas ja iga hetk töövalmis. Seinakinnituse jaoks on karbis kaasas nii kruvid koos tüüblitega kui ka kahepoolne tugev teip.

Tellimusega tuleb kaasa:

 • Varstolmuimeja P11
 • Kinnituskruvid, kinnitusteip
 • Varstolmuimeja puhastamiseks harjake
 • Laadimisdokk
 • Piluotsak
 • Pekme mööbli puhastamise otsak
 • Ümar otsak
 • Veekonteiner
 • Kaks puhastuslapp
 • Ingliskeelne kasutusjuhend
Eemaldatav aku

Jah

Imemisvõimsus

25000 Pa

Laadimisaeg

2 – 3 tundi

LED tuled

Jah

Puutetundlik ekraan

Jah

Tolmumahuti

0,65 liitrit

Tööaeg

20 – 60 minutit

Mootori võimsus

450 W

Märgpesu

Jah

11 arvustust tootele Proscenic P11

 1. Reet K. (toote omanik)

  Mugav ja kiire abiline. Võimas.

 2. Tõnu (toote omanik)

  Arvan, et tegu on minu ühe parima koduabilisega.

 3. Aigar Kalm (toote omanik)

  Puhasatmisel osa prahti kukub tagasi harjast välja, kuna prahikonteineri auk on allpool. Puhastamisel pöörleva harjaga võtab prahti sisse ainult etepoole lükates, tagasi tõmmates tekitab enda taha valli.

 4. Lauri L. (toote omanik)

  Tõeliselt tõhus!

 5. sandra h. (toote omanik)

  Lihtsa tolmu võtmiseks igapäevaselt on masin suurepärane. Masin on lihtne ja kerge käsitleda ka härradel.
  Tüüpilist tomuimeja tekitatav lõhna pole enam isegi võimalik ette kujutada.
  Pesemisfunktsioon – OK, meeldib see, et on mugav ilma ämbriteta jamada, kuid manuaalist aru saada esimest korda kasutades, oli äärmiselt keeruline.

  Teenindus oli üle ootuste kiire ja asjalik!

 6. Anonüümne (toote omanik)

 7. Üllar Pahovski (toote omanik)

  Lihtne ja mobiilne seade.
  Meeldib, et näeb visuaalselt, kui tolmukoguja täis.
  Lihtne puhastada.
  Lihtsam hoiustada, kui vana juhtmega tolmuimejat.
  Kahtlustasime, et uued tolmuimejad on EU nõuete tõttu nõrga võimsusega, aga selgus, et on täiesti pädev masin.
  Miinus on see, et aku tundub kiiresti tühjenevat.

 8. Anonüümne (toote omanik)

 9. Grete (toote omanik)

  Toode vastas ootustele. Väga kerge käsitleda ja kasutada. Ülimalt kompaktne. Olen tootega väga rahul.

 10. Airi (toote omanik)

  Kerge, mugav, toode vastas ootustele

 11. Eda K. (toote omanik)

  Super abiline 🙂

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Scroll to Top