-15%

Proscenic P12

279,00 

Proscenic P12 on oma hinnaklassi võimsaim ning efektiivseim akuga varstolmuimeja. See teeb kodukoristuse lihtsaks ning muretuks.

Enam pole vaja iga väiksemagi prahi pärast oma kohmakat juhtmega tolmuimejat välja võtta. Akuga varstolmuimeja on suurepäraseks lahenduseks koristamaks järsku tekkinud segaduse või miks mitte, tänu oma pikale tööajale, ka kogu kodu.

Toode on laos. Tööpäeval enne 15:00 tehtud tellimused postitame SAMAL PÄEVAL.

Kauba saab tööpäeviti kätte ka esindusest, võta meiega ühendust!

Kategooria:

Tootevideo

Neli erinevat imemisvõimsust

Juhtmeta varstolmuimejal Proscenic P12 on neli erinevat töörežiimi, neid saab ekraanilt valida. Vaikimisi töötab varstolmuimeja automaatsel režiimil.

Energiat säästevat režiimi soovitame kasutada kõva põranda, tolmu ning kerge sodi puhastamiseks.

Võimas režiim on mõeldud pehmemate pindade nagu vaibad ja mööbel ning raskema sodi koristamiseks.

Automaatne režiim muudab võimsust ise vastavalt puhastatavale pinnale. Kui otsak läheb näiteks vaibale, tõstab varstolmuimeja automaatselt võimsust

Väga võimas mootor

400W võimas mootor teeb kuni 80 000 pööret minutis ning selle imemisvõimsus on kuni 33 000 Pa ulatuses. See on võimsam mistahes teise tootja sarnase varstolmuimeja võimsusest. 33 000 Pa suuruse imemisvõimsusega varstolmuimeja jaoks pole probleemiks jagu saada tolmust, karvadest, graanulitest või väiksetest kivikestest.

Viiekihiline filtrite süsteem

Viiekihiline filtratsioonisüsteem tagab sinu kodus puhta õhu ning minimeerib allergeenide levikut. P12 juhtmeta varstolmuimejal on HEPA filter nii sisseimetava õhu kui väljapaisatava õhu jaoks. Tootja andmetel suudab see kinni pidada 99,99% üliväikestest tolmuosakestest. HEPA filter on selles süsteemis viimaseks tolmu kinni hoidjaks. Filtrite süsteem ei lase tolmu tagasi tuppa ja seetõttu on õhk puhtam.

LED ekraan

Puutetundliku LED ekraani abil saad varstolmuimejaga suhelda, sellelt näed veateateid, aku täituvust ning saad töörežiime muuta.

Vertect™ Light – peaotsaku LED tuled

Vertect™ Light on täiustatud rohelised esituled, mis tuvastavad tõhusalt väikesed, palja silmaga nähtamatud osakesed, ja aitavad tolmu paremini näha.

Kiire laadimine

Kiire laadimise tehnoloogia võimaldab selle varstolmuimeja aku täis laadida 4 – 5 tunniga.

Multifunktsionaalne varstolmuimeja

P12 varstolmuimeja on väga mitmete erinevate funktsioonidega. Kaasas olevad otsakud võimaldavad varstolmuimejat kasutada pea igal pinnal põrandast laeni. P12 tolmumahuti on 1,2 liitri suurune, seda on väga lihtne tühjendada.

Piluotsak

Komplektis on piluotsak. See on suurepärane abivahend nurkade ja pragude puhastamiseks. Sellega saad tolmu eemaldada nii arvuti klaviatuurist kui auto istmete vahelt.

Ümmargune otsak

Ümmargune otsak on kangaste ja kardinate puhastamiseks asendamatu abiline. Sellega saab nii ruloodelt, raamaturiiulitelt kui diivanitelt tolmu eemaldada.

Varstolmuimejast käsitolmuimejaks

Ühe liigutusega saad varstolmuimeja teleskoopvarre eemaldada ja nii saad sellest käsitolmuimeja. See on niivõrd mugav tööriist, aga samas väga võimas, saada sellega erinevaid otsakuid kasutades oma auto sisemuse kenasti puhtaks teha. Tänu komplektis kaasas olevale pikale ning peenikesele otsakule ei jää ükski pilu ega pragu tolmuseks.

Pikk aku tööaeg

2500 mAh võimas Samsungi Lithium-ion aku võimaldab selle varstolmuimejaga vaiksel režiimil koristada kuni 60 minutit järjest, ilma, et võimsus kaoks. Pidev koristamise katkemine varstolmuimeja laadimiseks jääb nüüdsest möödanikku.

Õhkjahutus

Varstolmuimeja uudne disain ning moodne aku tagavad ülekuumenemiseta töö.

Aku eemaldamine

P12 akut on saab kergesti eemaldada. Saad laadima ühendada vaid aku. Kui sul on soetatud teinegi aku, siis saad topelt koristusaega, mis on eriti mugav suures elamises. Aku vahetamine ei tekita mingeid raskusi, sellega saab igaüks hakkama.

Seinakinnitus

Varstolmuimeja saad kinnitada seinale. Nii on ta alati kindlas kohas laadimas ja iga hetk töövalmis.

Tellimusega tuleb kaasa:

 • Varstolmuimeja P12
 • Varstolmuimeja puhastamiseks harjake
 • Laadimisdokk
 • Piluotsak
 • Ümar otsak
 • Ingliskeelne kasutusjuhend pakis, eestikeelne lingina arves
Tööaeg

13 – 60 min

Laadimisaeg

4 – 5 tundi

Müratase

< 70 dB

Imemisvõimsus

33000 Pa

Kaal

1,95 kg

LED tuled

Jah

Eemaldatav aku

Jah

Puutetundlik ekraan

Jah

HEPA filter

Jah

Aku

2500 mAh

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Sulle võib meeldida ka…

 • Lisad ja varuosad

  P11/P12 lemmiklooma hari

  Hinnanguga 0 / 5
  35,00 
 • Lisad ja varuosad

  P10/P11/P12 väike mootoriga mööbliotsak

  Hinnanguga 0 / 5
  40,00 
Scroll to Top