-25%

Aknapesurobot iBeeasy Winbee 770

(19 arvustused)

299.00

iBeeasy WinBee 770 aknapesurobot. Masinal on nutikas navigeerimine, mis tuvastab automaatselt akna servad. Winbee 770 aknapesurobotil on vibreeriv mopp ja viieastmeline puhastus. Ruudukujuline disain võimaldab sellel jõuda paremini nurkadesse ja servadesse, kui ümara disainiga aknapesurobotid seda suudavad. Saab edukalt hakkama ka pehmete aknapealsete ruloodega ning töötab hästi ka 0ºC ilmaga.

Toode on laos olemas. Kui tellida tööpäeval enne kella 15:00, jõuab seade valitud pakiautomaati järgmiseks päevaks.

 

Kategooria:

 

Tootekirjeldus

Nutikas aknapesurobot on ruudukujulise disaini ja vibreeriva mopiga, see pääseb paremini ligi akna nurkadele ja servadele, kui ümara disainiga aknapesurobotid seda suudavad.

iTech WinSquare on nutikas navigeerimine – robot arvutab välja ideaalse puhastusteekonna, tuvastab akna servad ja puhastab pinna. Tema ülemine mopi osa vibreerib ning puhastab nii ka aknale kuivanud mustuse. Robotil on võimas vaakumpump, mis hoiab robotit akna või pinna küljes ja tagab ohutuse.

Viis puhastusrežiimi võimaldavad automaatse puhastuse mis tahes punktist: N, Z, Repeat, Area ja Manual. Repeat-režiimis läbib robot suhteliselt väikese ala väristades, et puhastus oleks põhjalik ja eemaldaks ka tõrksa mustuse. Puhastab klaasi ja siledad pinnad, dušinurga klaasid, plaadid, aknad nii seest kui väljast. Puhastatav pind peaks olema suurem kui 50 cm x 70 cm.

Integreeritud turvasüsteem:

 • Robot vajab töötamiseks voolu vooluvõrgust, kuid tal on ka turvaaku, mis välistab roboti kukkumise elektrikatkestuse korral.
 • Kukkumisvastane juhtimise algoritm tuvastab takistused ja raamid.
 • Vaakumi kontrollimiseks on andurid.
 • Iminapaga ühendatav ülikindel turvaköis tagab ohutuse.

Robot säästab aega, sest puhastab aknad kaks korda kiiremini, kui te ise. See liigub kõrgete akende ülemiste osadeni, millele teil endal oleks raske ligi pääseda. Robot hoiatab ja peatub pärast puhastamise lõpetamist automaatselt samas kohas, kus ta pesemist alustas. See on kiire puhastamise ja võimsa imemisega seade.

Kvaliteetsest mikrokiust valmistatud puhastusmopid on keskkonnasäästlikult korduvkasutatavad. Parema puhastustulemuse saamiseks on neid soovitatav pesta pesumasinas 40ºC veega. Kaugjuhtimispult võimaldab robotit käsitsi juhtida. Robotil on ergonoomiline käepide tema paigutamiseks aknale.

 

Komplektis on kaasas:

 • Aknapesurobot
 • Adapter
 • Kaugjuhtimispult
 • Turvanöör
 • Toitejuhe
 • Mopid (kaks paari)
 • Kasutusjuhend (link eestikeelsele kasutusjuhendile on tellimuse ja arve meilis)

NB! Pakis ei ole aknapesuvahendit!

Kaal

2,1 kg

Aku

700 mAh

Pult

Jah

Puhastusrežiimid

Area, Manual, N, Repeat, Z

Mõõdud (mm)

265×271×120

Puhastuskiirus

8,2~8,5 cm/s

Navigatsioonisüsteem

Gyro

Toitejuhe

5 m

19 arvustust tootele Aknapesurobot iBeeasy Winbee 770

 1. Lea (toote omanik)

  Kaua oodatud, aga ikkagi suured tänud.
  Proovitööga jäin väga rahule, elame-näeme kuidas kulgeb.

  • mybot.ee (store manager)

   Jah. Eeltellimustega läks tõesti kaua. Nüüd tooted 100% laos olemas ning tarne järgmiseks päevaks :).

 2. Piret (toote omanik)

  Puhastab põhjalikult ka kiiresti.

 3. Anneli Kivisaar (toote omanik)

  Esialgu väga rahul! Aitäh meeldiva teeninduse eest.

 4. Katrin (toote omanik)

  vastab ootustele. peseb hästi, mõned raskemad ja kuivanud plekid tuleb siiski endal eemaldada.

 5. Õie P. (toote omanik)

  Jookseb justkui kinni ja tuleb pesu ajal uuesti startida puldist. See ei ole kogu aeg, kuid mitmel korral on nii käitunud. Ei pese siiki akna servi ja nurki, mida eeldasin. Plussiks on kiirus. Kasutan ühe teise puhastusfirma spetsiaalset aknapesu vedelikku, mida olen eelnevalt hankinud ja seetõttu ei ole päris rahul ka puhastusega. olen teadlik, et osadel klaasipesurobotitel saab kasutada ka kõige tavalisemat poes müüdavat aknapesuvahendit.

 6. Anonüümne (toote omanik)

  Tõeline töömesilane.

 7. Helve (toote omanik)

 8. Anonüümne (toote omanik)

 9. Kristi (toote omanik)

  Suurepärane abiline!

 10. Anti Tammaru (toote omanik)

 11. Anonüümne (toote omanik)

  Täiesti toimiv ja lollikindel asi.

 12. Merle Koger (toote omanik)

  Kindlasti on veel areneda. Tulevikus võiks aknarobot aknaraamid ka ära pesta. Võiks olla mingi süsteem, mis koheselt pestud koha ära kuivataks, siis ei jääks mingeid veejälgi.

 13. Anonüümne (toote omanik)

  Kui nurkadest lapiga kaasa aidata saab aknad puhtaks

 14. Inge (toote omanik)

 15. Tiina Ruubel (toote omanik)

  Enne ostu mõtlesin rõõmuga, et ma ei pea enam rõdu kõrgete akende pesemisel oma kangete liikmetega turnima redelil. Samuti arvasin, et saan instruktsiooni järgi robotiga hakkama. Siis saabus ammuoodatud robot, mille kasutusjuhendi esimene lause oli: “Seade ei ole mõeldud kasutamiseks piiratud kehaliste, vaimsete ja sensoorsete võimetega inimesele…” Tahtsin roboti kohe tagasi saata, sest pole ju teada, mida sisaldab see “piiratud”, ehk kuuluvad sinna alla minu 80aastased jalad ning veidi juba kulunud vaim.
  Sain aga robotiga kohe sina-peale ja ta teeb siiani oma tööd korralikult. Soovitan robotit just piiratud kehaliste võimetega inimestele. Aga see esimene lause tegi meie seltskonnas palju nalja…

 16. Toomas Urbus (toote omanik)

  Tere. Antud toote puhul äratas usaldust just vibreeriv mopp,mis teoreetiliselt peaks andma parema tulemuse. Toimetab hästi .Tolmu eelmaldab edukalt ,kuid raskema mustusega jääb hätta.Kohati jätab klaasi serva puhastamatta.Trajektoor on vahest arusaamatu.Üldiselt siiski oma eesmaärki täidab ja võibolla kui tihemini kasutada suudab ka klaasi piisavas puhtuses hoida.

 17. Urve Liiva (toote omanik)

  Mugav kasutada. Tulemus hea.

 18. Anonüümne (toote omanik)

  Lihtne käsistseda ja tõhus.

 19. heli (toote omanik)

  Peseb korralikult aknad puhtaks ja suured peegelpinnad .Väga rahul.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Sulle võib meeldida ka…

Scroll to Top