VAJUTA SIIA JA LIIGU EDASI MEIE UUDE VEEBIPOODI Oleme kolinud uuele veebilehele. Kõik meie tooted ning teenused on kättesaadaval sealt, kust neid kohe ka osta saate.
-43%

Proscenic 850T mini

(40 arvustused)

Original price was: 349,00 €.Current price is: 199,00 €.

Kolisime oma veebipoe uuele aadressile. Käesoleva toote leiad nüüd siit.

Proscenic 850T mini on üks soodsamaid robottolmuimejaid, mis suudab lisaks imemisele ka märgpesu läbi viia. Robottolmuimeja saab hakkama kuni 120 ruutmeetri suuruste kodude koristamisega. Ideaalseks koristuspindalaks on kuni 80 m2. Tähtsamad omadused:

 • Maksimaalne tehasekatsete käigus saavutatud 3000 Pa tugevusega imemisvõime on vaieldamatult oma hinnaklassi suurim
 • Omab mopifunktsiooni. Lisaks tolmu imemisele teostab põrandatele ka märgpesu ning suudab seda teha üheaegselt
 • Olles kõigest 7,3 cm kõrge ja läbimõõduga vaid 30,6 cm, mahub 850T mini koristama enamike mööbliesemete alla

Kauba saab tööpäeviti kätte ka esindusest, võta meiega ühendust!

 

Tootekood: RT850T Kategooria: Sildid: ,

 

Proscenic 850T mini funktsioonid ning omadused

Proscenic 850T on 800 seeria robotite edasiarendus, kuid olgugi et mitmeid omadusi on tunduvalt parendatud, on selle põhiline funktsioon ikka sama – teha Sinu kodu korralikult puhtaks ning seda võimalikult soodsa hinnaga. Lisaks sellele on tootja andnud 850-le ka uue kuue. Robot omab stiilset musta korpust, millel on U-kujuline disainielement.

Ülimalt võimas

850T robottolmuimeja võimsuseks on tootja poolt märgitud lausa 3000 Pa. See on 100% kõige võimsam robottolmuimeja oma hinnaklassis ning kui sellest veel ei piisa, siis see teeb tegelikult antud näitaja poolest tuule alla ka mitmele kallimale seadmele.

Suur võimsus ei tähenda 850 puhul aga mitte üldsegi seda, et see teistest masinatest märkimisväärselt lärmakam oleks. Suurimat imemisvõimsust läheb nii või naa vaja vaid vaipadel, mis omakorda summutavad heli ning antud robottolmuimeja müratase ei ole konkurentide omast teps mitte suurem. Tegelikult ongi mürataseme võrdlemine robottolmuimejate juures vähetähtis, sest nende erinevused toodete lõikes on niivõrd minimaalsed ja inimese kõrvale pea võimatu eristada.

Ülimalt võimas robottolmuimeja
Ülimalt võimas robottolmuimeja

850T robottolmuimeja juures saab valida kolme erineva töörežiimi vahel. Nendeks on madal, keskmine ning kõrge. Igaüks on mõeldud just põrandapinna ning sealt koristatava prahi iseärasusi silmas pidades.

Kolm erinevat imamistaset
Kolm erinevat imamistaset

Nutikas aplikatsioon tagab maksimaalse mugavuse

Nagu teistelgi Proscenic robottolmuimejatel saab 850T juhtida lisaks puldile ka aplikatsioonist oma nutitelefonis. Sealt saab sättida nii erinevaid koristusrežiime kui määrata graafikuid ning vaadata kaarti, mille robot oma puhastusteekonnast on jätnud.

Proscenic 850T on ühildatav nii Google Assistandi kui Alexaga.

Läbi aplikatsiooni ning juhtpuldi saab valida kolme erineva puhastusrežiimi vahel, milleks on automaatne, kohtimemise kui äärte puhastamise funktsioon.

850T ei suuda küll loodud kaardi abi kasutada, et kehtestada äpi kaudu keelualasid või saata robottolmuimejat koristama vaid konkreetset ruumi või ala, kuid enamikes Eesti kodudes seda vaja polegi. Seda suudavad vaid tema lasertehnoloogiat kasutavad kallimad ametivennad.

Nutikas robottolmuimeja
Nutikas robottolmuimeja

Kuiv- ning märgpuhastus

Robot suudab sooritada nii kuiv- kui märgpuhastust. Erinevalt oma eelkäijast 830-st suudab käesolev masin teha mõlemat funktsiooni ka korraga. Märgpesu funktsiooni juures on oluline vee elektrooniliselt kontrollitav pealelase ehk see, et on võimalik määrata märgpesu niiskusastet. See on 850-l olemas ning võimaldab efektiivset koristamist, ükskõik mis pinnaga ka tegu ei oleks.

Kaks ühes vee- ja tolmukonteiner

Uus on selle roboti juures tolmu imemine ja moppimine samal ajal. Märgpesuks lisa veemahutisse vesi ning paigalda mopitald niisutatud mopiga. Robot imeb tolmu ja mopib samal ajal.

Võimekas pea iga näitaja poolest

Robotil on kukkumisandurid, mis väldivad ohtu, et ta kuskilt kõrgelt kukuks. Näiteks treppidest alla sõidaks. Selle disain on ülimalt madal (7,3 cm), mis võimaldab tal enamike mööbliesemete alla koristama minna. Paksudel vaipadel tõstab 850T automaatselt võimsust ning puhastab neid erilise tähelepanuga.

Roboti filtrisüsteemi kuuluvad nii HEPA kui tavaline filter. HEPA filter püüab kinni eriti peenikesed tolmuosakesed, sellepärast sobib toode suurepäraselt ka allergikute kodudesse.

850T aku on 2500 mAh. Madalal võimsusel suudab robot tööd teha lausa 100 minutit järjest.

Robottolmuimeja Proscenic 850T hiilgab pea igas valdkonnas
Robottolmuimeja Proscenic 850T hiilgab pea igas valdkonnas

Tellimusega tulevad kaasa:

 • robottolmuimeja 850T
 • laadimisjaam ning selle juhe
 • ingliskeelne kasutusjuhend, peale ostu leiad arvest lingi eestikeelsele kasutusjuhendile
 • magnetriba keeluala seadistamiseks
 • neli küljeharjast
 • varu HEPA filter
 • pult
 • tolmukonteiner
 • mopitald
 • kaks mikrofiiber kangast moppi
 • hooldushari
Aku

2500 mAh

HEPA filter

Jah

Imemisvõimsus

3000 Pa

Kõrgus

7,3 cm

Kukkumisandur

Jah

Märgpesu

Jah

Navigatsioonisüsteem

Gyro

Puhastusala

kuni 120 m2

Pult

Jah

Takistuste ületamine

1,5 cm

Tolmumahuti

250 ml

Veepaak

200 ml

Tööaeg

kuni 100 min

Wifiga ühilduvus

Jah

Laadimisaeg

5 – 6 tundi

40 arvustust tootele Proscenic 850T mini

 1. Anonüümne (toote omanik)

  Vahepeal läheb pea sassi ja üks vaiba äär saab 10 korda rohkem puhtaks imetud, kui ülejäänud põrand, aga muidu oma hinnaklassi kohta väga asjalik masin.

 2. Anonüümne (toote omanik)

  Väga rahul! Nii tubli abimees! Filigraanset tööd ei tee aga kõik suurema sodi ja mustuse pühib ja peseb!

 3. Helle A. (toote omanik)

  Toimetab usinalt, korjab üles nii koera- kui kassikarvad. Väga hea variant maakodu põranda korrashoiuks!

 4. Raivo (toote omanik)

 5. Viljo (toote omanik)

  Usin abimees.

 6. Eve K. (toote omanik)

  Olen ostetud robotiga väga rahul. Robot teeb tööd põhjalikult, sest prügikonteinerit tühjendades näeb, kui palju on sinna mustust kogunud. Ei oleks osanud arvatagi. Robot teeb ka märgpesu, mis on samuti super. Väga tore abiline kodus.

 7. Teisi (toote omanik)

  3 lapse kõrvalt meie 77 m2 kodus ideaalne abiline! Oleme väga rahul! Soovitan ka lugeda mybot’i blogist robotttolmuimeja valimise kohta – aitab kindlasti ootused paika panna.

 8. Piret (toote omanik)

  Vahva sõber, kes askeldab isepäi ja saab hakkama ka pikkade juuste koristamisega nii põrandalt kui ka madala vaiba seest. Lihtsalt harja tuleb neist tihemini puhastada ja õnneks rataste vahele juuksed kinni ei jää. Poeb kenasti kapi alla ja teeb kontrolltiirud ümber toolijalgade. Võimalusi tundub masinal olevat rohkemgi kui esialgu vajadusi, aga oma töö teeb ära korralikult ja süsteemselt. Vastas täielikult minu ootustele ja on sobiva hinna-kvaliteedi suhtega. Kasutusjuhend võiks veidi täpsem olla, aga kui lugeda lisaks ka teiste masinate juhendeid, saab hakkama.

 9. Jaana (toote omanik)

  Olen selle tootega väga rahul. Puhastab hästi vaibad ja ilma vaibata põrandad. Eemaldab vaipadelt ka kassikarvad.

 10. Mairi Nõmm (toote omanik)

 11. Peeter R. (toote omanik)

  Siiani töötab tublilt

 12. Harri Kaldma (toote omanik)

  Puhastab tolmu väga hästi. Vaiba peale tulles võib vahel natuke jänni jääda ja võib sõidusuund sassi minna. Aga muidu saab ka minu üsna keerulise kodu koristamisega hästi hakkama ja trepist alla ei sõida.Pesu kahjuks pole veel jõudnud proovida.

 13. Margus (toote omanik)

 14. Marina H. (toote omanik)

  Minu korteri jaoks sobiv akumaht ja prügikoguja suurus. Töötab küllaltki vaikselt. Põrandad on puhtamad kui eales varem, koerakarvad jms pisipraht on kadunid

 15. Elisa (toote omanik)

  Väga tubli abiline, olen väga rahul! Eriti meeldib, et nüüd saavad puhtaks ka igasugu kitsad kapi- ja voodialused, kuhu muidu oli raske ligi pääseda. Mõned esemed on, mis teda takistavad, nt pesuresti jalgadele jääb “kõhuli” kinni ja igasugu nöörid, kaltsuvaiba narmad ajavad tal ka “pea”sassi. Aga need saab koristuse ajaks lihtsalt mujale tõsta. Selle raha eest väga hea asi!

 16. Maire Linnas (toote omanik)

  Olen hästi rahul nüüd on koristamine täitsa põnev kui keegi aitab kaasa isegi kassil pole enam igav.

 17. Peep O. (toote omanik)

  Selle raha eest väga hea aparaat.

 18. Priit (toote omanik)

  Töötab hästi. Äpiga on veidi jamamist aga kokkuvõttes on hinna ja kvaliteedi suhe väga hea

 19. Ivo (toote omanik)

  Puhastamine töötab kenasti, märgpesu pole veel jõudnud proovida. Mobiilirakendusega sidumine esimese korraga ei õnnestunud, aga teise korraga küll. Madalatest lävepakkudest ronib edukalt üle, aga nii tark ei ole, et teeks ühe ruumi puhtaks ja roniks seejärel teise, vaid kütab kolladi-kolladi üle läve edasi tagasi, nii et otsustasime neid tube, mis lävega eraldatud, puhastada eraldi, hoides ust kinni.

 20. Sirje (toote omanik)

  Hea abiline ,selle hinnaklassi juures arvan et parimaid.

 21. Urmo (toote omanik)

 22. Veiko (toote omanik)

  Tubli koduabiline, korjab kokku kõik kassikarvad ja pikad juuksed mis maas vedelevad.

 23. Viive (toote omanik)

  Kahenädalase kasutuskogemuse põhjal võin öelda, et toode ületas kõik ootused. Ei arvanud, et ta vaibad nii puhtaks teeb. Samuti üllatas, kui palju tolmu tuli põrandailt, mis said eelmisel päeval puhtaks tehtud. Niiske mopiga puhastamisel sooviksin, et mopp oleks vähem niiske, kuid võib-olla ei ole veel kõik kasutusnipid selgeks saanud. Telefoniäpiga ühildus probleemideta. Igatahes soovitan robottomuimejat kõigile, kes armastavd puhtust ning oma ajast lugu peavad. Tahaks loota, et toote töökindlus on piisavalt hea (sooviks lugeda näiteks aastase kasutuskogemusega tooteomanike arvustusi).

 24. Vallo (toote omanik)

  Otsustasime osta just selle mudeli kõrguse pärast. Vana ei käinud diivani all, uus käib.

 25. Anonüümne (toote omanik)

  ise pean veel õppima, käsitlema toodet

 26. Anu (toote omanik)

  Väga rahul.

 27. Anonüümne (toote omanik)

  Töötab ise ja aitab aega kokkuhoida. Väga hea abiline. Olen väga rahul.

 28. Anonüümne (toote omanik)

 29. Anonüümne (toote omanik)

  Mugav ja lihtne käsitleda, korralikult puhastab ja peseb, üllatavalt vaikne. Meeldib 3 veereziimi, saab valida olenevalt põrandamaterjalist. Samuti on mugav n.ö.”spot cleaning”, näiteks köögis v esikus.

 30. Lea K. (toote omanik)

  Uskumatult palju tolmu korjab kokku.

 31. Svetlana (toote omanik)

  kasutan nädal aega, olen väga rahul.
  Vaikne ja võimas tolmuimeja, saab koera toodud liivaga hästi hakkama.

 32. Liina (toote omanik)

  Olen üllatunud, et ka märgpesu teeb täitsa normilt.🙂

 33. REIGO (toote omanik)

  Teeb elu kodus väga lihtsaks ja pealegi väga vaikses atmosfääris on pea märkamatu kindel investeering tulevikku.
  Peale kuiv puhastuse teeb ka pesu mis on väga suur pluss.

 34. Teet R. (toote omanik)

  Selles hinnaklassis vägagi ok. Ja ei ole mu põrand enne nii küll läikinud. Samas nii lühikese aja peale on vara midagi arvata, küsige poole aasta pärast uuesti.

  Tarne ja küsimustele vastamise kiirus isegi liiga kiire ;). Alles on mingi hirm, et kaua see masin vastu peab…aga selleks on ju garantii..

  Niiske mopp põrandapesu ei asenda, pigem tolmu sidumisel abiks.

  Rahul. Aitäh ja Edu!

 35. Udo K. (toote omanik)

 36. Gaidy T. (toote omanik)

 37. Anonüümne (toote omanik)

 38. Anonüümne (toote omanik)

  Mind üllatas, et suudab puhastada ka vaipu !

 39. ene liigand (toote omanik)

  Lihtne, mugav kasutada, väike, aitab eriti pensionäri kodu puhastamisel.

 40. Anna S. (toote omanik)

  Soetasin oma esimese robottolmuimeja ning valikul lähtusin eelkõige hinnast, kuna minu nõudmised ja ootused uuele isendile olid minimaalsed (kodus on korralik kondijõul opereeeritav masin). Olen meeldivalt üllatunud ja väga rahul tootega. Suudab päeva jooksul koristada mitu tuba. Aku kestvus on ilmselt väiksem kui kallimatel isenditel, kuid ma olen ikkagi väga-väga rahul ja kondijõul opereeritav aparaat leiab nüüdsest palju vähem tööd. Pidin kohe ühe lisaks vanaemale ostma ja antud mudeli juhtimisega saab ka 91-aastane hakkama, kuna sellel on pult ja äppi pole vaja!

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Sulle võib meeldida ka…

Mybot.ee on kolinud!

Kõik meie tuntud tooted ning teenused on leitavad uuelt veebilehelt.


Alates 2024. aastast tegutseme uuel veebilehel: https://robotec.pro/et/

This will close in 20 seconds

Scroll to Top