Deebot X1 OMNI

(14 arvustused)

1 499,00 

Deebot X1 OMNI on mitte tõenäoliselt, vaid kohe kindlasti innovaatiliseim robottolmuimeja, mida turul hetkel võimalik soetada on. Sel robottolmuimejal on lisaks seninägematutele unikaalsetele funktsioonidele ka kaunis ning stiilne välimus, mille on kujundanud maailmakuulus Taani disainibüroo Jakob Jensen.

Deebot X1 OMNI nii imeb tolmu kui peseb põrandat. Ülesannete täitmiseks on sel abiks mitmeotstarbeline laadimisjaam. Laadimisjaamas on tolmukott, kuhu imetakse roboti konteineris oleva tolm. Lisaks on dokki paigutatud puhas vesi pesulappide niisutamiseks ning konteiner musta vee jaoks. Pärast põrandapesu vahetab jaam ise musta vee puhta vastu ning kuivatab mopid. Robottolmuimejal on lisaks ka kaamera ning kõlarid. Selle kaudu saab kodus toimuvat jälgida ja kodustega suhelda. Tegemist on tootega, millele võrdväärset turul ei ole.

 • Koristab kuni 275 m² suurusi kodusi
 • Töötab järjest kuni 260 minutit
 • 5000 Pa imemisvõime
 • Metoodiline ning täpne navigatsioon
 • Ainus täisautomaatne robottolmuimeja
 • Väldib kaamerate abil takistusi

Toode on laos. Tööpäeval enne 15:00 tehtud tellimused postitame SAMAL PÄEVAL.

Kauba saab tööpäeviti kätte ka esindusest, võta meiega ühendust!

Tootekood: - Kategooria: Silt:

Tutvustav video

Deebot X1 OMNI kõik ühes laadimisjaam

Kui tänase päevani leidus turul vaid iseseisvalt tolmukonteinerit puhastavad jaamad, siis enam see nii ei ole. Deebot X1 OMNI on esimene ning hetkeseisuga ka ainuke robottolmuimeja, mis pärast märgpesu loputab mustad mopid puhtaks, tõmbab räpase vee eraldi konteinerisse ning kuivatab mopid. Enne uue märgpesu alustamist teeb nutikas jaam mopid taaskord puhta veega niiskeks, täidab veekonteineri puhta veega ning järjekordne pesukord võibki alata.

Ilmselgelt puhastab Deebot X1 OMNI ka oma tolmukonteineri, jaam tõmbab pärast igat koristuskorda seal sees oleva tolmu spetsiaalsesse tolmukotti.

Deebot X1 OMNI puhastusjaam

Deebot X1 OMNI robottolmuimeja tutvustus

Deebot X1 OMNI robottolmuimejat ostes pole vaja karta, et juba järgmisel kuul on uuem ja parem mudel turul – selle roboti tehnoloogia on uus veel pikka aega. Deebot X1 OMNI on kodukoristussüsteem, ta on võimas ja lisavidinatega, mida ei oskaks tahtagi.

Deebot X1 Omni puhastusjaam Kõige suurem uuendus on toimunud põrandapesu osas. Robotile lisatakse pesu ajaks vibreerivad ja pöörlevad mopid, mis saavad jagu isegi kuivanud plekkidest.

Tolmu- ja laadimisjaam on samuti uuendatud, selles on lisaks tolmukotile veekonteinerid. Robot saab jaamast puhta vee. Koristamise järel loputab laadimisjaam lapid ning kuivatab need kuuma õhuga. Omanik hooleks jääb puhta vee lisamine ja musta vee konteineri tühjendamine ning tolmukoti vahetus. Tolmukott on 3,2 liitri suurune.

 

 

DEEBOT-X1-OMNI andurid Imemisvõimsus on Deebot X1 OMNI-l parim teiste turul olevate robottolmuimejatega võrreldes, nimelt 5000 Pa. Samuti on masinal võimas aku, robot töötab nüüd peale laadimist lausa 260 minutit ehk üle nelja tunni järjest.

Lisafunktsioonidest võib mainida mikrofoni, kõlareid ja kaamerat. Need pole mõeldud vaid koristamisele kaasa aitamiseks ja roboti teadete kuulamiseks vaid kodustega suhtlemiseks.

Kuna robot on ühendatud Sinu kodusesse WiFi võrku, saad roboti kaudu kodustega rääkida ja neid näha – vaadata, mida koduloomad teevad või ajada juttu kodus igavleva pereliikmega.

 

Imemisvõimsus

5000 Pa

Kõrgus

10,3 cm

Kukkumisandur

Jah

Laadimisaeg

6,5 tundi

Läbimõõt

36,2 cm

Märgpesu

Jah

Mõõdud (mm)

430 x 448 x 578

Müratase

< 68 db

Navigatsioonisüsteem

Laser

Pult

Ei

Takistuste ületamine

20 mm ilma mopita, 13 mm mopiga

Tööaeg

kuni 260 min

Wifiga ühilduvus

Jah

Aku

5200 mAh

Värv

Hall, Valge

Aku garantii

24 kuud

14 arvustust tootele Deebot X1 OMNI

 1. Simo (toote omanik)

  Robot on väga tubli ja teinud maja korrashoiu ikka palju paremaks ja mugavamaks. Meil on tekkinud hea tava, et kui käivad külalised koerte ja lastega ning möllavad majas ringi, paneme nende lahkudes roboti tööle ja 30min on põrandad pestud ilusti. Seega igapäeva elu on palju muretum ja ei teki pinget, kui keefgi popkorni maha pillab või taldriku laua pealt maha lükkab.

 2. Vello (toote omanik)

  Tõeliselt nutikas ja tubli abimees

 3. gnillet (toote omanik)

  väga hea abimees- olen ülimalt rahul

 4. Anne (toote omanik)

  Väga tubli abiline

 5. Margo J. (toote omanik)

  Väga hea abimees Sooviks kahte veel , ja sooduskoodi ka

 6. Margo J. (toote omanik)

 7. Ivar (toote omanik)

  Olen väga rahul tootega. Ei kujutaks ette, et väiksemate anumatega masinat peaks kasutama, see oleks päris tülikas ja ilmselt üks hetk enam ei viitsiks neid tühjendada. Jaamas olevad suured tolmu ja veeanumad teevad kasutamisega super mugavaks. Äpi osas on kindlasti veel arenguruumi aga muidu 5+ masin.

 8. Ivar (toote omanik)

  Väga rahul!

 9. Kliimatrek OÜ (toote omanik)

  Igati tore abimees 😀

 10. Jane (toote omanik)

  Minu elu on nüüd palju lihtsam ja saan tegelda rohkem käsitööga.

 11. Heigo (toote omanik)

  Väga hea!

 12. Viktoria (toote omanik)

  Koristab väga hästi. Meeldib, et saab ta saata ka maja ülevaatama, kui ise kodust ära. Oskab väga hästi anda tagasisidet oma tööst ja probleemidest.

 13. veronika kuuse (toote omanik)

 14. Arvo Sinivee (toote omanik)

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Sulle võib meeldida ka…

Mybot.ee on kolinud!

Kõik meie tuntud tooted ning teenused on leitavad uuelt veebilehelt.


Alates 2024. aastast tegutseme uuel veebilehel: https://robotec.pro/et/

This will close in 20 seconds

Scroll to Top