Deebot X1 OMNI

1,499.00

Deebot X1 OMNI on tipptasemel robottolmuimeja. Sel robotil on palju ainulaadseid funktsioone ning kaunis välimus. Robot on disainitud Taani Jakob Jenseni disainibüroos. Robottolmuimeja imeb tolmu ja peseb põrandat, oma ülesannete täitmiseks on tal abiks mitmeotstarbeline laadimisjaam. Laadimisjaamas on tolmukott, kuhu imetakse roboti konteineris oleva tolm, selles on ka puhas vesi pesulappide niisutamiseks ning pärast põrandapesu kuvatab jaam mopid. Robottolmuimejal on kaamera ning mikrofon ja kõlarid, tema kaudu saab kodus toimuvat jälgida ja kodustega suhelda. Tarbijad on sellist abilist juba pikisilmi oodanud.

Saadavus: Saadaval järeltellimisel

Kategooria: Silt:

Deebot X1 OMNI robottolmuimejat ostes pole vaja karta, et juba järgmisel kuul on uuem ja parem mudel turul – selle roboti tehnoloogia on uus veel pikka aega. Deebot X1 OMNI on kodukoristussüsteem, ta on võimas ja lisavidinatega, mida ei oskaks tahtagi.

Deebot X1 Omni puhastusjaam Kõige suurem uuendus on toimunud põrandapesu osas. Robotil on all vibreerivad ja pöörlevad mopid, mis saavad jagu isegi kuivanud plekkidest.

Tolmu- ja laadimisjaam on samuti uuendatud, selles on lisaks tolmukotile veekonteinerid. Robot saab jaamast puhta vee. Koristamise järel loputab laadimisjaam lapid ning kuivatab need kuuma õhuga. Omanik hooleks jääb puhta vee lisamine ja musta vee konteineri tühjendamine ning tolmukoti vahetus. Tolmukott on 3,2 liitri suurune.

 

 

DEEBOT-X1-OMNI andurid Imemisvõimsus on Deebot X1 OMNI-l parim teiste turul olevate robottolmuimejatega võrreldes, nimelt 5000 Pa. Samuti on masinal võimas aku, robot töötab nüüd peale laadimist lausa 260 minutit ehk üle nelja tunni järjest.

Lisafunktsioonidest võib mainida mikrofoni, kõlareid ja kaamerat. Need pole mõeldud vaid koristamisele kaasa aitamiseks ja roboti teadete kuulamiseks vaid kodustega suhtlemiseks.

Kuna robot on ühendatud Sinu kodusesse WiFi võrku, saad roboti kaudu kodustega rääkida ja neid näha – vaadata, mida koduloomad teevad või ajada juttu kodus igavleva pereliikmega.

 

Imemisvõimsus

5000 Pa

Kõrgus

10,3 cm

Kukkumisandur

Jah

Laadimisaeg

6,5 tundi

Läbimõõt

36,2 cm

Märgpesu

Jah

Mõõdud (mm)

430 x 448 x 578

Müratase

< 68 db

Navigatsioonisüsteem

Laser

Pult

Ei

Takistuste ületamine

20 mm ilma mopita, 13 mm mopiga

Tööaeg

kuni 260 min

Wifiga ühilduvus

Jah

Aku

5200 mAh

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Scroll to Top