Ecovacs

Ecovacs on robottolmuimejate maailmas tõeliseks teenäitajaks. Kui konkurentide omad täidavad tihtipeale vaid imemis- ning märgpesu ülesandeid, siis Ecovacsi seadmed sellega ei piirdu. Paljudel neist on näiteks ka õhuvärskendus funktsioon. Lisaks sellele on mõningaile seadmetele lisatud kaamerad ning mikrofonid, mille abil saad oma kodus toimuval silma peal hoida ning vajadusel mikrofoni teel isegi lastele käsklusi jagada. Vibreeriv märgpesu, isepuhastavad mopid – need kõik on moodsaimatel Ecovacs robottolmuimejatel olemas.

Deebot X1 OMNI on tehnika viimane sõna. Robot suudab sama konteineriga teostada nii märg- kui kuivpesu. Kaardistab Sinu kodu ning omab komplektis ka puhastusjaama, mis teeb kasutaja elu ülimalt mugavaks. Pidevat tolmukonteineri puhastustööd pole vaja ette võtta. Lisaks sooritab see robot ka maailmas unikaalset pöörlevate moppidega märgpesu. Ning !vahetab ise musta- vee ära ka puhta vee vastu! Tema väiksem vend Deebot X1 PLUS viimast küll ei tee, aga samas omab vibreerivaid moppe.

Deebot U2 sobib vähenõudlikule kasutajale, kes soovib tublit abimeest hea hinnaga, kuid ei vaja kõiki võimalikke lisasid. 850T saab hakkama kuni 200 m2 suuruste pindadega, kuid meie soovitaks kodudesse, mis jäävad umbes 120 m2 juurde. Oskab põrandaid imeda ja pesta samaaegselt.

 

Näitan kõiki 5 tulemust

 • Robottolmuimejad

  Deebot X1 OMNI

  1 499,00 
 • Robottolmuimejad

  DEEBOT T9 AIVI

  799,00 
 • -9% Deebot X1 PLUS
  Robottolmuimejad

  Deebot X1 PLUS

  999,00 
 • Robottolmuimejad

  DEEBOT N8+

  Hinnanguga 0 / 5
  590,00 
 • Robottolmuimejad

  Deebot T9+

  Hinnanguga 0 / 5
  899,00 
Scroll to Top