-9%

Deebot X1 PLUS

(2 arvustused)

999,00 

Deebot X1 PLUS on tõeline tippmudel robottolmuimejate kategoorias. Seadet müüakse koos automaatse puhastusjaamaga ehk pärast töö lõppu tühjendab masin kokkukogutud mustuse puhastusjaama ning tagab kasutajale maksimaalse võimaliku mugavuse.

Kui arvad, et sellega asi piirdub, siis eksid. Robotil on lisaks ka kaamera, mikrofon ning valjuhääldi, niiviisi saad roboti abil pidevalt oma lähedastega ühenduses olla.

Lisafunktsioonina on seadmele leiutatud ka lõhnastamissüsteem, mis su kodu automaatselt meeldivate aroomidega täiustab.

Taani disaineri Jakob Jenseni disainibüroo on hoolitsenud roboti trendika välimuse eest.

NB! Ostu vormistades palume tarneviisiks valida “Kuller”, sest toode ei mahu pakiautomaati.

Saadaval järeltellimisel

Kategooria: Silt:

Tühjendusjaam tagab maksimaalse mugavuse

Robot puhastab endaga kaasas olevasse stiilse disainiga puhastusjaama ära kogu mustuse, mille see koristuskorra ajal endasse kogunud on. See välistab selle, et peaksid iseseisvalt tolmukonteineri puhastamisega mässama.

Tühjendusjaama tugev imemisvõimsus tagab selle, et enamik konteinerist olevast prahist saab turvaliselt tolmukotti imetud. Koguni 3,2 liitrine tolmukott tagab “käed vabad” lahenduse mitmeks kuuks.

deebot X1 tühjendusjaam

Koguni 4-astmeline puhastussüsteem

Robottolmuimeja Deebot X1 Plus kastuab 4-astmelist puhastussüsteemi, mis teeb su kodu puhtamaks kui mistahes teine seade. Tulemusele aitavad kaasa kahekordsed külgharjad, ujuv põhihari, ülimalt tugev imamisvõimsus ning OZMO™ Pro 3.0 vibreervi moppimissüsteem.

4kihiline puhastussüsteem

OZMO™ Pro 3.0

Unikaalne vibreeriva mopiga teostatav märgpesu funktsioon lisab tavalisele moppimisele märksa teistsuguse mõõtme.

Õhuvärskendaja

Kuni robottolmuimeja Deebot X1 Plus tulekuni koristasid robottolmuimejad sinu kodu ära ning sellega oli asi ühel pool. Robottolmuimeja Deebot X1 Plus aga lisaks puhastamisele ka lõhastab sinu kodu soovi korral meeldivat lõhna kiirgava ekstrakti abil ning niiviisi tekitab sul õhtuti koju jõudes alati “värskelt pestud linade” tunde. Saadaval on erineva alatooniga õhuvärskendeid.

Imemisvõimsus 5000 Pa

5000 Pa võimas imemine on turul tugevaim. Kui aiiani on nähtud masinaid, mis on suutnud aretada võimsust kuni 3000 Pa, siis uus reaalsus on pea 2 korda tugevam imemine.

AIVI™ 3D ning TrueMapping 2.0

Uudne 3D takistuste vältimise funktsioon annab robotile oskused neile ettearvamatult ette sattunud takistustest mööduda ning neid vältida. Sussidesse või juhtmetesse kinnijäämine on ajalugu.

Truemapping 2.0 loob robotile sinu kodust kaardi ning aitab seal navigeerida maksimaalsel efektiivsusel. Kaardile saad keelualasid ning seadistada erinevaid tube ning koristusalasid.

Jacob Jenseni disain

Deebot X1 Plus disain on loodud auhinnatud disainikonsultatsioonibüroo JACOB JENSEN DESIGN’i poolt. DEEBOT X1 PLUS on kõrgekvaliteetne ja moodne robottolmuimeja ning moppija, mis sobib ideaalselt sinu koju.

Komplektis kaasas:

 • Robottolmuimeja Deebot X1 Plus
 • Automaatne tühjendus- ja laadimisjaam
 • 1 tolmukott
 • küljeharjad 2 tk
 • peahari
 • OZMO ™ Pro 3.0 vibreeriv põrandapesu süsteem
 • 1 pestav mikrokiust mopp
 • 2 ühekordset mikrokiust moppi

Kuidas kasutada?

Häälkäsklused

Aku

5200 mAh

Imemisvõimsus

5000 Pa

Kõrgus

10,3 cm

Kukkumisandur

Jah

Laadimisaeg

6,5 tundi

Läbimõõt

35 cm

Märgpesu

Jah

Müratase

< 68 db

Navigatsioonisüsteem

Laser

Takistuste ületamine

20 mm ilma mopita, 13 mm mopiga

Tööaeg

kuni 260 min

Wifiga ühilduvus

Jah

2 arvustust tootele Deebot X1 PLUS

 1. Kätlin (toote omanik)

  Väga hea robottolmuimeja. Töötab laitmatult. Tuvastas kohe esimesel kaardistamisel kõik vaibad, seega pesemise puhul ei pea kartma, et vaiba märjaks teeks. Samuti on super see, et imemistugevust on võimalik reguleerida, kuid tegelikult saab ka kõige vaiksema astmega tuba ilusti puhtaks. Lisaks on robotil kaamerafunktsioon, mille abil on väga mugav jägida kodus toimuvat ise kodust eemal olles. Kiidan antud robotit väga ja ütlen kindlalt, et see on oma hinda väärt.
  Lisaks kiidan ka mybot.ee klienditeenindust, kes vastas kiirelt ja põhjalikult minu küsimustele. Soovitan!

 2. Egon (toote omanik)

  Puhastab laitmtult

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Scroll to Top