VAJUTA SIIA JA LIIGU EDASI MEIE UUDE VEEBIPOODI Oleme kolinud uuele veebilehele. Kõik meie tooted ning teenused on kättesaadaval sealt, kust neid kohe ka osta saate.

Deebot X2 OMNI

1 499,00 

Müügile on saabunud ECOVACSi uus robottolmuimeja, mille õhuke ruudukujuline disain on spetsiaalselt kavandatud tagamaks põhjaliku puhastuse igas nurgas ja kitsamas ruumis kõrgeima täpsusega. Deebot X2 OMNI eemaldab mustuse tänu oma ruudukujulisele korpusele kergelt ka seinte äärtest ja nurkadest. Tänu madalale profiilile on see eriti efektiivne kitsastes ruumides ja erinevate mööbliesemete all. Põhilised omadused:

  • Uudne ruudukujuline disain ja juhtiv tehnoloogia tagavad erakordse puhastuskogemuse.
  • OZMO Turbo 2.0 pöörlev moppimissüsteem keerutab moppimisplaate, avaldades põrandale ühtlast survet ning kõrvaldades ka kõige tõrksamad plekid.
  • OMNI jaam pakub automaatset puhastuslahendust.
  • Põrandapesu käigus tuvastab robot vaibad ning neile sõites tõstab mopitallad üles, et mitte vaipa niisutada.
  • Tehisintellekti toetatud navigatsioonisüsteem õpib puhastamise käigus, täiustades oma navigeerimisvõimeid.
Tootekood: 6943757617982 Kategooria: Silt:

99,77 % pinnast saab koristatud

Uus ruudukujuline disain koos sisseehitatud servade tuvastamise sensoriga tagab servast servani puhtuse. Kumbki välja ulatuv mopialus jõuab nurkadeni kuni 30 mm lähemale. 200 mm pikkune rullhari suurendab ühe puhastuskorra tõhusust 19%, võrreldes mudeliga Deebot  X1 Omni.

Kompaktne disain

X2 OMNI jaama kompaktne disain (394 mm x 527,5 mm x 443,73 mm) on ideaalne kitsastes oludes. Kõik-ühes jaam integreerub teie koduga, võttes enda alla minimaalselt ruumi.

 

Roboti madal disain

Roboti madal korpus (9,5 cm) võimaldab robotil koristada mööbliesemete alt, kuhu tavaliselt kogunebki kõige rohkem tolmu. Roboti läbimõõt on samuti suhteliselt väike, kõigest 32 cm.

 

 

 

Suur imemisvõimsus – lausa 8000 Pa

Deebot X2 Omni imemisvõimsus on turu suurim. See robot suudab tolmu imeda ka pragudest ning tihedatelt vaipadelt. Nutikas Auto-lift Mopping süsteem tõstab mopiplaate 15 mm* võrra, kui robot tuvastab vaiba või kui liigub läbi juba puhastatud ala.

* ilma puhastusmoppideta

 

OZMO Turbo 2.0 pöörlev moppimissüsteem koos chenille-kangaga

Unikaalne OZMO Turbo 2.0 pöörlev moppimissüsteem tagab põranda sügavpuhastuseks ühtlase surve . Unikaalsest chenille-kangast moppidega saab robot lihtsalt hakkama igasuguste tüütute plekkidega.

 

Takistuste ületamine

DEEBOT X2 OMNI suudab ületada kuni 22 mm takistusi, võimaldades tal lihtsasti ületada enamiku lävepakke ning minna vaipadele.

YIKO häälassistent 2.0

YIKO häälassistent toetab mitmeid häälejuhtimise stsenaariume, sealhulgas vestlusi mitme käsuga, kaugjuhtimist, puhastamise ajakava seadmist ja muud. YIKO pakub tõepoolest hõlpsat ja kaasahaaravat puhastuskogemust kui teie ainus nutikas koduabiline.
Imemisvõimsus

8000 Pa

Kõrgus

9,5 cm

Kukkumisandur

Jah

HEPA filter

Jah

Märgpesu

Jah

Mõõdud (mm)

320 x 353 x 95

Müratase

65,5 dB

Navigatsioonisüsteem

Laser

Takistuste ületamine

2,2 cm

Tööaeg

kuni 186 min

Tolmumahuti

0,42 liitrit

Pult

Ei

Wifiga ühilduvus

Jah

Kontrolli tüüp

YIKO Voice Assistant 2.0

Aku garantii

24 kuud

Aku

6400 mAh

Värv

Hall

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Mybot.ee on kolinud!

Kõik meie tuntud tooted ning teenused on leitavad uuelt veebilehelt.


Alates 2024. aastast tegutseme uuel veebilehel: https://robotec.pro/et/

This will close in 20 seconds

Scroll to Top