-17%

Proscenic M9

(3 arvustused)

499,00 

Proscenic M9 on meie veebipoe vaieldamatult popuaarseima robottolmuimeja M8 Pro uus versioon ehk selle täiustatud järeltulija. Kui oled inimene, kes soovib robottolmuimeja juures kasutada kõige nutikamaid funktsioone, ühte arenenuimat märgpesu turul ning maksimaalset vabadust puhastusjaama näol, siis on M9 kindlasti parim valik.
Koolialguse allahindlus kehtib kuni 30.09.23.
Eelised:
 • Kaardistab Sinu kodu. Määra keelualad või saada koristama vaid konkreetseid ruume.
 • Omab kahe pöörleva mopiga, põrandale survet avaldavat märgpesufunktsiooni.
 • Võimas. 4500 Pa suurune maksimaalne imemisvõimsus, mis on üks turu parimaid, tagab puhtad põrandad. Lisaks on 5200 mAh suurune aku, mis võimaldab pika tööaja ka kõige tugevamal režiimil.
 • Pikk töörežiim. Koristab järjest tunde. Saab hakkama kuni 300 m2 suuruste kodudega.
 • Tänu puhastusjaamale tühjendab tolmukonteineri iseseisvalt.

Täna tellides saab lisakingitusena tasuta kaasa 2 puhastusmoppi, 2 tolmukotti, 1 küljeharjase ja 1 HEPA filtri.

Toode laos. Tööpäeval enne 15.00 tehtud tellimused postitame SAMAL PÄEVAL.

Kauba saab tööpäeviti kätte ka esindusest, võta meiega ühendust!

NB! Ostu vormistades palume tarneviisiks valida “Kuller”, sest toode ei mahu pakiautomaati.

Kategooria: Silt:

Proscenic M9 robottolmuimejat tutvustav video


Täiustatud navigatsioon ja täpsus

Tänu uuele IPNAS 5.0 tehnoloogiale suudab Proscenic M9 robottolmuimeja teha sinu kodust 1.8X täpsema kaardi, mis tõstab koristamise efektiivsust koguni 4 korda. M9 näol on tegemist seadmega, mis kasutab 5. generatsiooni laser- ning navigatsioonitehnoloogiat. See tagab usaldusväärse ning innovatiivse tegutsemise ükskõik kui keerulistes tingimustes. Tooli- või lauajalgade vahel navigeerimine probleemiks ei osutu.

tark robottolmuimeja


Põrandat survestavad pöörlevad pesumopid

pesufunktsioon

Tavalise pesulapi enese järgi vedamisest on Proscenic M9 saabumisega saanud ajalugu. M9 kasutab kahest pöörlevast mopist pesufunktsiooni, mis koostöös survega, mida robot pinnale avaldab, tagavad kordades parema tulemuse kui eelkäijad.

Tolmuimemisele on hea pesufunktsioon suurepäraseks lisaks.

 

 

 

 


Imeb ja peseb ühe ning sama konteineriga

Proscenic M9 mop

Tüütu konteinerite vahetamine imemis- ning pesemisfunktsioonide kasutamiseks on läbi. Proscenic M9-l on üks konteiner, kuhu mahub 280 ml tolmu ning 300 ml vett. Niiviisi hoiad kokku 50% oma ajast ning kodu saab puhtaks ühe lahendusega.

Ei pea kartma, et 280 ml liitrine tolmukonteiner jääb väikseks, sest ei maksa unustada, et M9 puhastab koristusjärgselt oma tolmukonteineris oleva prahi puhastusjaama tolmukotti. Iga uue koristustsükli alguses on tolmukonteiner tühi ning robot valmis Sinu heaks tööd tegema.

 

 


Isepuhastuv robottolmuimeja tagab maksimaalse mugavuse

M9 tolmujaam

Puhastusjaam, mis puhastab robottolmuimeja tolmukonteineri iseseisvalt, tagab maksimaalse ajavõidu. Enam ei pea igapäevaselt robottolmuimeja konteinerit tühjendama, vaid võid seda teha kõigest kord paari kuu jooksul.

Proscenic M9 tolmujaam on disainitud unikaalsel moel. Nimelt on sellele lisatud ka nupud, et kui tahad roboti kiirelt tööle saata või koju kutsuda ei pea sa iga kord telefoni või puldi järele jooksma. Saad anda käsklusi ka laadimisjaamal asuvatest nuppudest. Enam lihtsamat lahendust ei ole.

Kahest komplektis kaasas olevast tolmukotist jätkub keskmise kasutamise korral vabalt pooleks aastaks. Kui need otsa lõppevad, saab neid alati meie juurest juurde tellida.

 

 

 

 

 


Võimas imemine – võimas tulemus

võimsaim robottolmuimeja Maksimaalne 4500 Pa suurune imemisvõime tagab selle, et mitte miski ei jää põrandale lebama.

Kokku imetakse nii loomakarvad, juuksekarvad, graniidigraanulid jne. Võid kindel olla, et kui vähegi võimalik, siis M9 saab ülesandega hakkama nii kõvadel kui pehmetel pindadel.

Robottolmuimeja optimaalne disain ning ehitus kindlustab prahi tolmukonteinerisse püsimajäämise ning likvideerib ohu, et sealt midagi välja pudeneks.

Optimaalne lahendus inimesele, kes hindab nii oma kodu puhtust kui oma vaba aega.

 


Suurima mahutavusega aku

pikk tööaeg

5200 mAh aku võimaldab robottolmuimejal järjest töötada (vaiksel režiimil) koguni 4 tundi. See tähendab seda, et masin suudab ühe töökorraga üle käia 320 ruutmeetrit. Ning isegi kui aku peaks vahepeal tühjaks saama, siis läheb nutikas masin ise laadima ning jätkab hiljem laetuna pooleli jäänud kohast.

Vastupidav aku tuleb eriliselt kasuks siis, kui kasutada Proscenic M9 unikaalset süvapuhastusreziimi, mille korral teeb robottolmuimeja Sinu kodu risti-rästi üle ehk koristab kõigepealt ühes suunas ning seejärel teeb risti kõik uuesti üle.

Süvapuhastusrežiim tagab maksimaalse puhtuse ning kuna selleks kulub üpriski palju aega, on seda parim viis kasutada siis, kui ennast kodus ei ole.


Nutikas laadimisjaam

Samuti nagu selle mudeli eelkäjal M8 Prol saab M9-le anda käsklusi laadimisjaama peal asuvate nuppude abil. Vajutades vastavale nupule hakkab robottolmuimeja kas koristama või naaseb lühimat trajektoori pidi laadimisjaama.

Laadimisjaama peal asuvad nii start, laadimisprotsessi teavituse, tolmukoti täituvuse ning koju kutsumise nupud. Konkurentidel selline funktsioon puudub.

Roboti käivitamiseks või koju saatmiseks pole vaja iga kord pulti või telefoni taga otsida.


Planeeri ükskõik mida, ükskõik millal

Proscenic M9 - 5 erinevat kaarti M9 robottolmuimejale saad määrata erinevaid tsoone ning jagada paari nupuvajutusega oma kodu erinevateks tubadeks. Seejärel võid kalendri abil seadistada, milliseid alasi, mis ajal robottolmuimeja koristama läheb.

Äppi on võimalik salvestada kuni viis erinevat kaarti. M9 on Sinu uus koduabiline.


Tõstab intelligentselt võimsust

vboost vaibale

Kui robottolmuimeja M9 satub pehmele vaibale, siis tõstab see automaatselt võimsust. Automaatne võimsuse tõstmine toimub pehmemapoolsetel vaipadel, kus robottolmuimeja peaharjase hõõrdejõud suureneb. Nutika seadme andurid tuvastavad selle ning tõstavad seejärel võimsust.

Maksimaalne võimsus imeb vaibalt ära nii küpsisepuru, loomakarvad kui näiteks kassiliiva graanulid. Võid kindel olla, et praht, millega nii mõnedki robottolmuimejad vaibal hätta võivad jääda, saab korralikult koristatud ning puhastusjaama transporditud.

 

 


Alexa ja Google assistant

alexa ja google assistant

Ilmselgelt toetab M9 ka Alexa ning Google assistant nutiseadmeid. Lihtsalt anna häälkäsklusega robotile teada, et tuleks koristama hakata ning ta teeb seda.

Mitte miski ei ole mugavam ega ka lihtsam.

 

 

 

 

 

 

 


Nähtamatud seinad

Magnetribad on ajalugu. Selleks, et takistada M9-l minna sinna, kuhu tal vaja pole, tuleb lihtsalt aplikatsiooni kaudu tõmmata vastavad jooned ning masin teab, et neid alasid tal puutuda ei tasu. Aplikatsiooni kaudu saad teha kuni 15 keeluala.

Rakendus võimaldab määrata keelualasid nii tolmuimemisele kui märgpesule (näiteks vaibad) eraldi.

robottolmuimeja keelualad


Intelligentne tubade jaotussüsteem

tubade jaotus

Intelligentne iRoom puhastussüsteem jagab Sinu kodu automaatselt tubadeks. Seejärel saad saata robotit koristama iga ala eraldi. Või võid valida näiteks ka mitu erinevat tuba. Kui automaatne tubade asetus ei ole nii nagu seda sooviksid, saad alati seda muuta ning enda käe järgi kohandada.

 

 

 

 

 

 


 

 

Mitmekorruseline kaardistamine

korruste kaardistamine

M9 suudab meelde jätta erinevad kaardid. Tänu sellele jäävad talle meelde erinevad korrused sinu kodus ning niiviisi saad seda ka korruste vahel hõlpsasti liigutada.

Lihtsalt vii robot ülemisele korrusele, vajuta koristamise käsklust ning robot hakkab tööle.

Trepist allakukkumist kartma ei pea. M9 on varustatud kukkumisanduritega, mis seda kukkumise eest edukalt kaitsevad.

 

 

 

 


Tellimusega tulevad kaasa:

 • Robotttolmuimeja M9
 • Laadimis/puhastusjaam ning selle juhe
 • 3 tolmukotti (üks neist on puhastusjaamas)
 • Kaks küljeharjast (üks on roboti küljes)
 • Kaks HEPA filtrit (üks on roboti tolmukonteineris)
 • Pult koos patareidega
 • Tolmu- ja veekonteiner
 • Neli mikrofiiber kangast moppi
 • Kaks mopihoidikut
 • Hooldushari
 • Eestikeelne kasutusjuhend (lingi leiad peale toote kättesaamist arvest)
Aku

5200 mAh

Alexa ja Google Asisstant

Jah

HEPA filter

Jah

Imemisvõimsus

4500

Kaal

3,8 kg

Kõrgus

9,9 cm

Kukkumisandur

Jah

Läbimõõt

35 cm

Märgpesu

Jah

Müratase

62 -74 dB

Navigatsioonisüsteem

Laser

Puhastusala

kuni 300 m2

Takistuste ületamine

2 cm

Tolmumahuti

280 ml

Veepaak

300 ml

Wifiga ühilduvus

Jah

Tööaeg

Kuni 250 min

Pult

Jah

3 arvustust tootele Proscenic M9

 1. Anonüümne (toote omanik)

  Hea abimees. Täiesti rahul.

 2. Anonüümne (toote omanik)

 3. Tormis L. (toote omanik)

  Toimib suurepäraselt ja olen ostuga väga rahul. Mybot teenindus oli supersõbralik ja sain masina kätte väga kiirelt! Aitäh!

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Sulle võib meeldida ka…

 • Lisad ja varuosad

  Proscenic M9 puhastusjaama kotid

  Hinnanguga 0 / 5
  33,00 
Scroll to Top