-44%

Proscenic M8 Pro

(12 arvustused)

391.99

Proscenic M8 Pro on ühe meie veebipoe populaarseima robottolmuimeja M7 Pro uuem versioon. Kui oled inimene, kes soovib robottolmuimeja juures kasutada kõige nutikamaid funktsioone ning maksimaalset vabadust puhastusjaama näol, siis on M8 Pro kindlasti parim valik. Eelised:
 • Kaardistab Sinu kodu. Määra keelualad või saada koristama vaid konkreetseid ruume.
 • Omab patenteeritud Y liigutust imiteerivat märgpesu funktsiooni. Mitte ükski teine tootja sellist pakkuda ei suuda.
 • Võimas. 3000 Pa suurune maksimaalne imemisvõimsus on tõenäoliselt Eesti turul parimaks näitajaks. Lisaks 5200 mAh suurune aku, mis tagab pika tööaja ka kõige võimsamal režiimil.
 • Pikk töörežiim. Koristab järjest tunde. Saab hakkama kuni 300 m2 suuruste kodudega.
 • Tänu puhastusjaamale tühjendab tolmukonteineri iseseisvalt.

Toode laos. Tööpäeval enne 15:00 tehtud tellimused postitame SAMAL PÄEVAL.

NB! Ostu vormistades palume tarneviisiks valida “Kuller”, sest toode pakiautomaati ei mahu.

VÄLK-soodustus kehtib kuni:
Kategooria:

Proscenic M8 Pro robottolmuimejat tutvustav video


Täiustatud navigatsioon ja täpsus

Tänu uuele IPNAS 4.0 tehnoloogiale suudab Proscenic M8 Pro robottolmuimeja teha sinu kodust 1.8X täpsema kaardi, mis tõstab koristamise efektiivsust koguni 4 korda. M8 Pro näol on tegemist seadmega, mis kasutab 4. generatsiooni laser- ning navigatsioonitehnoloogiat. See tagab usaldusväärse ning innovatiivse tegutsemise ükskõik kui keerulistes tingimustes. Tooli- või lauajalgade vahel navigeerimine probleemiks ei osutu.

tark robottolmuimeja


Isepuhastuv robottolmuimeja tagab maksimaalse mugavuse

M8 uus puhastusjaam

Puhastusjaam, mis puhastab robottolmuimeja tolmukonteineri iseseisvalt, tagab maksimaalse ajavõidu. Enam ei pea igapäevaselt robottolmuimeja konteinerit tühjendama, vaid võid seda teha kõigest kord kolme kuu jooksul.

Proscenic M8 Pro tolmujaam on disainitud unikaalsel moel. Nimelt on sellele lisatud ka nupud, et kui tahad roboti kiirelt tööle saata või koju kutsuda ei pea sa iga kord telefoni või puldi järele jooksma. Saad anda käsklusi ka laadimisjaamal asuvatest nuppudest. Enam lihtsamat lahendust ei ole.

Kolmest komplektis kaasas olevast tolmukotist jätkub keskmise kasutamise korral vabalt vähemalt üheks aastaks. Kui need otsa lõppevad, saab neid alati meie juurest juurde tellida.


Võimas imemine – võimas tulemus

võimsaim robottolmuimeja Maksimaalne 3200 Pa suurune imemisvõime tagab selle, et mitte miski ei jää põrandale lebama.

Kokku imetakse nii loomakarvad, juuksekarvad, graniidigraanulid jne. Võid kindel olla, et kui vähegi võimalik, siis M8 Pro saab ülesandega hakkama nii kõvadel kui pehmetel pindadel.

Robottolmuimeja optimaalne disain ning ehitus kindlustab prahi tolmukonteinerisse püsimajäämise ning likvideerib ohu, et sealt midagi välja pudeneks.

Optimaalne lahendus inimesele, kes hindab nii oma kodu puhtust kui oma vaba aega.

 


Suurima mahutavusega aku

pikk tööaeg

5200 mAh aku võimaldab robottolmuimejal järjest töötada (vaiksel režiimil) koguni 4 tundi. See tähendab seda, et masin suudab ühe töökorraga üle käia 320 ruutmeetrit. Ning isegi kui aku peaks vahepeal tühjaks saama, siis läheb nutikas masin ise laadima ning jätkab hiljem laetuna pooleli jäänud kohast.

Vastupidav aku tuleb eriliselt kasuks siis, kui kasutada Proscenic M8 Pro unikaalset süvapuhastusreziimi, mille korral teeb robottolmuimeja Sinu kodu risti-rästi üle ehk koristab kõigepealt ühes suunas ning seejärel teeb risti kõik uuesti üle.

Süvapuhastusrežiim tagab maksimaalse puhtuse ning kuna selleks kulub üpriski palju aega, on seda parim viis kasutada siis, kui ennast kodus ei ole.


Nutikas laadimisjaam

nutikas laadimisjaam

Erinevalt tema eelkäijast M7 Pro-st saab M8 Pro-le anda käsklusi ka laadimisjaama peal asuvate nuppude abil. Vajutades vastavale nupule hakkab robottolmuimeja kas koristama või naaseb lühimat trajektoori pidi laadimisjaama.

Laadimisjaama peal asuvad nii start, laadimisprotsessi teavituse, tolmukoti täituvuse ning koju kutsumise nupud. Konkurentidel selline funktsioon puudub.

Enam pole vaja roboti käivitamiseks või koju saatmiseks iga kord pulti või telefoni taga otsida.

 

 

 


Planeeri ükskõik mida, ükskõik millal

M8 Pro robottolmuimejale saad määrata erinevaid tsoone ning jagada paari nupuvajutusega oma kodu erinevateks tubadeks. Seejärel võid kalendri abil seadistada, milliseid alasi, mis ajal robottolmuimeja koristama läheb. M8 Pro on Sinu uus koduabiline.

tubade jagamine ja kalender


Imeb tolmu ja peseb sama konteineriga

kaks ühes konteiner

Tüütu konteinerite vahetamine imemis- ning pesemisfunktsioonide kasutamiseks on läbi. Proscenic M8 Pro-l on üks konteiner, kuhu mahub 280 ml tolmu ning 300 ml vett. Niiviisi hoiad kokku 50% oma ajast ning kodu saab puhtaks ühe lahendusega.

Ei pea kartma, et 280 ml liitrine tolmukonteiner jääb väikseks, sest ei maksa unustada, et M8 Pro puhastab koristusjärgselt oma tolmukonteineris oleva prahi puhastusjaama tolmukotti. Iga uue koristustsükli alguses on tolmukonteiner tühi ning robot valmis Sinu heaks tööd tegema.

 

 

 


Tõstab intelligentselt võimsust

vboost vaibale

Kui robottolmuimeja M8 Pro satub pehmele vaibale, siis tõstab see automaatselt võimsust. Automaatne võimsuse tõstmine toimub pehmemapoolsetel vaipadel, kus robottolmuimeja peaharjase hõõrdejõud suureneb. Nutika seadme andurid tuvastavad selle ning tõstavad seejärel võimsust.

Maksimaalne võimsus imeb vaibalt ära nii küpsisepuru, loomakarvad kui näiteks kassiliiva graanulid. Võid kindel olla, et praht, millega nii mõnedki robottolmuimejad vaibal hätta võivad jääda, saab korralikult koristatud ning puhastusjaama transporditud.

 

 


Alexa ja Google assistant

alexa ja google assistant

Ilmselgelt toetab M8 Pro ka Alexa ning Google assistant nutiseadmeid. Lihtsalt anna häälkäsklusega robotile teada, et tuleks koristama hakata ning ta teeb seda.

Mitte miski ei ole mugavam ega ka lihtsam.

 

 

 

 

 

 


Y-kujuline märgpesu

M8 Pro teostab märgpesu ajal Y-kujulist moppimisfunktsiooni. See on, erinevalt tavalistest märgpesu sooritavatest robottolmuimejatest, tunduvalt efektiivsem ning tõhusam. Y-kujuline teekond tagab selle, et iga koht saaks üle käidud 3-kordselt. Vastavat tehnoloogiat ei kasuta mitte ükski teine tootja, seega on M8 Pro selles vallas unikaalne ning teerajajaks tulevastele põlvedele.

M8 pro märgpesu


Nähtamatud seinad

Magnetribad on ajalugu. Selleks, et takistada M8 Pro-l minna sinna, kuhu tal vaja pole, tuleb lihtsalt aplikatsiooni kaudu tõmmata vastavad jooned ning masin teab, et neid alasid tal puutuda ei tasu. Aplikatsiooni kaudu saad teha kuni 15 keeluala.

Rakendus võimaldab määrata keelualasid nii tolmuimemisele kui märgpesule (näiteks vaibad) eraldi.

robottolmuimeja keelualad


Intelligentne tubade jaotussüsteem

tubade jaotus

Intelligentne iRoom puhastussüsteem jagab Sinu kodu automaatselt tubadeks. Seejärel saad saata robotit koristama iga ala eraldi. Või võid valida näiteks ka mitu erinevat tuba. Kui automaatne tubade asetus ei ole nii nagu seda sooviksid, saad alati seda muuta ning enda käe järgi kohandada.

 

 

 

 

 

 


 

 

Mitmekorruseline kaardistamine

korruste kaardistamine

M8 Pro suudab meelde jätta erinevad kaardid. Tänu sellele jäävad talle meelde erinevad korrused sinu kodus ning niiviisi saad seda ka korruste vahel hõlpsasti liigutada.

Lihtsalt vii robot ülemisele korrusele, vajuta koristamise käsklust ning robot hakkab tööle.

Trepist allakukkumist kartma ei pea. M8 Pro on varustatud kukkumisanduritega, mis seda kukkumise eest edukalt kaitsevad.

 

 

 

 


Tellimusega tulevad kaasa:

 • Robotttolmuimeja M8 Pro
 • Laadimis/puhastusjaam ning selle juhe
 • 3 tolmukotti
 • Eestikeelne kasutusjuhend (lingi leiad peale toote kättesaamist arvest)
 • Küljeharjased
 • Kaks HEPA filtrit
 • Pult
 • Tolmu- ja veekonteiner
 • Moppide komplekt
 • Hooldushari

Aku

5200 mAh

Alexa ja Google Asisstant

Jah

HEPA filter

Jah

Imemisvõimsus

3200 Pa

Kaal

4,35 kg

Kõrgus

9,8 cm

Kukkumisandur

Jah

Läbimõõt

35 cm

Märgpesu

Jah

Navigatsioonisüsteem

Laser

Puhastusala

kuni 300 m2

Pult

Jah

Takistuste ületamine

2 cm

Tolmumahuti

280ml

Tööaeg

kuni 250 minutit

Veepaak

300 ml

Wifiga ühilduvus

Jah

12 arvustust tootele Proscenic M8 Pro

 1. Karin (toote omanik)

  Äärmiselt võimekas väike tolmuimeja ka kahe koeraga kodusse.

 2. Anu (toote omanik)

  Olen ostuga väga rahul. Klienditugi töötab suurepäraselt.

 3. Aivar (toote omanik)

  Väga hea ja mina ole rahul😀

 4. Erik R. (toote omanik)

  Väga hea koduabiline, suure koera omanikuna ei uskunud, et suudab korralikult puhastada vaipa, kuid eksisin, soovitan.

 5. Helle Tamm (toote omanik)

 6. Aare E. (toote omanik)

  hea aku, suudab ilma vahelaadimiseta ühe korraga ära puhastada 120m2 põrandapinda

 7. Anonüümne (toote omanik)

  Väga hea masin, kõik puhas.

 8. Kristina (toote omanik)

  5+

 9. Liina Veski (toote omanik)

  Toimetab nii nagu lubatud.🙂

 10. Anonüümne (toote omanik)

 11. Helve (toote omanik)

 12. Jörgen (toote omanik)

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Scroll to Top