robottolmuimeja test

Robottolmuimeja test. Merkaperka kogemus meie robottolmuimejaga

Veebruaris alustasime koostööd Eesti youtuberi Merkaperkaga. Merkaperka on eelkõige tuntud oma lõbusate ning siiraste videote poolest. Seega otsustasime, et just tema oleks suurepäraseks inimeseks, kes suudaks võib-olla mitte kõige põnevama teema, robottolmuimeja, läbi huumoriprisma oma jälgijatele võimalikult täpselt lahti seletada. Seda ta ka tegi. Kuidas? Loe edasi ja saad teada.

Robottolmuimeja test Merkaperka poolt

Kuu alguses saatsime Merkaperkale ühe meie populaarseima ning vaieldamatult tehnoloogiselt kõige arenenuma robottolmuimeja Proscenic U6. Leppisime kokku, et ta katsetab seda mõned nädalad ning seejärel räägib oma kogemusest ka teistele. Nagu kokku lepitud, postitas ta oma kogemused mõne aja pärast oma youtube kanalisse. Järgnevalt vaatame üle, mis ta sellest masinast arvas.

Merkaperka alustas videot “unboxinguga” ehk võttis robottolmuimeja karbist välja ning eksponeeris selle sisu. Nagu videost võib näha, tuli lisaks seadmele endale kaasa ka tolmukonteiner, veekonteiner koos puhastusmoppidega, pult, puhastushari, kasutusjuhend ning muidugi ka laadimisjaam.

Järgnevalt lahkas Merily U6 robottolmuimeja erinevaid võimalusi, rääkis selle aplikatsiooni kasutusvõimalustest ning näitas veekonteinerit. Loost tuli välja ka see, et Merkaperka kasutabki enamjaolt pigem veekonteinerit, sest see võimaldab masinal samaaegselt nii tolmu imeda kui pesta.

Merkaperka robottolmuimeja test näitas suurepäraselt, kuidas U6 masin on piisavalt tark, et mitte kuhugi kinni jääda. Selle söögilaua toolide vahelist askeldamist oli kenasti ka videos näha. Küll tõdes naine, et kui robottolmuimeja ikka maha ununenud soki otsa satub, siis ta selle ka ära sööb.

Merily tõi välja mõned U6 miinused. Üheks selliseks leidis ta olevat asjaolu, et masin on üpriski mürarikas. Seda just kõige võimsamal režiimil. Masina kaitseks tuleb aga öelda seda, et ega säärast võimsust ilma kõvema hääleta polegi võimalik saavutada. Ülimalt vaikselt ringi siblivad masinad lihtsalt ei aita väga ka koristamisele kaasa. Muidugi on U6 robottolmuimejat võimalik kasutada vaiksemal režiimil ja nagu Merkaperka robottolmuimeja kogemuski demonstreeris, on see üpriski vaikne.

Robottolmuimeja kogemus

Viimase asjana otsustas Merily robottolmuimeja tõeliselt proovile panna. Selleks laotas ta oma vannituppa erinevat sodi, nii jahu, teri kui helbeid. Tulemusega jäi ta väga rahule. Meie omalt poolt mainiksime, et pesufunktsiooni kasutamine jahu koristamiseks ei pruugi siiski kõige parem mõte olla. Jahu ja vesi koos lähevad ebameeldivalt plögaseks ning tulemus ei pruugi kõige parem olla.

robottolmuimeja kogemus
Merkaperka robottolmuimeja test
robottolmuimeja tulemus
Lõpptulemus

Meie oleks Merkaperka asemel kasutanud hoopiski robottolmuimeja sügavpuhastus režiimi kõige tugevama võimsusega. U6 sügavpuhastusrežiim näeb ette seda, et robottolmuimeja käib kogu kodu või siis konkreetse toa risti-rästi läbi ehk koristab sama ala kahekordselt. Tugevaim imamisrežiim oleks aidanud robotil kogu mustuse kätte saada ka videol näha olevatest vuugivahedest, kust isegi tavalise tolmuimejaga on prahi kättesaamine raskendatud.

Videot kogu Merkaperka robottolmuimeja testist ning kogemusest saab vaadata siit:

Kokkuvõte

Nagu videostki selgub, on Merily oma uue koduabilise üle väga õnnelik. Me oleme kindlad, et mida rohkem ta seda robottolmuimejat tulevikus kasutab, seda enam rahule ta jääb. Robottolmuimeja on kindlasti suurepäraseks abimeheks. See saab suurepäraselt hakkama nii loomakarvade kui põhimõtteliselt ükskõik mis muu mustusega. Merkaperkal jääb nüüd kindlasti enam aega üle asjadele, mis elus päriselt tähtsad on. Kui ka sina tahaks rohkem vaba aega omada, siis alusta robottolmuimeja valimist siit.

Mybot.ee on kolinud!

Kõik meie tuntud tooted ning teenused on leitavad uuelt veebilehelt.


Alates 2024. aastast tegutseme uuel veebilehel: https://robotec.pro/et/

This will close in 20 seconds

Scroll to Top