Proscenic U6

(13 arvustused)

599.00

NB! U6 robottolmuimeja on hetkel laost otsas. Tarne klientidele toimub orienteeruvalt 1 kuni 12. detsembrini. Robottolmuimejat on võimalik ka ette tellida. Seda saab teha lihtsalt, lisades toode ostukorvi ning ost ära vormistades. Kohe kui uus kaup saabub, paneme selle ette tellinutele teele.

Proscenic U6 on moodsaimat tehnoloogiat kasutav robottolmuimeja, mis saab hakkame kõige keerulisemate ülesannetega ning omab kõiki funktsioone, mis ühel tänapäeva nutikaimal robottolmuimejal olema peavad. Parimad omadused:

 • Kaardistab Sinu kodu lasertehngoloogiaga. Saab seada keelualad või saata koristama vaid konkreetseid ruume
 • Omab mopifunktsiooni. Lisaks tolmu imemisele teostab põrandatele ka märgpesu. Oskab teha mõlemad ühel ajal
 • Võimas. 2600 Pa suurune maksimaalne imemisvõimsus on tõenäoliselt Eesti turul parimaks näitajaks. Lisaks 5200 mAh suurune aku, mis tagab pika tööaja ka kõige võimsamal režiimil
 • Pikk töörežiim. Koristab järjest tunde. Saab hakkama kuni 300 m2 suuruste kodudega

Saadaval järeltellimisel

Kategooria:

Proscenic U6 robottolmuimeja funktsioonid

Proscenic U6 robottolmuimeja aplikatsioon

U6 on tark robottolmuimeja, mis suudab üheaegselt sooritada nii tolmuimemise kui märgpesu funktsiooni. Tema aplikatsiooni abil on võimalik sooritada kõike toiminduid, mida tänapäeva nutikaimad masinad teha võiksid.

U6 kaardistab sinu kodu. See võimaldab sul saata robotit vajadusel vaid konkreetsetesse tubadesse, määrata keelualasid või käskida puhastada vaid valitud tsoone. Lisaks sellele mahub roboti mälusse kuni 10 kaarti. See tähendab seda, et kui vahetad masina töökorruseid, saab ta ise aru, kus korrusel on ning jätkab koristamist.

Robottolmuimejate turu rappuma panev sensorite arv (24) tagab selle, et robottolmuimeja suudab välja rabeleda pea igast olukorrast.

U6 Robottolmuimeja aku

Seadme 5200 mAh mahutav aku on turu üks võimsamaid. See lubab masinal töötada kauem ning suurema võimsusega. Kui robot peakski koristuskorra ajal tühjaks saama, läheb ta ise laadima ning jätkab juba laetuna poolelijäänud kohast.

Võimas aku lubab robottolmuimejal töötada maksimaalse 2600 Pa imemisvõimsusega tervelt 100 minutit.

Pesev robottolmuimeja

Kui mõned aastad tagasi tundusid pesevad robottolmuimejad ulmevaldkonnast, siis enam see nii ei ole. Tänapäeval on pea standardiks saanud, et robottolmuimeja põrandad ka ära pesta. Targimad isendid teevad mõlemat toimingut käsikäes. Ka Proscenic U6 suudab samaaegselt nii imeda kui pesta.

Lisaks sellele teeb ta seda tunduvalt tõhusamalt kui teised sarnased masinad. Nimelt kasuta ta selleks innovaatilist Y kujulist märgpesu trajektoori. See tagab omakorda puhtamad põrandad ning rahulolevama koduomaniku. Proscenic U6 võimaldab reguleerida ka vee pealelaskehulka. Valida saab kolme erineva niisutusastme vahel ning kui robot peaks seisma jääma või laadima minema, vee juurdelase peatub.

U6 robottolmuimeja on, sarnaselt teistele meie toodetele, varustatud nii HEPA kui tavalise filtriga. See tagab parema õhukvaliteedi ning elutingimused allergikutele.

Tellimusega tulevad kaasa:

 • Robotttolmuimeja U6
 • Laadimisjaam ning selle juhe
 • Eestikeelne kasutusjuhend (lingi leiad peale toote kättesaamist arvest)
 • Neli küljeharjast
 • Kaks HEPA filtrit
 • Pult
 • Tolmukonteiner
 • Vee- ning tolmukonteiner
 • Kaks moppi
 • Hooldushari
Aku

5200 mAh

Alexa ja Google Asisstant

Jah

HEPA filter

Jah

Imemisvõimsus

2600 Pa

Kaal

4,35 kg

Kõrgus

9,8 cm

Kukkumisandur

Jah

Läbimõõt

35 cm

Navigatsioonisüsteem

Laser

Märgpesu

Jah

Müratase

65 db kuni 73 db

Puhastusala

kuni 300 m2

Pult

Jah

Takistuste ületamine

2 cm

Tolmumahuti

400 ml

Tööaeg

Kuni 200 min

Veepaak

300 ml

Wifiga ühilduvus

Jah

13 arvustust tootele Proscenic U6

 1. Marit (toote omanik)

  Väga rahul!

 2. Hardi P. (toote omanik)

  Teeb elu lihtsamaks ja mugavamaks.

 3. Merle (toote omanik)

 4. Margot (toote omanik)

  Oleme oma uue abilisega väga rahul ja mõtlesime, miks me juba varem robotit ei ostnud. Meeldib, et kaardistab, kogub nii tolmu kui peseb põrandad väga korralikult puhtaks. Seadistamine vajas natuke nuputamist juhendi järgi, aga ei midagi hullu, lõpuks töötas kõik hästi ja töös takistusi pole esinenud. Aitäh ja soovitame ka teistele!

 5. Margus Kureküla (toote omanik)

  Tark koristaja. Teeb töö korralikult ära ilma et ise kõrval peaks passima. Jäta tegusemiseks piisavalt ruumi ja koristaja õnnelik.

 6. Ardo (toote omanik)

 7. Mirle (toote omanik)

  Teeb oma tööd väga hästi

 8. Doris (toote omanik)

  Suurepärane uus abiline meie kodus!
  Koristamisrutiin on totaalselt muutunud ja nüüd on igapäevaselt rohkem vaba aega.
  Mugav elu ja puhas kodu – soovitan soojalt 😉

 9. Jane Tambek (toote omanik)

  Kiidan taevani:).

 10. Revo (toote omanik)

  Väga hea abiline👍

 11. Leena (toote omanik)

  Ülihea masin! Kiire ja põhjalik. Algselt kahtlesin põrandate pesus,aga olen ka sellega ülimalt rahul. Võrratu teenindus ja kiire kohaletoimetamine.

 12. Andres U. (toote omanik)

  Puhastab väga korralikult ning peseb sama hästi! Naine on väga rahul. Kartsime, et jääb toolide vahel kinni, kuid ta on nii tubli, saab ise välja. Aku peab kaua vastu (maja suur).

 13. Kaie (toote omanik)

  Väga rahul, teeb kõike väga organiseeritult mitte ei tuiska mööda tuba arutult ringi. Põrandad saavad tõesti puhtaks. Soovitan.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Scroll to Top