must reede

Musta reede 2021. lööme käima juba TÄNA

November on tuntud suurte allahindluste kuuna. Seda eriti nii must reede kampaaniate kui e-esmaspäeva näol, mis mõlemad traditsiooniliselt just novembrikuus aset leiavad.

Üritades kontoris novembriks uut turunduskampaaniat välja mõelda, jõudsime järeldusele, et miks pakkuda suurepäraseid allahindlusi, vaid neil konkreetsetel kuupäevadel. Otsustasime, et kehtestame lisa-allahindlused kogu novembrikuu vältel. Sõltuvalt tootest, pakume novembris allahindlusi kuni 33% ulatuses.

Nii saavad inimesed oma jõulukingid varem ära soetada ning ka meil endil on saadetiste lähetamise koormus kuulõikes ära kaotatud.

Nii, et kui plaanid peadselt robottolmuimejat, varstolmuimejat, aknapesurobotit või kuumaõhufritüüri osta, siis see on Sinu võimalus. Lihtsalt vali toode välja, lisa ostukorvi ning vormista ost. Allahindlused on toodetele juba kohaldatud.

Must reede – mis see on?

Must reede sai algselt alguse Ameerika Ühendriikidest. Traditsiooniliselt leiab see aset Tänupühadele järgneval reedel. Mitmed poed ning kaubamajad pakuvad selle päeva puhul allahindlusi, mida tavapärast tarbijad ei saa. Alates 2005. aastast on must reede kõige suurem ostupäev Ameerikas.

Esimest korda mainitakse musta reedet kui “allahindluspüha” 1951. aastal. 21. sajandi algusest on kaupmehed üle maailma hakanud seda päeva oma turunduseesmärkide täitmise eesmärgil ära kasutama ning tarbijaid sellest teavitama.

Tänaseks päevaks on see tundud juba üle Euroopa ning ka Eestis on see üke aasta aktiivseima müügipäeva mainet kinnitamas.

Nii, et ära maga seda maha. Mybot.ee veebipoes saad Musta Reede kampaaniast osa kogu novembri vältel. Alista endale sobiva toote valimist siit.

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Mybot.ee on kolinud!

Kõik meie tuntud tooted ning teenused on leitavad uuelt veebilehelt.


Alates 2024. aastast tegutseme uuel veebilehel: https://robotec.pro/et/

This will close in 20 seconds

Scroll to Top