e esmaspäev

E Esmaspäev Mybot veebipoes

E esmaspäeva puhul korraldame ka mybot.ee veebipoes sulle ühe toreda pakkumise.

Nimelt on kõik meie tooted selle suurepärase päeva puhul allahinnatud 5% ulatuses.

Allahindluse saamiseks kasuta ostukorvi vormistamisel sooduskoodi “esmaspaev”.

Ilmselgelt on ka terne sulle tasuta! 🙂

Kampaania kehtib vaid kuni 2020. aasta novembrikuu 9. kuupäeval. Hiljem enam e esmaspäev koodi kahjuks kasutada ei saa. Kood on aktiivne ka 3 päeva varem nii, et soovi korral võib ostu ka varem ära sooritada.

Tulenevalt sellest, et meie robotid on niivõrd populaarseid ei tee me just tihti allahindlusi, nii et ära jäta seda võimalust kasutamata. Sobiva robottolmuimeja valimist alusta siit.

Mis on e esmaspäev?

E esmaspäev on Eesti vaste suurele ülemaailma toimuvale ostlemispäevale “Cyber Monday”. Selle raames korraldavad mitmed erinevad internetis tegutsevad veebipoed erinevaid allahindlusi. Mybot.ee-s pole me eelnevalt selliseid pakkumisi teinud ning sellepärast oleme kogu meeskonnaga elevil, et mis e esmaspäev meile tuua võib.

Traditsiooniliselt toimub e esmaspäev ehk Cyber Monday Ameerika mandril pärast Tänupühasid. Seal on see tavaliselt järgnenud “mustale reedele”, mis on järjekordne allahindluste kampaania, kuida mida seal üldiselt on kasutatud “maapealsete” poodide juures.

Cyber Monday sai Ameerikas alguse 2005. aastal ning sellest ajast peale on erinevate internetipoodide käive sel ajal mitmekordistunud.

Vajuta siia, et minna edasi robottolmuimejat valima.

Artikkel meeldis? Siis ole hea ja palun jaga seda ka sõpradele:
Scroll to Top