VAJUTA SIIA JA LIIGU EDASI MEIE UUDE VEEBIPOODI Oleme kolinud uuele veebilehele. Kõik meie tooted ning teenused on kättesaadaval sealt, kust neid kohe ka osta saate.

SEGWAY Navimow H3000E

2 799,00 

Tõeliselt automaatne kaablivaba robotniiduk SEGWAY Navimow H3000E sobib kuni 3000 m² suurustele niidualadele. 4G ühilduvus ning GPS tagavad vargakindluse ning robotniiduki tegevuse jälgimise võimalikkuse ka kodust eemal olles.

EFLS (Exact Fusion Locating System) tehnoloogia jätab seljataha tavalise RTK navigatsioonisüsteemi ning võimaldab määrata asukoha 1 cm täpsusega. Erinevalt “traditsioonilistest” robotniidukitest lõikab niiduala ära korrapäraselt liikudes, sarnaselt trajektoorile, mida ise käsimuruniidukiga kasutaksid. Lisaseadmed aitavad kaasa ootamatute takistuste vältimisele.

Aplikatsioon ning kaablivabadus tagavad niiduala muudatuste tegemise lihtsuse ning kiiruse.

Segway robotniidukid ei pruugi kõikidesse tingimustesse sobida. Enne otsustamist tuleks kindlasti sooritada käesolev test, et veenduda, kas Segway robotniiduk on sinu krundi jaoks sobilik.

Tootekood: 8719325845709 Kategooria:

SEGWAY Navimow H3000E tootekirjeldus

SEGWAY Navimow H3000E on täisautomaatne robotniiduk, mis ei vaja paigalduseks piirdekaablit. Mururobot kasutab oma piirides püsimiseks ning niidualal navigeerimiseks virtuaalseid piire, mis on võimaldatud läbi GPS navigatsiooni koostöös EFLS ehk Exact Fusion Locating System tehnoloogiaga, mis on tunduvalt täpsem kui vaid RTK navigeerimine.

Tootjaks on juba pea 25 aastat tagasi asutatud Segway, kes on Eestis tuntust kogunud peamiselt elektriliikuritega.

EFLS-susteem

 

Piirdekaablivaba robotniiduk, mis niidab korrapäraselt

Nagu juba mainitud, ei vaja Segway Navimow robotniidukid töötamiseks piirdekaablit. Tänu uudsetele täpistehnoloogiatele ning sensoritele ei eksi mururobot oma piiridest rohkem kui 1 cm ulatuses. Erinevalt paljudest teistest turul olevatest robotniidukitest niidab SEGWAY Navimow H3000E pinna korrapäraselt, nagu teeksid seda ka käsiniidukiga. Aku tühjendes naaseb SEGWAY Navimow H3000E ise laadimisjaama ning laetuna jätkab pooleli jäänud kohast.

Nutiks seade sinu koju

Navimow H3000E teeb niidualast kaardi ning salvestab niidupinna reaalajas. See tagab ühtlase niidutulemuse ning robotniidukite omanike poolt igatsetud “niidutriibud” murul. Niidukaarti muuta on lihtsaimast lihtsam ning näiteks ka ajutine keelualade seadistamine marja- või viljapuude koristusajale on kõigest mõne seadistuse muudatuse kaugusel.

Nutiseadme abil saab:

  • Muuta lõikekõrgust
  • Jälgida roboti tööd reaalajas
  • Jälgida, kui suur osa aiast on niidetud
  • Teha muudatusi niidualas

Navimow-lihtne-teha-muudatusi

Lisaseadmed Ultrasonic sensor ja Vision Fence

Ootamatute takistuste jaoks omab Navimow H3000E põrkeandurit. See tähendab seda, et kui murule on jäänud mingi takistus, mis ei ole eelnevalt aplikatsioonis piiritletud, põrkab Navimow selle vastu, korrigeerib oma niitmissuunda ning jätkab tööd.

Veel edukamaks toimimiseks on võimalik juurde soetada kahte erinevat tüüpi lisaseadmeid. Nendeks on Ultrasonic sensor ning Vision Fence sensor.

Ultrasonic sensor on loodud nägemaks takistust enne sellele otsa sõitmist. Kui takistus on tuvastatud, korrigeerib robotniiduk oma liikumissuundi ning takistuse vastu ei põrka. Ultrasonic sensori lisamine suurendab ka robotniiduki liikumiskiirust 33% võrra.

Suurimal Navimow-l ehk SEGWAY Navimow H3000E-l on Ultrasooniline sensor komplektis tasuta kaasas.

Lisaks eelnevale tuli Navimow-l 2023. aastal välja ka seadeldis nimega Vision Fence. See ei aita robotil mitte ainult takistusi vältida vaid aitab muruniidukil mõnevõrra halvenenud signaalist hoolimata end positsioneerida.

 

Vargusvastane süsteem

EFLS ehk Exact Fusion Locating System tagab selle, et kui niiduk niidualast eemaldatakse, saab omanik kohese ning automaatse teavituse oma telefoni. Lisaks näeb omanik reaalajas robotniiduki asukohta.

Aku maht 10,4 Ah
Aku tüüp Li-ion
Kaal 16,3 kg
Mõõtmed (pikkus x sügavus x kõrgus) 603 × 468 × 264 mm
Müratase 54 dB(A)
Niitmisala 3000 m²
Niidukõrgus 30-60 mm
Lõikelaius 210 mm
Kaitseklass IPX6
Komplekti kuuluvad standard lisad Sensoorne tarvik takistuste tuvastamiseks
Niitmisvõimalused Multšimine
Garantii robotile 48 kuud
Garantii akule 24 kuud
4 G moodul kolm aastat tasuta, hiljem 29,99 € aastas

Segway robotniidukid sobivad pigem lihtsamatele kruntidele. Enne otsustamist tuleks kindlasti sooritada käesolev test, et veenduda, kas Segway robotniiduk on sinu krundi jaoks sobilik.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Mybot.ee on kolinud!

Kõik meie tuntud tooted ning teenused on leitavad uuelt veebilehelt.


Alates 2024. aastast tegutseme uuel veebilehel: https://robotec.pro/et/

This will close in 20 seconds

Scroll to Top