SEGWAY Navimow H800E

1 899,00 

Tõeliselt automaatne kaablivaba robotniiduk SEGWAY Navimow H800E sobib kuni 800 m² suurustele niidualadele. 4G ühilduvus ning GPS tagavad vargakindluse ning robotniiduki tegevuse jälgimise võimalikkuse ka kodust eemal olles.

EFLS (Exact Fusion Locating System) tehnoloogia jätab seljataha tavalise RTK navigatsioonisüsteemi ning võimaldab määrata asukoha 1 cm täpsusega. Erinevalt “traditsioonilistest” robotniidukitest lõikab niiduala ära korrapäraselt liikudes. Sarnaselt trajektoorile, mida ise käsimuruniidukiga kasutaksid. Lisaseadmed aitavad kaasa ootamatute takistuste vältimisele.

Aplikatsioon ning kaablivabadus tagavad niiduala muudatuste tegemise lihtsuse ning kiiruse.

Segway robotniidukid ei pruugi kõikidesse tingimustesse sobida. Enne otsustamist tuleks kindlasti sooritada käesolev test, et veenduda, kas Segway robotniiduk on sinu krundi jaoks sobilik.

Pakk on suur ja ei mahu pakiautomaati. Palume tarneviisiks valida kuller.

Laost otsas

Kategooria:

SEGWAY Navimow H800E tootekirjeldus

SEGWAY Navimow H800E on täisautomaatne robotniiduk, mis ei vaja paigalduseks piirdekaablit. Mururobot kasutab oma piirides püsimiseks ning niidualal navigeerimiseks virtuaalseid piire, mis on võimaldatud läbi GPS navigatsiooni koostöös EFLS ehk Exact Fusion Locating System tehnoloogiaga, mis on tunduvalt täpsem kui vaid RTK navigeerimine.

Tootjaks on juba pea 25 aastat tagasi asutatud Segway, kes on Eestis tuntust kogunud peamiselt elektriliikuritega.

EFLS-susteem

 

Piirdekaablivaba robotniiduk, mis niidab korrapäraselt

Nagu juba mainitud, ei vaja Segway Navimow robotniidukid töötamiseks piirdekaablit. Tänu uudsetele täpistehnoloogiatele ning sensoritele ei eksi mururobot oma piiridest rohkem kui 1 cm ulatuses. Erinevalt paljudest teistest turul olevatest robotniidukitest niidab SEGWAY Navimow H800E pinna korrapäraselt, nagu teeksid seda ka käsiniidukiga. Aku tühjendes naaseb SEGWAY Navimow H800E ise laadimisjaama ning laetuna jätkab pooleli jäänud kohast.

Nutiks seade sinu koju

Navimow H800E teeb niidualast kaardi ning salvestab niidupinna reaalajas. See tagab ühtlase niidutulemuse ning robotniidukite omanike poolt igatsetud “niidutriibud” murul. Niidukaarti muuta on lihtsaimast lihtsam ning näiteks ka ajutine keelualade seadistamine marja- või viljapuude koristusajale on kõigest mõne seadistuse muudatuse kaugusel.

Nutiseadme abil saab:

  • Muuta lõikekõrgust
  • Jälgida roboti tööd reaalajas
  • Jälgida, kui suur osa aiast on niidetud
  • Teha muudatusi niidualas

Navimow-lihtne-teha-muudatusi

Lisaseadmed Ultrasonic sensor ja Vision Fence

Ootamatute takistuste jaoks omab Navimow H800E põrkeandurit. See tähendab seda, et kui murule on jäänud mingi takistus, mis ei ole eelnevalt aplikatsioonis piiritletud, põrkab Navimow selle vastu, korrigeerib oma niitmissuunda ning jätkab tööd.

Veel edukamaks toimimiseks on võimalik juurde soetada kahte erinevat tüüpi lisaseadmeid. Nendeks on Ultrasonic sensor ning Vision Fence sensor.

Ultrasonic sensor on loodud nägemaks takistust enne sellele otsa sõitmist. Kui takistus on tuvastatud, korrigeerib robotniiduk oma liikumissuundi ning takistuse vastu ei põrka. Ultrasonic sensori lisamine suurendab ka robotniiduki liikumiskiirust 33% võrra.

Lisaks eelnevale tuli Navimow-l 2023. aastal välja ka seadeldis nimega Vision Fence. See ei aita robotil mitte ainult takistusi vältida vaid aitab muruniidukil mõnevõrra halvenenud signaalist hoolimata end positsioneerida.

 

Vargusvastane süsteem

EFLS ehk Exact Fusion Locating System tagab selle, et kui niiduk niidualast eemaldatakse, saab omanik kohese ning automaatse teavituse oma telefoni. Lisaks näeb omanik reaalajas robotniiduki asukohta.

Aku maht 5,2 Ah
Aku tüüp Li-ion
Kaal 15,6 kg
Mõõtmed (pikkus x sügavus x kõrgus) 603 × 468 × 264 mm
Müratase 54 dB(A)
Niitmisala 800 m²
Niidukõrgus 30-60 mm
Lõikelaius 210 mm
Kaitseklass IPX6
Niitmisvõimalused Multšimine
Garantii robotile 36 kuud
Garantii akule 24 kuud
4 G moodul esimene aasta tasuta, hiljem 29,99 € aastas

Segway robotniidukid sobivad pigem lihtsamatele kruntidele. Enne otsustamist tuleks kindlasti sooritada käesolev test, et veenduda, kas Segway robotniiduk on sinu krundi jaoks sobilik.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Scroll to Top