VAJUTA SIIA JA LIIGU EDASI MEIE UUDE VEEBIPOODI Oleme kolinud uuele veebilehele. Kõik meie tooted ning teenused on kättesaadaval sealt, kust neid kohe ka osta saate.

Ecovacs Airbot Z1

1 600,00 

Ecovacs Airbot Z1 on ainulaadne õhupuhasti, mis liigub iseseisvalt toast tuppa ja filtreerib õhku.

Õhupuhastusrobot mitte ainult ei puhasta õhku, filtreerides ja desinfitseerides samal ajal, vaid aitab teil jälgida ka teie kodu õhukvaliteeti ja teeb tööd kõikjal, kus seda vajate.
AI-jõul töötav robot liigub erinevatesse ruumidesse tänu AIVI 3D takistuste vältimisele ja TrueMapping 2.0 navigatsioonitehnoloogiale. YIKO häälassistendi või ECOVACS HOME rakendusega saate mugavalt oma robotis navigeerida. HEPA H13 filtreerimine ja UV desinfitseerimine aitavad õhku puhastada.

See õhupuhastusrobot ühendab jõudluse stiili ja helikvaliteediga. JACOB JENSEN DESIGNi poolt loodud roboti välimus sobib ideaalselt teie koju ja selle kõlarid mängivad teie lemmikmuusikat igas toas, kuhu te ta saadate.

⭐ Maailma esimene iseliikuv õhupuhastusrobot
⭐ Mobiilne ja juhtmeta õhupuhastusrobot
⭐ Jacob Jenseni disain
⭐ Hääljuhitav liikuv helisüsteem

NB! Ostu vormistades palume tarneviisiks valida “Kuller”, sest toode ei mahu pakiautomaati.

Tootekood: OPAirbotZ1 Kategooria:

Pea igas kodus leidub ohtralt terviseprobleeme põhjustavaid hallitusseente eoseid ja ka muid allergeene. Vaid üks hallitusseente eos moosil või õunal – ja tulebki toiduga hüvasti jätta. Neil piisab vaid leida paljunemiseks sobiv niiske keskkond ja seal end sisse seada. Me teame ju kõik, mis edasi saab. Aga kuidas siis õhus hõljuvate mikroskoopiliste hallitusosakestega jääb?

ECOVACS pakub lahendust – ainulaadset mobiilset õhupuhastus- ja filtreerimisrobotit AIRBOT Z1, mis kõikjal kodus liikudes määrab igas toas õhukvaliteedi ja puhastab siseõhu.
Bakterid, seened, formaldehüüd, hallitus, viirused, õietolm ja tolm – kõik need õhusaaste põhjustajad kogutakse hoolikalt AIRBOT Z1 filtreerimissüsteemi – HEPA H13 filtri ja UV-desinfitseerimise abil. Kui ebameeldivad lõhnad eemaldatakse, muutub õhk värskeks ja puhtaks.

AIRBOT Z1 on mugavalt telefonirakendusega juhitav.

Õhupuhastus koos AI tuvastamise ja navigeerimisega

monitor Täiustatud tehnoloogia puhastatud õhu jaoks! AIRBOT Z1 sobib suurepäraselt allergiate ja kopsuprobleemide* vastu võitlemiseks!
AIVI 3D-tehnoloogia täiustatud objektituvastus aitab AIRBOT Z1-l alati takistusi vältida. Lihtsalt telefoni puudutusega saate oma robotit navigeerida ECOVACS HOME rakenduse abil ja värskendada iga ruumi.

* Eemaldab tõhusalt 3 tüüpi bakterid ja viirused, sealhulgas H1N1, Staphylococcus albus ja Escherichia coli.

Täiustatud objektide tuvastamine AIVI 3D-tehnoloogia abil

Täiesti uus AIVI 3D-tehnoloogia ühendab täiustatud kiibi ja optimeeritud algoritmi ning kombineerib struktureeritud valguse ja AIVI-tehnoloogia, võimaldades AIRBOT Z1-l täpselt tuvastada tavalisi siseobjektid ja vältida takistusi automaatselt.

Intelligentne 3D kaardistamine ja navigeerimine TrueMapping 2.0 abil

Tänu täiustatud SLAM-kaardistamisalgoritmile on TrueMapping 2.0 väikeste objektide tuvastamisel 4 korda täpsem kui LDS, võimaldades täpsemat navigeerimist teie kodus. See funktsioon laiendab ka leviala, võimaldades AIRBOT Z1-l tuvastada objekte kuni 10 meetri kaugusel.

Kui AIRBOT Z1 on ühendatud rakendusega ECOVACS HOME, saate oma kodust 3D-kujutisi.

 

Tee rohkem tööd OK YIKO hääljuhtimisega

OK YIKO hääljuhtimine on varustatud nutika keele- ja helituvastustehnoloogiaga, mis võimaldab teil kasutada loomulikku keelt, et suhelda AIRBOT Z1-ga ja lihtsustada oma kodu hooldusrutiini.

Reaalajas töötav õhu kvaliteedi monitor

AIRBOT Z1 on varustatud suure täpsusega VOC-anduriga, mis optimeerib õhu puhastamise protsessi temperatuuri ja õhuniiskuse mõõtmiste alusel. Samuti saate hõlpsasti kontrollida siseõhu kvaliteeti ekraanil kuvatava info abil.

Ühendades õhupuhastaja õhukvaliteedi monitoriga, saate täpsemaid näitusi koduõhu kvaliteedi kohta. Kui õhukvaliteet langeb alla teatud taseme, siis puhastab AIRBOT Z1 selle ala.

Multifunktsionaalne õhupuhastussüsteem

allergeenid AIRBOT Z1 on täiustatud õhupuhastussüsteem, mis on välja töötatud formaldahüüdi eemaldamiseks ja bakterite kõrvaldamiseks. 600 m³/h CADR-iga ja HEPA H13 filtriga saavutatakse erakordne filtreerimis- ja steriliseerimistulemus.
Roboti sisseehitatud UV-steriliseerimismoodul kõrvaldab kuni 99,9 % spetsiifilistest bakteritest*, pakkudes teile ja teie lähedastele täiendavat kaitset.

AIRBOT Z1 ühildub ka kahe valikulise mooduliga, mis pakuvad lisafunktsioone**. Kasutades uduvaba niisutustehnoloogiat, muudab niisutusmoodul teie kodu mugavamaks, hoides niiskustaseme konstantsena. Õhuvärskenduskapslite abil saate hõlpsasti lisada oma koju meeldivaid lõhnu.

* Eemaldab tõhusalt kolme tüüpi baktereid ja viirusi, sealhulgas H1N1, Staphylococcus albus ja Escherichia coli.
** Niisutusmoodul ja õhuvärskenduskapslid müüakse eraldi.

Jäädvustage väärtuslikke mälestusi otseülekandega video abil

AIRBOT Z1 on varustatud otseülekandefunktsiooniga ja video kaugjuhtimisega, mis aitab teil kohe jäädvustada väärtuslikke hetki kodus.

Starlight AI kaamera

objektide vältimine AIRBOT Z1 960P HD starlight kaamera, mis on loodud teravate ja selgete piltide jäädvustamiseks nii päeval kui ka öösel, aitab teil jälgida oma kodu ümbrust ka siis, kui olete eemal.

Funktsioon on saanud TÜV Rheinlandi turvasertifikaadi robotile ja rakendusele, mis annab teile meelerahu, et teie privaatsus on kaitstud.

Sujuv kahepoolne kõneside

AIRBOT Z1 on varustatud kuue mikrofoni ja kahe kanaliga kõlariga, mis võimaldab sujuvat videokõnet, mis aitab teil sõprade ja perega ühenduses püsida.

Tippklassi topeltkõlarid

Airbot kõlarid Kogege kodus kaasahaaravat, tippklassi heli.
AIRBOT Z1 on varustatud kahe 7W kõlariga, mis võimaldavad Bluetooth’i kaudu mängida teie enda valitud muusikat.

Kõlarid on loodud erakordse helikvaliteedi tagamiseks mitmesuguse sisu jaoks ning uuenduslik nurga jälgimise režiim võimaldab õhupuhastajal teid kodus jälgida, et tagada alati parim võimalik kuulamiskogemus.

Madala müratase

Airbot madal müratase AIRBOT Z1 on äärmiselt vaikne, müratase jääb alla 40 dBA. Sellise tugevusega heli ei sega teid kodus puhkamast ja oma igapäevategevusi tegemast.

Kokkamine on oluline

Airbot liigub Nautige toiduvalmistamist ja laske AIRBOT Z1 iseseisvalt teisest toast kööki tulla, et õhku puhastada.

Tööaeg

Kuni 180 min

Aku

5200 mAh

Laadimisaeg

2 – 3 tundi

HEPA filter

H13

Müratase

< 68 db

Takistuste ületamine

1,5 cm

Kukkumisandur

Jah

Kaal

14 kg

Mõõdud (mm)

369 x 523 x 350

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Mybot.ee on kolinud!

Kõik meie tuntud tooted ning teenused on leitavad uuelt veebilehelt.


Alates 2024. aastast tegutseme uuel veebilehel: https://robotec.pro/et/

This will close in 20 seconds

Scroll to Top