-41%


Ultenic T10

413.00

Ultenic T10 näol on tegemist ühe meie veebipoe populaarseima robottolmuimeja M8 Pro valge versiooniga. Ainuke, mis Utenic T10 ning M8 Pro-d üksteisest eristab, on valge värvus ning brändi nimi. Tehniliselt on tooted identsed.
Kui oled inimene, kes soovib robottolmuimeja juures kasutada kõige nutikamaid funktsioone ning maksimaalset vabadust puhastusjaama näol, siis on Ultenic T10 kindlasti parim valik. Eelised:
 • Kaardistab Sinu kodu. Määra keelualad või saada koristama vaid konkreetseid ruume.
 • Omab patenteeritud Y liigutust imiteerivat märgpesu funktsiooni. Mitte ükski teine tootja sellist pakkuda ei suuda.
 • Võimas. 3000 Pa suurune maksimaalne imemisvõimsus on tõenäoliselt Eesti turul parimaks näitajaks. Lisaks 5200 mAh suurune aku, mis tagab pika tööaja ka kõige võimsamal režiimil.
 • Pikk töörežiim. Koristab järjest tunde. Saab hakkama kuni 300 m2 suuruste kodudega.
 • Tänu puhastusjaamale tühjendab tolmukonteineri iseseisvalt.

Toode laos. Tööpäeval enne 15:00 tehtud tellimused postitame SAMAL PÄEVAL.

Kauba saab tööpäeviti kätte ka esindusest, võta meiega ühendust!

NB! Ostu vormistades palume tarneviisiks valida “Kuller”, sest toode ei mahu pakiautomaati.

Laost otsas

Kategooria:

Ultenic T10 robottolmuimejat tutvustav video


Täiustatud navigatsioon ja täpsus

lasernavigatsioon T10

Tänu uuele IPNAS 4.0 tehnoloogiale suudab Ultenic T10 robottolmuimeja teha sinu kodust 1.8X täpsema kaardi, mis tõstab koristamise efektiivsust koguni 4 korda. Ultenic T10 näol on tegemist seadmega, mis kasutab 4. generatsiooni laser- ning navigatsioonitehnoloogiat. See tagab usaldusväärse ning innovatiivse tegutsemise ükskõik kui keerulistes tingimustes. Tooli- või lauajalgade vahel navigeerimine probleemiks ei osutu.

 

 

 

 


Isepuhastuv robottolmuimeja tagab maksimaalse mugavuse

T10 puhastusjaam

Puhastusjaam, mis puhastab robottolmuimeja tolmukonteineri iseseisvalt, tagab maksimaalse ajavõidu. Enam ei pea igapäevaselt robottolmuimeja konteinerit tühjendama, vaid võid seda teha kõigest kord kolme kuu jooksul.

Ultenic T10 tolmujaam on disainitud unikaalsel moel. Nimelt on sellele lisatud ka nupud, et kui tahad roboti kiirelt tööle saata või koju kutsuda, ei pea sa iga kord telefoni või puldi järele jooksma. Saad anda käsklusi ka laadimisjaamal asuvatest nuppudest. Enam lihtsamat lahendust ei ole.

Kolmest komplektis kaasas olevast tolmukotist jätkub keskmise kasutamise korral vabalt vähemalt üheks aastaks. Kui need otsa lõppevad, saab neid alati meie juurest juurde tellida.

 


Võimas imemine – võimas tulemus

võimas robot tolmuimeja

Maksimaalne 3200 Pa suurune imemisvõime tagab selle, et mitte miski ei jää põrandale lebama.

Kokku imetakse nii loomakarvad, juuksekarvad, graniidigraanulid ja muu sodi. Võid kindel olla, et kui vähegi võimalik, siis Ultenic T10 saab ülesandega hakkama nii kõvadel kui pehmetel pindadel.

Robottolmuimeja optimaalne disain ning ehitus kindlustab prahi tolmukonteinerisse püsimajäämise ning likvideerib ohu, et sealt midagi välja pudeneks.

Optimaalne lahendus inimesele, kes hindab nii oma kodu puhtust kui oma vaba aega.

 


Suurima mahutavusega aku

5200 mAh aku võimaldab robottolmuimejal järjest töötada (vaiksel režiimil) koguni 4 tundi. See tähendab seda, et masin suudab ühe töökorraga üle käia 320 ruutmeetrit. Ning isegi kui aku peaks vahepeal tühjaks saama, siis läheb nutikas masin ise laadima ning jätkab hiljem laetuna pooleli jäänud kohast.

Vastupidav aku tuleb eriliselt kasuks siis, kui kasutada Ultenic T10 unikaalset süvapuhastusreziimi, mille korral teeb robottolmuimeja Sinu kodu risti-rästi üle ehk koristab kõigepealt ühes suunas ning seejärel teeb risti kõik uuesti üle.

Süvapuhastusrežiim tagab maksimaalse puhtuse ning kuna selleks kulub üpriski palju aega, on seda parim viis kasutada siis, kui ennast kodus ei ole.


Planeeri ükskõik mida, ükskõik millal

T10 robottolmuimeja Ultenic T10 robottolmuimejale saad määrata erinevaid tsoone ning jagada paari nupuvajutusega oma kodu erinevateks tubadeks. Seejärel võid kalendri abil seadistada, milliseid alasi, mis ajal robottolmuimeja koristama läheb. Ultenic T10 on Sinu uus koduabiline.

 

 

 

 

 


Imeb tolmu ja peseb sama konteineriga

Tüütu konteinerite vahetamine imemis- ning pesemisfunktsioonide kasutamiseks on läbi. Ultenic T10-l on üks konteiner, kuhu mahub 280 ml tolmu ning 300 ml vett. Niiviisi hoiad kokku 50% oma ajast ning kodu saab puhtaks ühe lahendusega.

Ei pea kartma, et 280 ml liitrine tolmukonteiner jääb väikseks, sest ei maksa unustada, et Ultenic T10 puhastab koristusjärgselt oma tolmukonteineris oleva prahi puhastusjaama tolmukotti. Iga uue koristustsükli alguses on tolmukonteiner tühi ning robot valmis Sinu heaks tööd tegema.


Tõstab intelligentselt võimsust

T10 vaip

Kui robottolmuimeja Ultenic T10 satub pehmele vaibale, siis tõstab see automaatselt võimsust. Automaatne võimsuse tõstmine toimub pehmemapoolsetel vaipadel, kus robottolmuimeja peaharjase hõõrdejõud suureneb. Nutika seadme andurid tuvastavad selle ning tõstavad seejärel võimsust.

Maksimaalse võimsusega imeb robot vaibalt ära nii küpsisepuru, loomakarvad kui näiteks kassiliiva graanulid. Võid kindel olla, et praht, millega nii mõnedki robottolmuimejad vaibal hätta võivad jääda, saab korralikult koristatud ning puhastusjaama transporditud.

 

 


Alexa ja Google assistant

T10 Alexa Ilmselgelt toetab Ultenic T10 ka Alexa ning Google assistant nutiseadmeid. Lihtsalt anna häälkäsklusega robotile teada, et tuleks koristama hakata ning ta teeb seda.

Mitte miski ei ole mugavam ega ka lihtsam.

 

 

 

 

 


Y-kujuline märgpesu

Ultenic T10 teostab märgpesu ajal Y-kujulist moppimisfunktsiooni. See on, erinevalt tavalistest märgpesu sooritavatest robottolmuimejatest, tunduvalt efektiivsem ning tõhusam. Y-kujuline teekond tagab selle, et iga koht saaks üle käidud 3-kordselt. Vastavat tehnoloogiat ei kasuta mitte ükski teine tootja, seega on Ultenic T10 selles vallas unikaalne ning teerajajaks tulevastele põlvedele.


Nähtamatud seinad

T10 kaart Magnetribad on ajalugu. Selleks, et takistada Ultenic T10-l minna sinna, kuhu tal vaja pole, tuleb lihtsalt aplikatsiooni kaudu tõmmata vastavad jooned ning masin teab, et neid alasid tal puutuda ei tasu. Aplikatsiooni kaudu saad teha kuni 15 keeluala.

Rakendus võimaldab määrata keelualasid nii tolmuimemisele kui märgpesule (näiteks vaibad) eraldi.

 

 

 

 


Intelligentne tubade jaotussüsteem

 

Intelligentne iRoom puhastussüsteem jagab Sinu kodu automaatselt tubadeks. Seejärel saad saata robotit koristama iga ala eraldi. Või võid valida näiteks ka mitu erinevat tuba. Kui automaatne tubade asetus ei ole nii nagu seda sooviksid, saad alati seda muuta ning enda käe järgi kohandada.


Mitmekorruseline kaardistamine

T10 korruste kaardistamine

Ultenic T10 suudab meelde jätta erinevad kaardid. Tänu sellele jäävad talle meelde erinevad korrused sinu kodus ning niiviisi saad seda ka korruste vahel hõlpsasti liigutada.

Lihtsalt vii robot ülemisele korrusele, vajuta koristamise käsklust ning robot hakkab tööle.

Trepist allakukkumist kartma ei pea. Ultenic T10 on varustatud kukkumisanduritega, mis seda kukkumise eest edukalt kaitsevad.

 

 


Tellimusega tulevad kaasa:

 • Robotttolmuimeja Ultenic T10
 • Laadimis/puhastusjaam ning selle juhe
 • Kolm tolmukotti
 • Eestikeelne kasutusjuhend (lingi leiad peale toote kättesaamist arvest)
 • Küljeharjased
 • Kaks HEPA filtrit
 • Pult
 • Tolmu- ja veekonteiner
 • Kaks mikrofiiber kangast moppi
 • Hooldushari

 

Aku

5200 mAh

Alexa ja Google Asisstant

Jah

HEPA filter

Jah

Imemisvõimsus

3200 Pa

Kõrgus

9,8 cm

Kukkumisandur

Jah

Läbimõõt

35 cm

Märgpesu

Jah

Navigatsioonisüsteem

Laser

Puhastusala

kuni 300 m2

Pult

Jah

Takistuste ületamine

2 cm

Tööaeg

kuni 250 minutit

Veepaak

300 ml

Wifiga ühilduvus

Jah

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Scroll to Top