-30%

Õhupuhasti A8

139.00

Proscenic A8 on õhupuhasti, millel on neljaastmeline filtrite süsteem. Tänu sellele puhastab seade õhust ebameeldiva lõhna, allergeenid, õietolmu, lemmikloomade kõõma ja õhus  lenduvad väikesed osakesed. Seade töötab väga vaikselt ja annab värvilise tulega märku õhu puhtusest. Õhupuhasti on meeldiva disainiga ja kompaktne.

NB! Enne kasutuselevõttu tuleb filtri ümbert kile eemaldada.

Toode on laos. Tööpäeval enne 15:00 tehtud tellimused postitame SAMAL PÄEVAL.

Kauba saab tööpäeviti kätte ka esindusest, võta meiega ühendust!

Kategooria:

Õhupuhasti töötab vaikselt, sest  kolmemõõtmelise õhu sisselaskeava esikülg vähendab tuuletakistust. Näiteks magamisrežiimis töötades on seadme helitugevus vähem kui 24 dB. See tähendab, et selle töötamist praktiliselt pole kuulda. Õhupuhastil on neli reguleeritavat taset, neid saab vahetada ühe nupuvajutusega. Proscenic A8 sobib suurepäraselt elutubadesse, magamistubadesse, kontoritesse, lasteaedadesse ja köökidesse. Ta puhastab 33 m² suuruse ruumi 30 minutiga ja paneb siseõhu kiiresti ringlema.

Rakenduse juhtimine on lihtne. Rakenduses on filtri vahetamise meeldetuletuse funktsioon ja Alexa ning Google Home juhtimine. Seadmel on öövalgus, mille saab välja lülitada.

H13 HEPA filtril on suur pindala ja ta on pikk, see on ülipeene eelfiltri ja aktiivsöefiltriga koos ning püüab kinni 99,97% peenosakestest ja allergeenidest, isegi 0,3 mikroni suuresed. Samuti jäävad filtrisse kinni saasteained nagu näiteks tolm, lemmikloomade kõõm, suits, hallitus, õietolm.

Anduri spetsiaalne kujundus võimaldab tuvastada õhu kvaliteeti ja anda õhu kvaliteedi kohta infot erinevate värvidega. Roheline tuli näitab head õhukvaliteeti, kollane tuli tähistab halba õhukvaliteeti ja punane tuli tähistab väga halba õhukvaliteeti.

Õhupuhastil on kompaktne, moodne ja lihtne disain, ta ei võta palju ruumi, see mitte ainult ei puhasta õhku, vaid on ka silmale ilus vaadata. Seadme disain on põhimõttel vähem on parem. Ühtegi nuppu ega lisavarustust õhupuhastil pole.

Vahelduvvoolu kondensaatori mootor kasutab vastupidavat ülitäpset laagrit ja sisemine struktuur suurendab kulumiskindlust, mis pikendab masina eluiga.

Märkus: HEPA filter on kilekotis, eemaldage see enne kasutamist.

Puhastusala

30 ㎡

Puhastusrežiimid

4

Puhastuskiirus

220 m³/h

Kaal

4 kg

Mõõdud (mm)

412 x 238 x 258

HEPA filter

H13, Jah

Müratase

24 – 55 dB

Alexa ja Google Asisstant

Jah

Wifiga ühilduvus

Jah

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Scroll to Top