-34%

Proscenic M8

(8 arvustused)

329.00

Proscenic M8 on meie veebipoe populaarseima robottolmuimeja M8 Pro ilma puhastusjaamata versioon. Kui oled inimene, kes soovib robottolmuimeja juures kasutada kõige nutikamaid funktsioone, siis on M8 kindlasti suurepärane valik. Eelised:
 • Kaardistab Sinu kodu. Määra keelualad või saada koristama vaid konkreetseid ruume.
 • Omab patenteeritud Y liigutust imiteerivat märgpesu funktsiooni. Mitte ükski teine tootja sellist pakkuda ei suuda.
 • Võimas. 3200 Pa suurune maksimaalne imemisvõimsus, mis on üks turu parimaid, tagab puhtad põrandad. Lisaks on 3200 mAh suurune aku, mis võimaldab pika tööaja ka kõige tugevamal režiimil.
 • Pikk töörežiim. Koristab järjest tunde. Saab hakkama kuni 200 m2 suuruste kodudega.
 • Stiilne must disain valge läikega keskel

Toode laos. Tööpäeval enne 15:00 tehtud tellimused postitame SAMAL PÄEVAL.

Kauba saab tööpäeviti kätte ka esindusest, võta meiega ühendust!

Kategooria: Silt:

Täiustatud navigatsioon ja täpsus

Tänu uuele IPNAS 4.0 tehnoloogiale suudab Proscenic M8 robottolmuimeja teha sinu kodust 1.8X täpsema kaardi, mis tõstab koristamise efektiivsust koguni 4 korda. M8 näol on tegemist seadmega, mis kasutab 4. generatsiooni laser- ning navigatsioonitehnoloogiat. See tagab usaldusväärse ning innovatiivse tegutsemise ükskõik kui keerulistes tingimustes. Tooli- või lauajalgade vahel navigeerimine probleemiks ei osutu.

M8 navigatsioon

 


Võimas imemine – võimas tulemus

M8 imemisvõimsus

Maksimaalne 3000 Pa suurune imemisvõime tagab selle, et mitte miski ei jää põrandale lebama.

Kokku imetakse nii loomakarvad, juuksekarvad, graniidigraanulid jne. Võid kindel olla, et kui vähegi võimalik, siis M8 saab ülesandega hakkama nii kõvadel kui pehmetel pindadel.

Robottolmuimeja optimaalne disain ning ehitus kindlustab prahi tolmukonteinerisse püsimajäämise ning likvideerib ohu, et sealt midagi välja pudeneks.

Optimaalne lahendus inimesele, kes hindab nii oma kodu puhtust kui oma vaba aega.

 


Suure mahutavusega aku

pikk tööaeg

3200 mAh aku võimaldab robottolmuimejal järjest töötada (vaiksel režiimil) koguni 2 tundi. See tähendab seda, et masin suudab ühe töökorraga üle käia 200 ruutmeetrit. Ning isegi kui aku peaks vahepeal tühjaks saama, siis läheb nutikas masin ise laadima ning jätkab hiljem laetuna pooleli jäänud kohast.

Vastupidav aku tuleb eriliselt kasuks siis, kui kasutada Proscenic M8 unikaalset süvapuhastusreziimi, mille korral teeb robottolmuimeja Sinu kodu risti-rästi üle ehk koristab kõigepealt ühes suunas ning seejärel teeb risti kõik uuesti üle.

Süvapuhastusrežiim tagab maksimaalse puhtuse ning kuna selleks kulub üpriski palju aega, on seda parim viis kasutada siis, kui ennast kodus ei ole.Planeeri ükskõik mida, ükskõik millal

M8 robottolmuimejale saad määrata erinevaid tsoone ning jagada paari nupuvajutusega oma kodu erinevateks tubadeks. Seejärel võid kalendri abil seadistada, milliseid alasi, mis ajal robottolmuimeja koristama läheb. M8 on Sinu uus koduabiline.

mugavus


Imeb tolmu ja peseb sama konteineriga

kaks ühes konteiner

Tüütu konteinerite vahetamine imemis- ning pesemisfunktsioonide kasutamiseks on läbi. Proscenic M8-l on üks konteiner, kuhu mahub 280 ml tolmu ning 300 ml vett. Niiviisi hoiad kokku 50% oma ajast ning kodu saab puhtaks ühe lahendusega.

 

 

 


Tõstab intelligentselt võimsust

vboost vaibale

Kui robottolmuimeja M8 satub pehmele vaibale, siis tõstab see automaatselt võimsust. Automaatne võimsuse tõstmine toimub pehmemapoolsetel vaipadel, kus robottolmuimeja peaharjase hõõrdejõud suureneb. Nutika seadme andurid tuvastavad selle ning tõstavad seejärel võimsust.

Maksimaalne võimsus imeb vaibalt ära nii küpsisepuru, loomakarvad kui näiteks kassiliiva graanulid. Võid kindel olla, et praht, millega nii mõnedki robottolmuimejad vaibal hätta võivad jääda, saab korralikult koristatud ning puhastusjaama transporditud.

 

 


Alexa ja Google assistant

alexa ja google assistant

Ilmselgelt toetab M8 ka Alexa ning Google assistant nutiseadmeid. Lihtsalt anna häälkäsklusega robotile teada, et tuleks koristama hakata ning ta teeb seda.

Mitte miski ei ole mugavam ega ka lihtsam.

 

 

 

 

 

 


Y-kujuline märgpesu

M8 teostab märgpesu ajal Y-kujulist moppimisfunktsiooni. See on, erinevalt tavalistest märgpesu sooritavatest robottolmuimejatest, tunduvalt efektiivsem ning tõhusam. Y-kujuline teekond tagab selle, et iga koht saaks üle käidud 3-kordselt. Vastavat tehnoloogiat ei kasuta mitte ükski teine tootja, seega on M8 selles vallas unikaalne ning teerajajaks tulevastele põlvedele.

M8 pro märgpesu


Nähtamatud seinad

Magnetribad on ajalugu. Selleks, et takistada M8-l minna sinna, kuhu tal vaja pole, tuleb lihtsalt aplikatsiooni kaudu tõmmata vastavad jooned ning masin teab, et neid alasid tal puutuda ei tasu. Aplikatsiooni kaudu saad teha kuni 10 keeluala.

Rakendus võimaldab määrata keelualasid nii tolmuimemisele kui märgpesule (näiteks vaibad) eraldi.

robottolmuimeja keelualad


Intelligentne tubade jaotussüsteem

tubade jaotus

Intelligentne iRoom puhastussüsteem jagab Sinu kodu automaatselt tubadeks. Seejärel saad saata robotit koristama iga ala eraldi. Või võid valida näiteks ka mitu erinevat tuba. Kui automaatne tubade asetus ei ole nii nagu seda sooviksid, saad alati seda muuta ning enda käe järgi kohandada.

 

 

 

 

 

 


 

 

Mitmekorruseline kaardistamine

korruste kaardistamine

M8 suudab meelde jätta erinevad kaardid. Tänu sellele jäävad talle meelde erinevad korrused sinu kodus ning niiviisi saad seda ka korruste vahel hõlpsasti liigutada.

Lihtsalt vii robot ülemisele korrusele, vajuta koristamise käsklust ning robot hakkab tööle.

Trepist allakukkumist kartma ei pea. M8 on varustatud kukkumisanduritega, mis seda kukkumise eest edukalt kaitsevad.

 

 

 

 


Tellimusega tulevad kaasa:

 • Robotttolmuimeja M8
 • Laadimisjaam ning selle juhe
 • Eestikeelne kasutusjuhend (lingi leiad peale toote kättesaamist arvest)
 • Kaks küljeharjast
 • Kaks HEPA filtrit
 • Pult
 • Tolmu- ja veekonteiner
 • Kaks mikrofiiber kangast moppi
 • Hooldushari
Aku

3200 mAh

Alexa ja Google Asisstant

Jah

HEPA filter

Jah

Imemisvõimsus

3000 Pa

Kaal

3,8 kg

Kõrgus

9,8 cm

Kukkumisandur

Jah

Märgpesu

Jah

Läbimõõt

35 cm

Müratase

60-68 dB

Navigatsioonisüsteem

Laser

Puhastusala

kuni 200 m2

Pult

Jah

Takistuste ületamine

2 cm

Tolmumahuti

280 ml

Tööaeg

Kuni 130 min

Veepaak

300 ml

Wifiga ühilduvus

Jah

8 arvustust tootele Proscenic M8

 1. Anonüümne (toote omanik)

 2. Kati (toote omanik)

  Pesemisel on tekkinud vahel probleeme.

 3. Kadi K. (toote omanik)

 4. Ülle Villemson (toote omanik)

 5. Anonüümne (toote omanik)

 6. Svetlana (toote omanik)

 7. Anonüümne (toote omanik)

  Hinna ja kvaliteedi suhe on väga hea. Siiani saab väga rahul olla. Äpis on ruumid selgesti eristatavad, on võimalik erinevaid tsoone lisada, mis vajavad näiteks rohkem tähelepanu (minu puhul vaip, mis on pidevalt pudi täis) või no-go zone luua (mopipesu puhul ei lähe vaiba peale). Masin teab, mida ta teeb ja ei eksi ära kuskile.

 8. Mart (toote omanik)

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Scroll to Top