Wiper Blitz XH4 max 400 m²

1 290,00 

Wiper Blitz XH4 robotniiduk on mõeldud eelkõige väga väikestesse aedadesse. Näiteks ridaelamu või mõne muu pisikese aialapi muru kontrolli all hoidmiseks. Selle maksimaalseks niidualaks on 400 m2 ning erinevalt enamikest teistest robotniidukitest pole XH4 jaoks vaja paigaldada kaablit.

Wiper Blitz XH4 robotniiduki kasutamiseks pole põhimõtteliselt vaja mitte mingisugust ettevalmistust. Lihtsalt soorita meie poest ost, saadame roboti sulle koju ning saad vaba aega nautima hakata. Vaata lisainfot allolevast videost.

Laost otsas

Kategooria:

Tööpõhimõte

Wiper Blitz XH4 töötab lihtsal põhimõttel. Sa laed ta täis, asetad muruvaibale ning paned käima. Robot on niivõrd tark, et tunneb ära, kui muru saab otsa ning pöörab sellisel juhul ennast ümber. Niiviisi on tagatud see, et ta sinu aiast plehku ei paneks. Tulenevalt sellest, et robotil on muruandurid ning kaabel puudub, ei saa see aru, kui sinu muru läheb üle naabri omaks. Seega on antud mudeli kasutamise eelduseks kindlasti see, et sinu ja naabri muru eraldaks mingisugune takistus. Nagu näiteks piirdeaed.

Koostöös Amico nutiseadmega on ohutu muruniitmine tagatud ka lemmikloomade olemasolul. Wiper Blitz mururoboti hooldamine ning terade vahetus on lihtsamast lihtsam.

Maksimaalne niiduala 400 m²
Määratavad alad 1
Maksimaalne kallak 50%
Aku (Ah) 7,5
Keskmine tööaeg +/- 20% (tundi) 3
Laadimisaeg (tundi) 4,5
Mootori tüüp Harjadeta
Rattad Klassikalised
Maksimaalne kiirus (m/min) 18
Kasutajaliides Klaviatuur ja LED
Aplikatsioon Bluetooth
Tera tüüp 4 teraga
Lõikelaius (cm) 25
Tera kiirus (rpm) 3000
Min – Max lõike kõrgus (mm) 42 – 48
Lõigekõrguse seadistamine Manuaalne
Aku laadija 2 A – 60 W
Laadimisrežiim Manuaalne
Kogukaal koos akuga (kg) 8,6
Veekindlus IPx4
Tekitatav helitugevus (dBA) 65
Garantii 2 aastat

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Scroll to Top