-42%

yeedi vac k781+

(13 arvustused)

374,00 

yeedi vac k781+ on oma näitajate ning omaduste poolest ühe meie veebipoe populaarseima robottolmuimeja M8 Pro-ga praktiliselt identne. Selle üheks suurimaks eeliseks võrreldes M8 Proga on see, et yeedi vac k781+ on tunduvalt madalam ehk mahub erinevate mööbliesemete alla paremini kui seda teeb eelpool mainitu.

Robottolmuimeja yeedi vac on parim valik mugavale inimesele, kes ei viitsi pidevalt robottolmuimeja tolmukonteinerit puhastada. Kui oled inimene, kes soovib robottolmuimeja juures kasutada kõige nutikamaid funktsioone ning maksimaalset vabadust puhastusjaama näol, siis on yeedi vac kindlasti üheks parimaks valikuks. Eelised:

 • ⭐ Kaardistab Sinu kodu. Määra keelualad või saada koristama vaid konkreetseid ruume.
 • ⭐ Vaibal tõstab imedes võimsust. Märgpesu tehes vaibale ei lähe
 • ⭐ Võimas. 3000 Pa suurune maksimaalne imemisvõimsus, mis on üks turu parimaid, tagab puhtad põrandad. Lisaks on 5200 mAh suurune aku, mis võimaldab pika tööaja ka kõige tugevamal režiimil.
 • ⭐ Pikk töörežiim. Koristab järjest tunde. Saab hakkama kuni 200 m2 suuruste kodudega.
 • ⭐ Tänu puhastusjaamale tühjendab tolmukonteineri iseseisvalt.

Laost otsas

yeedi vac k781+ robottolmuimejat tutvustav video

Täiustatud navigatsioon ja täpsus

Tänu visuaalsele kaardistamistehnoloogiale suudab yeedi vac k781+ robottolmuimeja teha sinu kodust täpse kaardi, mis tõstab koristamise efektiivsust mitmeid kordi. Seade kasutab VLSAM tehnoloogiat, mis tagab usaldusväärse ning innovatiivse tegutsemise ükskõik kui keerulistes tingimustes. Tooli- või lauajalgade vahel navigeerimine probleemiks ei osutu. Tänu majaka puudumisele mahub k781+ kohtadesse, kuhu mitmed teised robottolmuimejad minna ei suuda.

Isepuhastuv robottolmuimeja tagab maksimaalse mugavuse

Puhastusjaam, mis puhastab robottolmuimeja tolmukonteineri iseseisvalt, tagab maksimaalse ajavõidu. Enam ei pea igapäevaselt robottolmuimeja konteinerit tühjendama, vaid võid seda teha kõigest kord kolme kuu jooksul.

yeedi vac k781+ tolmujaam on disainitud unikaalsel moel ning see omab lihtsat, kuid stiilset välimust, mis peaks sobituma iga kodu interjööriga. Paremat lahendust ei ole.

Kahest komplektis kaasas olevast tolmukotist jätkub keskmise kasutamise korral vabalt vähemalt pooleks aastaks. Kui need otsa lõppevad, saab neid alati meie juurest juurde tellida.

Võimas imemine – võimas tulemus

Maksimaalne 3000 Pa suurune imemisvõime tagab selle, et mitte miski ei jää põrandale lebama.

Kokku imetakse nii loomakarvad, juuksekarvad, graniidigraanulid jne. Võid kindel olla, et kui vähegi võimalik, siis yeedi vac k781+ saab ülesandega hakkama nii kõvadel kui pehmetel pindadel.

Robottolmuimeja optimaalne disain ning ehitus kindlustab prahi tolmukonteinerisse püsimajäämise ning likvideerib ohu, et sealt midagi välja pudeneks.

Optimaalne lahendus inimesele, kes hindab nii oma kodu puhtust kui oma vaba aega.

Suurima mahutavusega aku

5200 mAh aku võimaldab robottolmuimejal järjest töötada (vaiksel režiimil) koguni 4 tundi. See tähendab seda, et masin suudab ühe töökorraga üle käia 320 ruutmeetrit. Ning isegi kui aku peaks vahepeal tühjaks saama, siis läheb nutikas masin ise laadima ning jätkab hiljem laetuna pooleli jäänud kohast.

Vastupidav aku tuleb eriliselt kasuks siis, kui kasutada yeedi vac k781+ unikaalset süvapuhastusreziimi, mille korral teeb robottolmuimeja Sinu kodu risti-rästi üle ehk koristab kõigepealt ühes suunas ning seejärel teeb risti kõik uuesti üle.

Süvapuhastusrežiim tagab maksimaalse puhtuse ning kuna selleks kulub üpriski palju aega, on seda parim viis kasutada siis, kui ennast kodus ei ole.

Planeeri ükskõik mida, ükskõik millal

Robot kaardistab sinu kodu. Edaspidi navigeerib see kaardi järgi ja valib optimaalse koristusteekonna. Äppis saad seada koristusgraafikud ning määrata koristusalad. Samuti on võimalik kohendada ruumijaotust ja seada virtuaalsed keelualad.

yeedi vac k781+ robottolmuimejale saad määrata erinevaid tsoone ning jagada paari nupuvajutusega oma kodu erinevateks tubadeks. Seejärel võid kalendri abil seadistada, milliseid alasi, mis ajal robottolmuimeja koristama läheb. yeedi vac k781+ on Sinu uus koduabiline.

Kaardistab kodu
Kaardistab kodu

yeedi imeb ja mopib samaaegselt

yeedi robottolmuimeja suudab samal ajal tolmu imeda ja märgpesu teha. Robot tunneb iseseisvalt ära vaibad ja väldib neid moppimise ajal. Kui yeedi vac k781+ on imemisrežiimis koristamas, siis tõstab see vaibal automaatselt imemisvõimsust. Parima koristustulemuse saad, kui kõigepealt lased robotil tolmu imeda ja alles siis saadad ta moppima.

yeedi vac k781+ vaipu ei riku

Tõstab intelligentselt võimsust

Kui robottolmuimeja yeedi vac k781+ satub pehmele vaibale, siis tõstab see automaatselt võimsust. Automaatne võimsuse tõstmine toimub pehmemapoolsetel vaipadel, kus robottolmuimeja peaharjase hõõrdejõud suureneb. Nutika seadme andurid tuvastavad selle ning tõstavad seejärel võimsust.

Maksimaalne võimsus imeb vaibalt ära nii küpsisepuru, loomakarvad kui näiteks kassiliiva graanulid. Võid kindel olla, et praht, millega nii mõnedki robottolmuimejad vaibal hätta võivad jääda, saab korralikult koristatud ning puhastusjaama transporditud.

Alexa ja Google assistant

Ilmselgelt toetab yeedi vac k781+ ka Alexa ning Google assistant nutiseadmeid. Lihtsalt anna häälkäsklusega robotile teada, et tuleks koristama hakata ning ta teeb seda.

Mitte miski ei ole mugavam ega ka lihtsam.

Nähtamatud seinad

Magnetribad on ajalugu. Selleks, et takistada yeedi vac k781+ robottolmuimejal minna sinna, kuhu tal vaja pole, tuleb lihtsalt aplikatsiooni kaudu tõmmata vastavad jooned ning masin teab, et neid alasid tal puutuda ei tasu. Aplikatsiooni kaudu saad teha kuni 15 keeluala.

Rakendus võimaldab määrata keelualasid nii tolmuimemisele kui märgpesule (näiteks vaibad) eraldi.

Tellimusega tulevad kaasa:

 • Robotttolmuimeja yeedi vac k781+
 • Laadimis/puhastusjaam ning selle juhe
 • 2 tolmukotti
 • Eestikeelne kasutusjuhend (lingi leiad peale toote kättesaamist arvest)
 • Küljeharjas
 • Tolmu- ja veekonteiner
 • Mikrofiiber kangast mopp
Ka koduloomad kiidavad heaks
Ka koduloomad kiidavad heaks
Aku

5200 mAh

Laadimisaeg

5 – 6 tundi

Imemisvõimsus

3000 Pa

Müratase

< 68 db

Märgpesu

Jah

Mõõdud (mm)

350 x 350 x 77

Navigatsioonisüsteem

Visual SLAM

Tolmumahuti

400 ml

Veepaak

240 ml

Takistuste ületamine

9 mm

Pult

Ei

Alexa ja Google Asisstant

Jah

13 arvustust tootele yeedi vac k781+

 1. Kristina (toote omanik)

  Hea hinna ja kvaliteedi suhe.

 2. Maksim Kartševski (toote omanik)

  Mul ei ole nende robotitega suurt kogemust, see on mu esimene, kassside pärast, aga ma researchisin korralikult ja olin õnnelik, et selle mudeli Eestist teie käest leidsin. Kuna päris mitu välismaa Youtuberit võrdlesid seda Roborockiga ja see ala nendest odavatest mudelitest see kõige parem ja koos tühjendusjaamaga lisaks. Kahjuks ta loogika, kuidas ta ruumides ringi sõidab ei meeldi. Jätab mingeid kohti vahele, mingites kohtades käib liiga palju ja teeb kordusi, kuigi seal on fine juba. Ja näiteks, kui mul ruum ühe korra scannitud, siis ei ole mitte kuidagi võimalust näiteks mingit osa ruumist uuesti scannida. Ma peaksin nullist alustama, mida ma ei taha teha, sest ma peaksin jälle kõik asjad eest ära liigutama. Aga kui varem kuskil oleks kapp seisnud ja seda kappi enam pole siis ta käib sellest kohast ümber ja ei scanni seda uuesti kui “nüüd saab läbi” kohta ja tuleks uuesti scannida nullist, mis võtab ka aega. Ja see, et ta ei saa aru, kus tühjendusjaam on, kui teda veits kohalt liigutada ja kuidas ta üldse ei tunne esemeid ära ja ei jäta neid ajaga meelde. See programmeerimine ja roboti käitumine ja liikumine ja asjade äratundmine võiks kindlasti parem olla. Ja need probleemid, mis ma nimetasin, ei tohiks olla väga keerulised teha. Et ta natuke paremini aru saaks kus robot puhastab. Tal on juba minu meelest kõik need asjad olemas, lihtsalt need nüüd paremini talle üles seadistada. Üldiselt ja mega cool, ma ei pea enam tolmukaga tegema, ta tõmbab selle jama ära, mis silmale nähtaval on ja mille pärast sa üldse koristama tõmblema hakkad ja süda veidi kauem rahul, kuni päris tolmukas kapist välja võetakse. Loodan, et tagasisidest abi! Ja saate ka Yeedile mingi tagasiside anda.

 3. elisa (toote omanik)

  Masina isepuhastumise hääl on alguses väga ehmatav 🙂

 4. RUTH JŰRISALU (toote omanik)

  Ei ole veel saanud aru kuidas erinevaid tube eraldada üldkaardist

 5. Martin M. (toote omanik)

  Masin toimetab täitsa hästi, käib iga päev põrandad üle ja toad on oluliselt tolmuvabamad. Hea madal robot, mahub probleemideta diivani ja kappide alla. Investeering tasus ära🙂

 6. Katrin L. (toote omanik)

  Lihtne ja mugav kasutaus. Koristab ideaalselt tolmu ja piseme tolmu võtab ära märgpesu. Teeb elu poole lihtsamaks, super abimees.

 7. Siim (toote omanik)

  Esimene robot. Muidu OK, kuid võiks kaarti saada ise hiljem korrigeerida.

 8. Anni (toote omanik)

  aku kestus on veidi lühem kui arvasin, sest tootja on vahetanud infot. aga muidu on tore, et keegi kodus aitab 😉

 9. Katrin (toote omanik)

  Õnnestus proovida eelnevalt Yeedi Vac Pro2 masinat ja k781+ on sellega võrreldes natuke “rumalam” (rammib natuke tõsisemalt diivani jalgu ja uksepiitasid enne möödumist), kuid oma töö teeb ta ikkagi väga edukalt ära. Kindlasti tuleb roboti kodu panna vastavalt juhistele muust mööblist ja seinast piisavalt kaugele, vastasel juhul ei leia või ei soovi robot oma koju naasta ja käib kurvalt mööda elamist ringi. Pärast koristustsüklit teeb automaatne puhastus üsna lärmakat häält (sarnane tavapärasele tolmuimeja häälele), kuid see ei kesta eriti pikalt. Äpist määratud “no clean area” märgistest hoiab robot ilusasti kinni.

 10. Lea Oras (toote omanik)

 11. Anna-Liisa (toote omanik)

  Üldiselt olen robotiga väga rahul, ainult kaks asja on natukene tüütud, esimest korda kui püüdsin ühendust luua roboti ja äpiga, siis see scannimine ei töötanud üldse, aga lõpuks siis sain selle alternatiivse meetodiga ühendatud ja hiljem on ühe korra olnud robot wifist millegipärast väljas ja siis oli ka keeruline uuesti ühendust luua. Teine asi on see, et kui robot on kaardistanud toad ja siis saata ta ühte tuppa, siis ta kasutab mälus olevat kaarti ja kui näiteks enne oli kuskil laud ja siis seda lauda liigutada, siis ta seda kohta ei korista. Samas on see ju hea, et tal on meeles, kus on esemed, siis ta ei põrka nende vastu. Muidu mulle väga meeldib, hea hinna-kvaliteedi suhe, koristab kenasti, kaardistab kenasti.

 12. Margus Sepman (toote omanik)

  Võrguühendust kohtvõrku ei õnnestunudki luua. Kaardistastamisel käis kõik toad läbi aga kaardile ilmusid ainul pooled toad.

 13. Tõno Tammeveski (toote omanik)

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Sulle võib meeldida ka…

 • Lisad ja varuosad

  Hoolduskomplekt pesuks robottolmuimejale yeedi puhastusjaamaga

  Hinnanguga 0 / 5
  65,00 
 • Lisad ja varuosad

  Mopid robottolmuimejale yeedi vac puhastusjaamaga

  Hinnanguga 0 / 5
  30,00 
 • Lisad ja varuosad

  Tolmukotid robottolmuimejale yeedi vac puhastusjaamaga

  Hinnanguga 0 / 5
  33,00 
Scroll to Top