-30%

Proscenic P11 Kombo (näidis)

279,00 

Proscenic P11 Kombo on oma hinnaklassi võimsaim ning efektiivseim akuga varstolmuimeja. See teeb kodukoristuse lihtsaks ning muretuks. Varstolmuimejal on kaks peaotsakut – ühega saab tolmu imeda ning teine on põrandate pesuks.

Enam pole vaja iga väiksemagi prahi pärast oma kohmakat juhtmega tolmuimejat välja võtta. Akuga varstolmuimeja on suurepäraseks lahenduseks koristamaks järsku tekkinud segaduse või miks mitte, tänu oma pikale tööajale, ka kogu kodu.

Tegemist on tootenäidisega, mida on paar korda käivitatud.

Tööpäeval enne 15:00 tehtud tellimused postitame SAMAL PÄEVAL.

Kauba saab tööpäeviti kätte ka esindusest, võta meiega ühendust!

NB! Ostu vormistades palume tarneviisiks valida “Kuller”, sest toode ei mahu pakiautomaati.

Laost otsas

 

Kaks ühes koristamine – tolmu imemine ja veel parem moppimine

P11 kombo komplektis on teinegi peaotsak – selles on veega täidetav konteiner ning all kaks pesumoppi. Nii saad varstolmuimejat ka põrandate moppimiseks kasutada. Kõigepealt ime põrandatelt tolm ja seejärel pese need.

Kolm erinevat võimsust

Juhtmeta varstolmuimejal Proscenic P11 on kolm erinevat töörežiimi, neid saab ekraanilt valida. Vaikimisi töötab varstolmuimeja automaatsel režiimil.

Energiat säästevat režiimi soovitame kasutada kõva põranda, tolmu ning kerge sodi puhastamiseks.

Võimas režiim on mõeldud pehmemate pindade nagu vaibad ja mööbel ning raskema sodi koristamiseks.

Automaatne režiim muudab võimsust ise vastavalt puhastatavale pinnale. Kui otsak läheb näiteks vaibale, tõstab varstolmuimeja automaatselt võimsust.

Väga võimas mootor

450W võimas mootor teeb kuni 130 000 pööret minutis ning selle imemisvõimsus on kuni 25 000 Pa ulatuses. See on rohkem kui mistahes teise tootja sarnase varstolmuimeja võimsus. 25 000 Pa suuruse imemisvõimsusega varstolmuimeja jaoks pole probleemiks jagu saada tolmust, karvadest, graanulitest või väiksetest kivikestest.

Filtrite süsteem

Mitmekihiline filtratsioonisüsteem tagab sinu kodus puhta õhu ning minimeerib allergeenide levikut. P11 juhtmeta varstolmuimejal on nelja kihiline filtersüsteem. Tootja andmetel suudab see kinni pidada 99,99% üliväikestest tolmuosakestest. HEPA filter on selles süsteemis viimaseks tolmu kinni hoidjaks. Neljakihiline filtrite süsteem ei lase tolmu tagasi tuppa ja seetõttu on õhk puhtam.

LED ekraan

Puutetundliku LED ekraani abil saad varstolmuimejaga suhelda, sellelt näed veateateid, aku täituvust ning saad töörežiime muuta.

Kiirlaadimine

Uskumatult kiire laadimise tehnoloogia võimaldab selle varstolmuimeja aku täis laadida vaid 2,5 tunniga. See on palju kiirem, kui teiste tootjate varstolmuimejatel.

Multifunktsionaalne varstolmuimeja

P11 varstolmuimeja on väga mitmete erinevate funktsioonidega. Kaasas olevad otsakud võimaldavad varstolmuimejat kasutada pea igal pinnal põrandast laeni.

Väike eraldi mootoriga otsak

Proscenic P11 komplektist leiad ka eraldi väikese otsaku, mis on mõeldud pehme mööbli, voodite ja patjade puhastamiseks. Nii saad puhtana hoida mitte üksnes põrandad vaid ka mööbli.

Piluotsak

Komplektis on piluotsak. See on suurepärane abivahend nurkade ja pragude puhastamiseks. Sellega saad tolmu eemaldada nii arvuti klaviatuurist kui auto istmete vahelt.

Ümmargune otsak

Ümmargune otsak on kangaste ja kardinate puhastamiseks asendamatu abiline. Sellega saab nii ruloodelt, raamaturiiulitelt kui diivanitelt tolmu eemaldada.

Varstolmuimejast käsitolmuimejaks

Ühe liigutusega saad varstolmuimeja varre eemaldada ja nii saad sellest käsitolmuimeja. See on niivõrd mugav tööriist, aga samas väga võimas, saada sellega erinevaid otsakuid kasutades oma auto sisemuse kenasti puhtaks teha. Tänu komplektis kaasas olevale pikale ning peenikesele otsakule ei jää ükski pilu ega pragu tolmuseks.

Pikk aku tööaeg

2500 mA võimas Samsungi Lithium-ion aku võimaldab selle varstolmuimejaga koristada kuni 60 minutit järjest, ilma, et võimsus kaoks. Pidev koristamise katkemine varstolmuimeja laadimiseks jääb nüüdsest möödanikku.

Õhkjahutus

Varstolmuimeja uudne disain ning moodne aku tagavad ilma ülekuumenemiseta töö.

Aku eemaldamine

P11 akut on saab kergesti eemaldada. Saad laadima ühendada vaid aku. Kui sul on soetatud teinegi aku, siis saad topelt koristusaega, mis on eriti mugav suures elamises. Aku vahetamine ei tekita mingeid raskusi, sellega saab igaüks hakkama.

Varstolmuimeja hoidik

Varstolmuimeja saad seisma panna alusele, millel on kõrge jalg ja otsakute hoiustamiseks riiul. Nii on varstolmuimeja alati kindlas kohas laadimas ja iga hetk töövalmis.

Tellimusega tuleb kaasa:

  • Varstolmuimeja P11
  • Eemaldatav aku
  • Varstolmuimeja puhastamiseks harjake
  • Laadimisdokk
  • Piluotsak
  • Pekme mööbli puhastamise otsak
  • Ümar otsak
  • Põrandapesu otsak
  • Kaks puhastuslappi
  • Ingliskeelne kasutusjuhend pakis, eestikeelne lingina arves

Tööaeg

20 – 60 min

Laadimisaeg

2 – 3 tundi

Võimsus

450 W

Müratase

< 78 dB

Imemisvõimsus

25000 Pa

Kaal

2,1 kg

Märgpesu

Jah

LED tuled

Jah

Eemaldatav aku

Jah

Puutetundlik ekraan

Jah

HEPA filter

Jah

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Scroll to Top