-16%


Proscenic P10

(3 arvustused)

234.36

Proscenic P10 varstolmuimeja on oma kategoorias võimsaim juhtmeta varstolmuimeja, mis muudab kodukoristuse kiireks ning probleemidevabaks.

Enam pole vaja iga väiksemagi prahi pärast kohmakat juhtmega tolmuimejat välja võtta. Varstolmuimeja on suurepäraseks lahenduseks koristamaks ootamatult tekkinud sodi või miks mitte ka kogu kodu.

NB! Ostu vormistades palume tarneviisiks valida “Kuller”, sest toode pakiautomaati ei mahu.

 

Laost otsas

Kategooria:

Neli imemisvõimsust

Juhtmeta varstolmuimejal Proscenic P10 töötab vajadusel neljal erineval töörežiimil. Režiime saab puutetundlikul ekraanil ise valida. Kui varstolmuimeja käime paned, on valitud automaatne režiim.

Energiat säästevat režiimi on mõistlik kasutada kõva põranda, tolmu ning kerge sodi puhastamiseks.

Võimas režiim on tuleb võtta kasutusele pehmemate pindade nagu vaibad ja mööbel ning raskema sodi koristamiseks.

Maksimaalsel režiimil töötav varstolmuimeja P10 imeb võimsusel 22000 Pa (110000 pööret minutis) ning minimaalsel režiimil teeb seda 6500 Pa võimsusega. P10 teeb edukalt puhtaks nii näiteks madratsid kui paksemad vaibad.

Väike eraldi mootoriga otsak

Proscenic P10 komplektist leiad ka eraldi väikese otsaku, mis on mõeldud pehme mööbli, voodite ja patjade puhastamiseks. Nii saad puhtana hoida mitte üksnes põrandad vaid ka mööbli.

Piluotsak

Komplektis on piluotsak. See on suurepärane abivahendnurkade ja pragude puhastamiseks. Sellega saad tolmu eemaldada nii arvuti klaviatuurist kui auto istmete vahelt.

Ümmargune otsak

Ümmargune otsak on kangaste ja kardinate puhastamiseks asendamatu abiline. Sellega saab nii ruloodelt, raamaturiiulitelt kui diivanitelt tolmu eemaldada.

Pikk aku tööaeg

2200 mA võimas Samsungi Lithium-ion aku võimaldab selle varstolmuimejaga koristada kuni 40 minutit järjest, ilma, et võimsus kaoks. Maksimaalse töörežiimiga saab järjest koristada ligikaudu 25 minutit. Pidev koristamise katkemine varstolmuimeja aku laadimiseks jääb nüüdsest möödanikku.

Eemaldatav aku

P10 akut on saab kergesti eemaldada. Saad laadima ühendada vaid aku. Kui sul on soetatud teinegi aku, siis saad topelt koristusaega, mis on eriti mugav suures elamises. Aku vahetamine ei tekita mingeid raskusi, sellega saab igaüks hakkama.

Mugav ja keerlev otsak

Põrandate puhastamiseks mõeldud varstolmuimeja otsak on pööratav ning painduv. Keerulisemate kohtade koristamise teeb antud funktsioon tunduvalt mugavamaks ning probleemidest vabaks. Nüüd pole vaja toole ja muid sisustuselement eemaldada, pöörlev otsak saab minna kerge vaevaga kitsastesse kohtadesse oma tööd tegema.

Pöörlev põrandapuhastushari

Siksaki kujulist põrandapuhastusharja on lihtne hooldada, tema ümber tuleb vaid pikemad juuksekarvad lahti lõigata. Tavaline tolm ja sodi ei jää selle harja külge vaid imetakse tolmukonteinerisse. Harja eriline disain teeb selle puhastamise lihtsaks ja tagab juhtmeta varstolmuimeja töökindluse.

Pöörleval põrandaharjal on LED tuled, mis koristamise ajal valgustavad põrandat ning tänu neile on tolmu ja sodi lihtne märgata.

Ülimalt lihtne tolmukonteineri puhastamine

Tolmukonteineri puhastamiseks pole vaja teha muud kui hoida seda prügikasti kohal, vajutada vastavale puhastusnupule ning konteineris olnud praht kukub prügikasti.

HEPA filter, mis tagab puhtama õhu

P10 varstolmuimejal on HEPA filter, mis aitab tagada ka kõige väiksemate tolmuosakeste kinni püüdmise ning muudab sinu kodu peale koristamist tolmust ning allergeenidest vabaks. HEPA filtri puhastamine on lihtne ning seda on soovitatav regulaarselt teha.

Lihtne hooldamine

Varstolmuimejat on lihtne puhastada ja hooldada. Aeg-ajalt tuleks peale tolmukonteineri tühjendamist seda ka pesta. Kõik osad käivad lahti ning on pestavad, isegi HEPA filter.

Tellimusega tuleb kaasa:

 • Varstolmuimeja P10
 • Kinnituskruvid, kinnitusteip
 • Varstolmuimeja puhastamiseks harjake
 • Laadimisdokk
 • Piluotsak
 • Pekme mööbli puhastamise otsak
 • Ümar otsak
 • Ingliskeelne kasutusjuhend pakis, eestikeelne lingina arves
Eemaldatav aku

Jah

Imemisvõimsus

22000 Pa

Müratase

< 80 dB

Laadimisaeg

4 – 6 tundi

LED tuled

Jah

Puutetundlik ekraan

Jah

Tolmumahuti

0,65 liitrit

Tööaeg

12 – 40 minutit

Mootori võimsus

250 W

Märgpesu

Ei

3 arvustust tootele Proscenic P10

 1. Helju (toote omanik)

  Meeldiva disainiga, võimas tõmme, lihtne kasutada, olen väga rahul, just see mida otsisin. Hea hinnaga.

 2. inga (toote omanik)

 3. Toomas (toote omanik)

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Scroll to Top