fbpx

Proscenic M7 Pro

(6 arvustused)

529.00

Ainuke robot maailmas, mis peseb ning millele on  samaaegselt võimalik soetada ka puhastusjaam.

Proscenic M7 Pro näol on tegemist robottolmuimejaga kõige nõudlikumale kasutajale. Kui oled inimene, kes soovib robottolmuimeja juures kasutada kõige nutikamaid funktsioone, siis on M7 Pro suurepärane valik. Ning seda turu parima hinnaga. Tähtsamad oskused:

 • Kaardistab Sinu kodu. Määra keelualad või saada koristama vaid konkreetseid ruume
 • Omab mopifunktsiooni. Lisaks tolmu imemisele teostab põrandatele ka märgpesu
 • Võimas. 2600 Pa suurune maksimaalne imemisvõimsus on tõenäoliselt Eesti turul parimaks näitajaks. Lisaks 5200 mAh suurune aku, mis tagab pika tööaja ka kõige võimsamal režiimil
 • Pikk töörežiim. Koristab järjest tunde. Saab hakkama kuni 300 m2 suuruste kodudega
 • Soetades lisaks ka puhastusjaama, tühjendab robot ennast tolmust iseseisvalt ära
Kategooria:

Proscenic M7 Pro robottolmuimeja funktsioonid

Aplikatsioon tagab maksimaalse nutikuse

Proscenic M7 Pro on esimene antud tootja mudel, millele on lisatud laseriga navigatsioonisüsteem. Tänu sellele suudab robottolmuimeja sinu kodu paremini ning kiiremini ära kaardistada ja efektiivselt seda koristada.

Selle kaardistamisoskus võimaldab robotil meelde mitmeid erinevaid korruseid ning tagab selle, et kui robotit näiteks teisele korrusele viid, siis ta saab aru, kus ta on ning ei pea uuesti kaardistamisfunktsiooniga pihta hakkama. Robotil on ka kukkumisandur tänu millele ta igalpool ohutult töötada saab.

Aplikatsiooni vahendusel saad M7 Pro robottolmuimejale määrata virtuaalsed keelualad. Enam ei pea sa tubade uksi, kuhu sa ei taha, et masin koristama läheks, sulgema või ruume ära koristama. Saad paari näpuliigutusega määrata kuni 10 keeluala, millest robottolmuimeja eemale hoiab.

Lisaks sellele saad aplikatsiooni kaudu saata masina koristama kas konkreetset ruumi/ruume või kindlat punkti Sinu kodus. Tänu aplikatsioonile on see lihtsamast-lihtsaim.

Pikem tööaeg

M7 Pro 5200 mAh mahutav aku võimaldab masinal tööd teha kuni 200 minutit järjest ning isegi kui see peaks koristuskorra jooksul tühjaks saama, siis läheb see ise laadima ning pärast seda jätkab vajadusel pooleli jäänud kohast.

Proscenic M7 Pro maksimaalne imemisvõimsus on lausa 2600 Pa. See on suurem kui ühelgi teisel Eestis müüdaval robottolmuimejal.

Märgpesu, nutikas navigatsioon ning puhastusjaam

Lisaks tolmuimemisele on robotil ka mopifunktsioon. Selle kasutamiseks tuleb paari lihtsa liigutusega vahetada omavahel ära tolmu- ning veekonteiner ning põrandapesu võibki alata. Innovaatiline Y-kujuline märgpesu teekond tagab puhtamad põrandad kui mistahes teine masin.

Masinal on paigaldatud 24 erinevat sensorit, mille abil ta saab aru kardinatest, oskab vaipadel oma imemisvõimsust tõsta ning saab üle kuni 2 cm kõrgustest takistustest. See manööverdab isegi köögitoolide vahel suurepäraselt.

Madalal režiimil töötades ei sega M7 Pro sinu igapäevaelu pea üldse. See on lihtsalt niivõrd vaikne. Maksimaalne imemisrežiim on, aga niivõrd tugev, et seda kasutades, on parem värske õhu käes on väike jalutuskäik teha.

M7 Pro on varustatud allergikutele mõeldud HEPA filtriga, mis takistab üliväikestel osakestel tolmukonteinerist pääseda.

Kui sellest kõigest veel ei piisanud, siis saab M7 Pro-le juurde osta ka puhastusjaama, kuhu robot iseseisvalt tolmukonteinerisse kogutud prahi ära tühjendab. See on meie teada maailmas kolmandaks robottolmuimejaks, mis seda suudab, kuid selle hind on üle kahe korra odavam kui eelkäijatel.

Tellimusega tulevad kaasa:

 • Robotttolmuimeja M7 Pro
 • Laadimisjaam ning selle juhe
 • Kasutusjuhend
 • 4 Küljeharjast
 • 2 X HEPA filter
 • Pult
 • Tolmukonteiner
 • Veekonteiner
 • Mopp
 • Hooldushari
Aku

5200 mAh

Alexa ja Google Asisstant

Jah

HEPA filter

Jah

Imemisvõimsus

2600 Pa

Kaal

4,35 kg

Kõrgus

9,8 cm

Kukkumisandur

Jah

Läbimõõt

35 cm

Märgpesu

Jah

Müratase

65 db kuni 73 db

Navigatsioonisüsteem

Laser

Puhastusala

kuni 300 m2

Pult

Jah

Takistuste ületamine

2 cm

Tolmumahuti

400 ml

Tööaeg

Kuni 200 min

Veepaak

110 ml

Wifiga ühilduvus

Jah

6 arvustust tootele Proscenic M7 Pro

 1. Raul S. (toote omanik)

  Alati saab paremini

 2. Karl (toote omanik)

  Masin üllatas meeldivalt.Õpib ruttu.Palju häid omadusi.

 3. Ülle (toote omanik)

  Super!

 4. Angela P. (toote omanik)

  Natuke jätab vahest sodi maha ja juuksekarvad tuleb harjade vahelt ise ära võtta, kuid üldine mulje on siiski väga positiivne.

 5. Tiit K. (toote omanik)

  Töötab nii nagu peab, olen väga rahul.

 6. Rein Rätsep (toote omanik)

  Väga intelligentne ja tark masin

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.