Kasutatud robottolmuimeja Proscenic 850T

150,00 

Proscenic 850T on üks soodsamaid robottolmuimejaid, mis suudab lisaks imemisele ka märgpesu läbi viia. Robottolmuimeja saab hakkama kuni 120 ruutmeetri suuruste kodude koristamisega. Ideaalseks koristuspindalaks on kuni 80 m2. Tähtsamad omadused:

 • Maksimaalne tehasekatsete käigus saavutatud 3000 Pa tugevusega imemisvõime on vaieldamatult oma hinnaklassi suurim
 • Omab mopifunktsiooni. Lisaks tolmu imemisele teostab põrandatele ka märgpesu ning suudab seda teha üheaegselt
 • Olles kõigest 7,5 cm kõrge, mahub 850T koristama enamike mööbliesemete alla
 • 500 ml mahutav tolmukonteiner tagab harvema mahuti tühjendamise vajaduse

Tegemist on kasutatud tootega, mis on puhastatud ja kontrollitud. Vahetatud on aku, HEPA filter, külgharjased ning mopp.

 

Saadavus: 1 laos

 

Proscenic 850T funktsioonid ning omadused

Proscenic 850T on 800 seeria robotite edasiarendus, kuid olgugi, et mitmeid omadusi on tunduvalt parendatud, on selle põhiline funktsioon ikka sama – teha Sinu kodu korralikult puhtaks ning seda võimalikult soodsa hinnaga. Lisaks sellele on tootja andnud 850-le ka uue kuue. Robot omab stiilset musta korpust, millel on U-kujuline disainielement.

Ülimalt võimas

850T robottolmuimeja võimsuseks on tootja poolt märgitud lausa 3000 Pa. See on 100% kõige võimsam robottolmuimeja oma hinnaklassis ning kui sellest veel ei piisa, siis see teeb tegelikult antud näitaja poolest tuule alla ka mitmele kallimale seadmele.

Suur võimsus ei tähenda 850 puhul aga mitte üldsegi seda, et see teistest masinatest märkimisväärselt lärmakam oleks. Suurimat imemisvõimsust läheb nii või naa vaja vaid vaipadel, mis omakorda summutavad heli ning antud robottolmuimeja müratase ei ole konkurentide omast teps mitte suurem. Tegelikult ongi mürataseme võrdlemine robottolmuimejate juures vähetähtis, sest nende erinevused toodete lõikes on niivõrd minimaalsed ja inimese kõrvale pea võimatu eristada.

Ülimalt võimas robottolmuimeja
Ülimalt võimas robottolmuimeja

850T robottolmuimeja juures saab valida kolme erineva töörežiimi vahel. Nendeks on madal, keskmine ning kõrge. Igaüks on mõeldud just põrandapinna ning sealt koristatava prahi iseärasusi silmas pidades.

Kolm erinevat imamistaset
Kolm erinevat imamistaset

Nutikas aplikatsioon tagab maksimaalse mugavuse

Nagu ka teistel Proscenic robottolmuimejatel saab 850T juhtida lisaks puldile ka aplikatsioonist oma nutitelefonis. Sealt saab sättida nii erinevaid koristusrežiime kui määrata graafikuid ning vaadata kaarti, mille robot oma puhastusteekonnast on jätnud.

Proscenic 850T on ühildatav nii Google Assistandi kui Alexaga.

Läbi aplikatsiooni ning juhtpuldi saab valida kolme erineva puhastusrežiimi vahel, milleks on automaatne, kohtimemise kui äärte puhastamise funktsioon.

850T ei suuda küll loodud kaardi abi kasutada, et kehtestada äpi kaudu keelualasid või saata robottolmuimejat koristama vaid konkreetset ruumi või ala, kuid enamikes Eesti kodudes seda vaja polegi. Seda suudavad vaid tema lasertehnoloogiat kasutavad kallimad ametivennad.

Nutikas robottolmuimeja
Nutikas robottolmuimeja

Kuiv- ning märgpuhastus

Robot suudab sooritada nii kuiv- kui märgpuhastust. Erinevalt oma eelkäijast 830-st suudab käesolev masin teha mõlemat funktsiooni ka korraga. Märgpesu funktsiooni juures on oluline vee elektrooniliselt kontrollitav pealelase ehk see, et on võimalik määrata märgpesu niiskusastet. See on 850-l olemas ning võimaldab efektiivset koristamist, ükskõik mis pinnaga ka tegu ei oleks.

Suurem tolmukonteiner ning mugavam universaalkonteiner

Uus on selle roboti juures kaks-ühes tolmu imemine ja moppimine samal ajal. Kui vahetada 500 ml tolmukonteiner välja tolmu- ja veekonteineri vastu (kumbki osa selles konteineris on ~300 ml) saab valida, kas soovida teha vaid märgpesu või hoopis imemist ja märgpesu korraga.

Võimekas pea iga näitaja poolest

Robotil on kukkumisandurid, mis väldivad ohtu, et ta kuskilt kõrgelt kukuks. Näiteks treppidest alla sõidaks. Selle disain on ülimalt madal (7,5 cm), mis võimaldab tal enamike mööbliesemete alla koristama minna. Paksudel vaipadel tõstab 850T automaatselt võimsust ning puhastab neid erilise tähelepanuga.

Roboti filtrisüsteemi kuuluvad nii HEPA kui tavaline filter. HEPA filter püüab kinni eriti peenikesed tolmuosakesed, sellepärast sobib toode suurepäraselt ka allergikute kodudesse.

850T aku on 2600mAh. Madalal võimsusel suudab robot tööd teha lausa 120 minutit järjest.

Robottolmuimeja Proscenic 850T hiilgab pea igas valdkonnas
Robottolmuimeja Proscenic 850T hiilgab pea igas valdkonnas

Tellimusega tulevad kaasa:

 • robottolmuimeja 850T
 • laadimisjaam ning selle juhe
 • magnetriba keeluala seadistamiseks
 • kaks küljeharjast
 • pult
 • tolmukonteiner
 • veekonteiner
 • üks mikrofiiber kangast mopp
 • hooldushari
Aku

2600 mAh

Alexa ja Google Asisstant

Jah

HEPA filter

Jah

Imemisvõimsus

3000 Pa

Kõrgus

7,5 cm

Kukkumisandur

Jah

Märgpesu

Jah

Navigatsioonisüsteem

Gyro

Puhastusala

kuni 120 m2

Pult

Jah

Takistuste ületamine

1,5 cm

Tolmumahuti

500 ml

Tööaeg

Kuni 130 min

Veepaak

300 ml

Wifiga ühilduvus

Jah

Läbimõõt

32,5 cm

Laadimisaeg

3 – 5 tundi

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Scroll to Top